Косів: форум міста та району
17:32, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: тема "вони засмічують КОСІВ"
за створення теми - 31 (96.9%)
проти створення теми - 1 (3.1%)
Всього голосів: 32

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 19 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чистий КОСІВ!  (Прочитано 291981 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #30 : 17:18, 01 Квітня 2010 »

легалізація стихійних звалищ.. як заставити тих хто буде там скидати сміття за це платити?

Я точно не знаю як в Косові влаштовано комунальні служби (і чи є такі взагалі). У нашому селі коли ти платиш за квартиру, то в рахунок включено вивіз сміття та прибиральниця, яка прибирає навколишню територію. Тобто питанням вивозу сміття опікується ЖЕК. Мабуть в Косові повинно бути десь приблизно так само...
Легалізація, нелегалізація. Те сміття там буде лежати. І хай краще лежить в сміттяних баках. Як заставити платити? Та нема нічого простіше. Народ же ж платить за світло, газ, квартиру, землю. Якщо туди включити десятку в місяць за вивіз сміття, думаю ніхто не буде сперечатися.

в КОСОВІ є дві комунальні служби "ЖТКО" і "Міськводоканал" перша має на обслуговуванні 102 комунальні будинки друга має обслуговувати приватний сектор підприємців та організації. з приватного сектору (близько 3000 дворів) заключило угоди на вивіз сміття не більше 5%. всі решта сиплют там де стихійні звалища. і як шо будут баки будут сипати легально. вихід - силовий пруж всіх несвідомих жителів. а на стихійних звалищах будуть засади і будут штрафувати, а деколи бити в писок коли ніхто не бачить icon_fight1

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #31 : 17:26, 01 Квітня 2010 »

вихід - силовий пруж всіх несвідомих жителів. а на стихійних звалищах будуть засади і будут штрафувати, а деколи бити в писок коли ніхто не бачить icon_fight1

тільки так і не інакше, ато до наших людей "по хорошому" не доходить

Born stupied? Try again!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #32 : 19:49, 01 Квітня 2010 »

Навіщо? Про вивіз сміття повинне дбати місто, а про підтримку чистоти - його жителі. Те, що кожен сам по собі повинен заключати договір з організаціями по вивозу сміття - маразм. Яка різниця, приватний сектор чи ні. Люди здадуть бабло на вивіз сміття - так, а от піти кудись і якісь папери писати - це вже ні... звиняйте, як кажуть. Якби представники від Міськводоканалу пройшлися по хатах, і якщо так треба, підписали цидулки і видали квитанцію про сплату на місяць чи два, а потім народу приходили би рахунки на сплату комун.послуг....
Всім писок ненаб'єш...
Доходить не доходить, то фігня. Лінивий наш народ, не від зла те сміття кидає на стихійних звалищах, а від несвідомості свого вчинку. Але ж треба те сміття кудись дівати?
Я за те, що б на місцях стихійних звалищ, були смітники, або ті смітники перенесли б в інші місця (мене не дуже радує гора сміття біля кладки, як йти до автобусної... )....

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #33 : 23:37, 02 Квітня 2010 »

металеві скриньки-баки коштують приблизно 1500 грн. за шт..
Думаєте,сміття біля підвісної клатки наша міська рада не бачить?!
Всім ліньки довести такі справи до свого кінця.
Свідомих мешканців Косова мало,але вони є.

Time is not on your side.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #34 : 00:03, 03 Квітня 2010 »

металеві скриньки-баки коштують приблизно 1500 грн. за шт..
Думаєте,сміття біля підвісної клатки наша міська рада не бачить?!
Всім ліньки довести такі справи до свого кінця.
Свідомих мешканців Косова мало,але вони є.
Що в твоему поняттю мають робити "свiдомi"? Добре, а)Не смiтити!, про то вже писав.. А що б)?? купити кожному по скриньцi за 1500 гривнiв? Плюс купити якийсь грузовик (кожен? кожен "свiдомий"??) аби тi баки вивозити. хм... А куда вивозити? Це ж знову треба найти "свiдомого", аби купив гектарiв кiлька землi й зробив там цивилiзоване звалище (краще завод по переробцi).
Резюме: Ти свiдомий мешканець Косова??

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #35 : 01:29, 03 Квітня 2010 »

Навіщо? Про вивіз сміття повинне дбати місто, а про підтримку чистоти - його жителі. Те, що кожен сам по собі повинен заключати договір з організаціями по вивозу сміття - маразм. Яка різниця, приватний сектор чи ні. Люди здадуть бабло на вивіз сміття - так, а от піти кудись і якісь папери писати - це вже ні... звиняйте, як кажуть. Якби представники від Міськводоканалу пройшлися по хатах, і якщо так треба, підписали цидулки і видали квитанцію про сплату на місяць чи два, а потім народу приходили би рахунки на сплату комун.послуг....
Всім писок ненаб'єш...
Доходить не доходить, то фігня. Лінивий наш народ, не від зла те сміття кидає на стихійних звалищах, а від несвідомості свого вчинку. Але ж треба те сміття кудись дівати?
Я за те, що б на місцях стихійних звалищ, були смітники, або ті смітники перенесли б в інші місця (мене не дуже радує гора сміття біля кладки, як йти до автобусної... )....
так то воно так, але коли люди усвідомили б, що за те шо сміття кудись треба дівати, треба платити і почали платити то не було б стихійних звалищ. але нашо? коли мож ідучи до церкви чи на роботу припаркувати ворочок де інде.
але я думаю що ближчим часом ситуація покращеться.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #36 : 12:16, 06 Квітня 2010 »

На Великдень їхав до Шешорів і по всій дорозі стоять сміттєві  баки люди зносять сміття , а потім машина раз на тиждень забирає сміття . І ніяких проблем нема ,і нема сміття в лісі та на берегах.

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #37 : 12:27, 06 Квітня 2010 »

На Великдень їхав до Шешорів і по всій дорозі стоять сміттєві  баки люди зносять сміття , а потім машина раз на тиждень забирає сміття . І ніяких проблем нема ,і нема сміття в лісі та на берегах.
Так само в ближніх до Коломиї селах — акуратні сміттєві баки біля кожної хати.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #38 : 12:47, 06 Квітня 2010 »

і люди за то платять, а в нас приходили до господарства з питанням заключення договору, а люди відмовляються платити, кажуть шо в них нема сміття, певно їдять його.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #39 : 12:51, 06 Квітня 2010 »

і люди за то платять, а в нас приходили до господарства з питанням заключення договору, а люди відмовляються платити, кажуть шо в них нема сміття, певно їдять його.

якшо вже на то пішло, то це треба робити примусово, бо коню зрозуміло шо мусор викидають всі... тільки різниця хто куда.

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #40 : 13:24, 06 Квітня 2010 »

і люди за то платять, а в нас приходили до господарства з питанням заключення договору, а люди відмовляються платити, кажуть шо в них нема сміття, певно їдять його.

якшо вже на то пішло, то це треба робити примусово, бо коню зрозуміло шо мусор викидають всі... тільки різниця хто куда.
я вже на початку теми писав про заходи, які будуть проводитись для покращення ситуації в КОСОВІ. заходи будуть проводитись після інформування населення різними засобами. якшо не помиляюсь в Гоцульському Краю вже надруковано статтю.
в неділю ідучи до церкви було приємно спостерігати відсутність сміття на вулицях, але коли вертався то розірваний пакет з сміттям залишений якоюсь КОНЧЕНОЮ ВІВЦЕЮ на перехресті вулиць Стефурака та Незалежності святковий настрій підпортив. і як за це не бити в зуби? icon_fight1

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #41 : 13:56, 06 Квітня 2010 »

і люди за то платять, а в нас приходили до господарства з питанням заключення договору, а люди відмовляються платити, кажуть шо в них нема сміття, певно їдять його.
В Шешорах подібні випадки були люди дежурили , ловили , вели в сільраду по вулиці, там платили штраф ,  а потім заключався договір . Я за вивіз сміття заплатив 103 грн .на цілий рік . Штраф в рази більший .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #42 : 00:38, 08 Квітня 2010 »

і люди за то платять, а в нас приходили до господарства з питанням заключення договору, а люди відмовляються платити, кажуть шо в них нема сміття, певно їдять його.
В Шешорах подібні випадки були люди дежурили , ловили , вели в сільраду по вулиці, там платили штраф ,  а потім заключався договір . Я за вивіз сміття заплатив 103 грн .на цілий рік . Штраф в рази більший .
а хто ше крім Юрія, уклав угоду на вивіз твердих побутових відходів
хочу подякувати РОМАНУ ПЕЧИЖАКУ за вагому допомогу Оплески, а саме створення ескізів для сітілайтів та бігбордів присвяченій акції "Створимо чистий КОСІВ" дані матеріали будуть передані сьогодні для друку.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #43 : 07:16, 08 Квітня 2010 »

Я теж заплатив за вивіз сміття (по вул. Незалежності сміття забирають щодня).

Викладайте ескізи на форум. За ескізами я можу зробити банер, який буде вести на цю тему у форумі з інформацією, де можна заплатити за вивіз сміття.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #44 : 07:28, 08 Квітня 2010 »



Викладайте ескізи на форум.
автор просім!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 19 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF