Косів: форум міста та району
23:03, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: тема "вони засмічують КОСІВ"
за створення теми - 31 (96.9%)
проти створення теми - 1 (3.1%)
Всього голосів: 32

Сторінок: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чистий КОСІВ!  (Прочитано 291916 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #150 : 20:08, 07 Грудня 2011 »

Я не плачу
постав хоч 20 контейнерів не поможе, бо привикли насрати в місті, а платити забуваєм

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #151 : 20:15, 07 Грудня 2011 »

Так я готовий. IMHO: поставити там три нормальні контейнери, і навколо легенько затагнути сітку, шоб пси не лазили. І буде все ОК. Бо проблему треба реально вирішувати. Я думаю, що знайдуться 50 чоловік, які скинуться по 100 грн і це зробиться. Ще раз повторюю - головне - бажання.

Нарешті я в Косові
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #152 : 20:24, 07 Грудня 2011 »

Так я готовий. IMHO: поставити там три нормальні контейнери, і навколо легенько затагнути сітку, шоб пси не лазили. І буде все ОК. Бо проблему треба реально вирішувати. Я думаю, що знайдуться 50 чоловік, які скинуться по 100 грн і це зробиться. Ще раз повторюю - головне - бажання.
і знайдуться ше 50 чоловік які завжди мають відмазку "шо вони готові платити" але будуть кидати на шарік в той контейнер і попре нього. а хто буде платити за вивіз цього сміття? і взагалі треба піпєц як "любити" своє місто шоб нашарік робити такі стихійні звалища, а потім ше димагогію розводити. буду як і ранше в тіхушку вчити рагулів які кидають сміття на вулицю І по попі, по попі

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #153 : 20:28, 07 Грудня 2011 »

Так таке навчання нічого не дасть. Машина і так кожного ранку забирає. А ті шо будуть на шарка викидати, то нехай це буде на їхній совісті. Бо кожен так подумає, і так та купа там буде стояти ше купу років.
А проте шо я туди сміття викидаю: а куди? Порадьте. В мене мала дитина, і лиш памперсів два кульки на тиждень.

Нарешті я в Косові
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #154 : 20:38, 07 Грудня 2011 »

Так таке навчання нічого не дасть. Машина і так кожного ранку забирає. А ті шо будуть на шарка викидати, то нехай це буде на їхній совісті. Бо кожен так подумає, і так та купа там буде стояти ше купу років.
А проте шо я туди сміття викидаю: а куди? Порадьте. В мене мала дитина, і лиш памперсів два кульки на тиждень.
і в мене було купа памперсів і я сміття маю, але складую і по необхідності викликаю машину і додатково плачу їм за погрузку, а ше машина їде два рази на місяць по графіку і забирає ТПВ з домівок тих шо платять за це.
 але поясніть мені, якого хера, моя дитина чи я має дивитись на памперси Вашої дитини і інші продукти Вашої життєдіяльності?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #155 : 20:42, 07 Грудня 2011 »

Так для того і треба там поставити контейнери, щоб  ні я, ні ви не споглядали на відходи інших. Бо якщо навіть я дослухаюсь до ваших аргументів, то залишиться ще десятки таких, які вас не почують. І моя думка: та купа там і буде постійно.

Нарешті я в Косові
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #156 : 20:46, 07 Грудня 2011 »

Так для того і треба там поставити контейнери, щоб  ні я, ні ви не споглядали на відходи інших. Бо якщо навіть я дослухаюсь до ваших аргументів, то залишиться ще десятки таких, які вас не почують. І моя думка: та купа там і буде постійно.
пареконуйте і Ви когось, всіма можливими метдами. але треба починати завжди з себе, у міськводоканалі Вас радо приймуть

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #157 : 20:53, 07 Грудня 2011 »

Повірте, я знаю особисто багато людей, які зносять туди сміття, і багато з них можуть собі дозволити поставити коло хати сміттєпереробний завод. Але їм так легше, як, нічого приховувати, і мені. Тому, я вважаю що затія перевчати людей приречена на провал. Якщо мене, чи когось іншого оштрафують, то думаю скоро весь берег буде в смітті, а то й вся Москалівка. А так хоча б одне місце є. І просто потрібно там зробити "окультурену" точку зносу сміття.

Нарешті я в Косові
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #158 : 21:03, 07 Грудня 2011 »

Повірте, я знаю особисто багато людей, які зносять туди сміття, і багато з них можуть собі дозволити поставити коло хати сміттєпереробний завод. Але їм так легше, як, нічого приховувати, і мені. Тому, я вважаю що затія перевчати людей приречена на провал. Якщо мене, чи когось іншого оштрафують, то думаю скоро весь берег буде в смітті, а то й вся Москалівка. А так хоча б одне місце є. І просто потрібно там зробити "окультурену" точку зносу сміття.
"Якщо мене, чи когось іншого оштрафують, то думаю скоро весь берег буде в смітті, а то й вся Москалівка" - НО КОМЕНТС.
якшо я наприклад побачу чи то Вас чи то когось іншого за такою справою, то замахаєтесь свої подвірря прибирати. а ше.....

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #159 : 21:42, 07 Грудня 2011 »

no-olegka-no
давайте попробуєм зайти з іншого боку.
Ви вибирали депутата на своєму окрузі.Тепер зберіть кілька своїх однодумців,заключіть договір з водоканалом,і прийдіть компанією до свого депутата.
І вимагайте вирішення вашої проблеми ,бо свої проблеми,підозріваю,він уже вирішив.
no-olegka-no
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 35


« Відповідь #160 : 22:00, 07 Грудня 2011 »

no-olegka-no
давайте попробуєм зайти з іншого боку.
Ви вибирали депутата на своєму окрузі.Тепер зберіть кілька своїх однодумців,заключіть договір з водоканалом,і прийдіть компанією до свого депутата.
І вимагайте вирішення вашої проблеми ,бо свої проблеми,підозріваю,він уже вирішив.
Я навіть не знаю хто у нас депутат. Несвідомий напевне. Просто нерозумію чому таке несприйняття викликала пропозиція встановити там контейнери?

Нарешті я в Косові
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #161 : 22:12, 07 Грудня 2011 »

Я вже піднімав перед головою міста ту пропозицію,після того як сидів в засідці з міліціонерами,і виловлював ваших сусідів,які скидали  там сміття.
Після розмов з спійманими  зрозуміло,що ситуацію штрафами не вирішиш.Тому й звертався з пропозицією про встановлення контейнера.Відповідь була в тому дусі,що якщо поставимо контейнер,то буде все сміття з усіх верхніх сіл,від Города і вище.
А те що не знаєте свого депутата - наводить на певні оцінки і про вас,і про вашого депутата Smiley(не знаю теж,хто у вас на окрузі )
Такі питання потрібно вирішувати без втручання районної,обласної і Верховної Ради,потрібно тільки ВАШЕ бажання.
Ніхто за вас нічого робити не буде.
Заставляйте свого обранця,він же йшов на вибори і розказував,що буде вам служити.
Ідіть до нього,вимагайте,хай скликає збори навколишніх мешканців,і починайте щось вирішувати.вам там жити.А ми підтримаєм.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #162 : 22:13, 07 Грудня 2011 »

Я навіть не знаю хто у нас депутат. Несвідомий напевне. Просто нерозумію чому таке несприйняття викликала пропозиція встановити там контейнери?
тому шо контейнери проблему не вирішать, глибше треба брати - більше 90% "свідомих" косівчан свідомо не платять за вивіз ТПВ

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #163 : 22:20, 07 Грудня 2011 »

тому шо контейнери проблему не вирішать, глибше треба брати - більше 90% "свідомих" косівчан свідомо не платять за вивіз ТПВ
На жаль...

Машина,що збирає сміття справді двічі(1-го і 15-го) на місяць забирає сміття.
І коштує це символічних пару гривень.

Зрештою, "поганому танцюристу заважають..."

Люди,не тупіть.

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #164 : 22:26, 07 Грудня 2011 »

мене сцука аж тіпає від цієї димагогії, на себе не дивляться а ідей в нас дохреніща. та млять шо нема куда на два тижні пакети скласти, чи 5 гривень з чоловіка задохрена wall wall wall

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF