Останні повідомлення
Косів: форум міста та району
19:25, 20 Вересня 2017 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація Чат WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Сьогодні в 15:09 
Автор borowed - Остання відповідь від KVITKA♥
Косівські учні сортуватимуть сміття в школах

У вересні експертна рада Карпатського Фонду відібрала пропозиції, що отримають фінансування у рамках схеми мікро-грантів проекту «Дійсно разом 3.0». З поміж 34 поданих заявок підтримано 9, в т.ч. буде профінансовано проект «Впровадження сортування сміття на території загальноосвітніх навчальних закладів Косова задля вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами» з міста Косова, підготовлений громадською екологічною організацією «Едельвейс» спільно з представниками молодіжної ради, місцевого комунального підприємства та навчальних закладів нашого містечка. До кінця травня 2018 року кожна з трьох Косівських шкіл (№1, №2 та гімназія) отримає облаштований майданчик з чотирма контейнерами для роздільного посортованого сміття.
Школа – це величезний світ знань. У ньому діти проводять більшу частину свого часу. Саме в цей період формується їх особистість і тому важливо саме в школі прищеплювати дітям основи екологічної поведінки. Базуючись на цьому цільовою групою вибрано школярів та вчителів двох загальноосвітніх шкіл та гімназії-інтернату м. Косова. В свою чергу, діти вдома розповідатимуть про практику сортування сміття в школі, тим самим залучаючи ще одну цільову групу – батьків.
Проект, поданий на конкурс, є справді актуальним для нашого містечка. Тим більше, що з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Про це йдеться у статті 32 Закону України «Про відходи».  Найближчим часом здійснюватиметься координація робочої групи проекту – учасників молодіжної ради Косова, міської ради та керівників місцевих шкіл щодо подальшого втілення даної ініціативи.
Богдана Іванчук, керівник проекту,
молодіжна громадська рада Косова

 2 
 : Сьогодні в 15:06 
Автор KosivArt - Остання відповідь від KVITKA♥
Опачья! Гг
Щось давнееенько не було зустрічі. Завтра, 21 вересня, в Косівському музею, я так розумію, вона і буде в контексті зустрічі з Тараськом і його чаєм.  плюс один!

 3 
 : Сьогодні в 09:11 
Автор KosivArt - Остання відповідь від KosivArt
22 вересня, о 12.00 год., в м. Косові за адресою вул. Грушевського, 1 (біля районного Будинку культури) відбудеться відкриття пам'ятника Патріарху Київському всієї Руси-України Володимиру (Романюку).

 4 
 : 19:01, 19 Вересня 2017 
Автор KosivArt - Остання відповідь від Тарас Пасимок
Звіт по туристичній діяльності за 2011–2017 роки
http://kosivart.if.ua/2017/01/27/8004/
Звіт вже переглянули більше 5000 разів!

 5 
 : 18:10, 19 Вересня 2017 
Автор Тарас Пасимок - Остання відповідь від Тарас Пасимок
Новини Косівської Йоги!

статтю "Гуцульська йога в Косові" вже переглянули більше 6000 разів! - http://huculia.info/hutsul-yoga-kosiv/

статтю "Kosiv.Yoga з Олесею Левицькою" вже переглянули більше 4000 разів!  http://huculia.info/kosiv-yoga/

на сторінці "Kosiv. Yoga" у Фейсбуці вже більше 300 учасників https://www.facebook.com/Kosiv.Yoga/

Долучайтесь!

 6 
 : 09:23, 19 Вересня 2017 
Автор Жирна_Бойова_Панда - Остання відповідь від KosivArt
і офіційне відео до сингла


 7 
 : 09:06, 18 Вересня 2017 
Автор KosivArt - Остання відповідь від KosivArt
21 вересня відбудеться День селища Яблунова.

У програмі святкування — концерт, спортивні змагання, виставка квітів, і творчих робіт школярів і народних умільців селища та району.

Початок о 16-й годині.

Оргкомітет.

 8 
 : 20:55, 17 Вересня 2017 
Автор Тарас Пасимок - Остання відповідь від Тарас Пасимок
21 вересня, в четвер, о 18-00, ВПЕРШЕ в Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відбудеться показова чайна церемонія, де кожен з присутніх зможе безкоштовно спробувати елітний китайський чай від проекту «Підпільна Чайна». - http://kosivart.if.ua/2017/09/16/8591/

 9 
 : 20:50, 17 Вересня 2017 
Автор KosivArt - Остання відповідь від Тарас Пасимок
Презентація туристичного порталу  - http://mapakosiv.if.ua/

21 вересня, в четвер, о 18-00, в Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відбудеться презентація косівського сайту «МапаКосів» — про пішохідний туризм в Карпатах та Україні. Захід присвячено Міжнародному Дню туризму в Україні, а також ШОСТІЙ річниці існування волонтерського проекту.

В рамках зустрічі, ВПЕРШЕ в Косові відбудеться показова чайна церемонія, де кожен з присутніх зможе безкоштовно спробувати елітний китайський чай від проекту «Підпільна Чайна».

Один із засновників проекту «МапаКосів», журналіст і мандрівник Тарас Пасимок поділиться планами щодо розвитку сайту, а також розкаже про захопливі мандри Україною, які тривали більше місяця. За цей час йому вдалося пройти від озера Росохан до Синевиру в Карпатах, згодом двічі побувати в місті Рахів, відвідати кам’яні фортеці Тустані та Бубнища, мандрувати містами Центральної та Східної України (Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Харків), а також побувати в Місцях Сили – на острові Хортиця та Кам’яній могилі в Запоріжській області. Потім побувати на Азовському морі та найбільшому озері України – Світязі. Завершились місячні мандри в місті Тернопіль.

Косівський мандрівник Олександр Бондаренко розповість про свої нещодавні мандри в Грузію та Францію і підкорення найвищих вершин Європи – Казбек та МонБлан.
На завершення, всі присутні будуть мати змогу поділитися враженнями і від своїх мандрів. Зустріч пройде у неофіційному дружньому форматі, отож чекаємо ВАС. Має бути цікаво!

Довідково:
Вже 6 років розвитком сайту «МапаКосів» - єдиного про пішохідний туризм в Косівському районі займаються фактично дві людини - Тарас Пасимок і Стас Михайлюк. Детальніше про проект - http://mapakosiv.if.ua/2830/

 10 
 : 14:04, 17 Вересня 2017 
Автор KosivArt - Остання відповідь від KosivArt
З велотріпів потроху назбируються фотоальбоми сіл Косівщини, ось альбом «Архітектура Соколівки».

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
© 2007—2017 KosivArt | Працює на SMF