Косів: форум міста та району

Загальний => Про все => Тема розпочата: Тарас Пасимок від 19:42, 02 Квітня 2017Назва: Якісний чай у Косові
Відправлено: Тарас Пасимок від 19:42, 02 Квітня 2017
Друзі, як ви напевно знаєте, протягом 2015-2017 років я досить серйозно зайнявся чайною темою. За цей час, мені вдалося познайомитись із купою чудових і світлих людей, професіоналів в цій справі (які навіть працювали в найбільших чайнах Москви та інших мегаполісів), котрі багато мене навчили в плані якісного китайського чаю та загалом чайної культури і церемонії, посуду та багатьох інших важливих штук!

Час від часу, я замовляю чаї в провірених людей для себе та своїх друзів з Косівської йоги та Косівського інституту і просто друзів-косівчан. Люди, які в мене брали чаї задоволені, нарікань немає). Якщо у вас виникне бажання спробувати якісного білого, зеленого, чорного чаїв за помірну ціну, або навіть і улунів чи пуерів – то пишіть мені в приват!) Чим зможу, тим допоможу!)


Назва: Re: Якісний чай у Косові
Відправлено: Тарас Пасимок від 09:32, 26 Квітня 2017
Фото з китайської чайної церемонії для Косівських йогів, яке відбулося в березні!)
тепер про культуру споживання чаю знають на 15 людей більше у Косові)


Назва: Re: Якісний чай у Косові
Відправлено: Тарас Пасимок від 11:38, 16 Травня 2017
Скоро буду робити нове замовлення по чаю - в наявності, - чорний, зелений, білий, улун, кудін по 100 грам в пачці! замовляйте!


Назва: Re: Якісний чай у Косові
Відправлено: Тарас Пасимок від 00:05, 29 Червня 2017
по темі чаю та України - рекомендую! - https://www.5.ua/programy/za-chaicom-53.html (https://www.5.ua/programy/za-chaicom-53.html)

"За Чай.com" – авторське ток-шоу Романа Чайки, який щобудня провокуватиме своїх гостей некомфортними запитаннями, аби дізнатися, що ж насправді вони приховують за своїми масками.

Роман Чайка, автор та ведучий проекту: «Українському медіапростору бракує гострих ток-шоу, які б провокували гостя на відверті на несподівані відповіді. У Антона Чехова є влучний вислів: «Чудовий день сьогодні. Чи то чаю піти випити, чи то повіситися». Редакція нашої програми обирає перше. А з чим буде цей чай - цукром чи лимоном – будемо бачити щовечора».


Назва: Re: Якісний чай у Косові
Відправлено: Тарас Пасимок від 09:34, 06 Липня 2017
Dzheims Kalyshuk подарував мені на дн цілу чайну підвіску) крута ручна робота хоч і важка - тепер юзатиму на чайних церемоніях)


Назва: Re: Якісний чай у Косові
Відправлено: Тарас Пасимок від 10:35, 12 Липня 2017
Провів чайну церемонію для учнів 8-9 класу з Києва які вперше в житті пили чай пуер - кажуть було круто!


© 2007—2017 KosivArt | Працює на SMF