Косів: форум міста та району
16:47, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: А де у Косові файно готують?  (Прочитано 16503 раз)
Juha
Мол. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #15 : 11:40, 12 Березня 2011 »

Планую на Пасху, якщо на роботі все буде гуд. Бо ми завжди працюємо, а я тут і так майже місяць прошарилася вдома. Але на пасхуточно не вийде піти на здибанку, бо в подружки днюха, а те що в понеділок поливаний треба буде їхати назад - то я навіть не сумніваюся  Але десь в червні приїду знімати LoveStory до весілля, то хіба тоді можна буде...
Не дуже райдужні плани, правда?
Але ви на мене не дивіться і йдіть на форельку обов'язково  Тим більше, що на Вербну неділю, наприклад, можна рибу їсти (це для постующих), а погодка вже сподіваюся буде супер.
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #16 : 12:07, 12 Березня 2011 »

Планую на Пасху, якщо на роботі все буде гуд. Бо ми завжди працюємо, а я тут і так майже місяць прошарилася вдома. Але на пасхуточно не вийде піти на здибанку, бо в подружки днюха, а те що в понеділок поливаний треба буде їхати назад - то я навіть не сумніваюся   Але десь в червні приїду знімати LoveStory до весілля, то хіба тоді можна буде...
Не дуже райдужні плани, правда?
Але ви на мене не дивіться і йдіть на форельку обов'язково   Тим більше, що на Вербну неділю, наприклад, можна рибу їсти (це для постующих), а погодка вже сподіваюся буде супер.

гг, таки викрутилась)))  blum3
Юля, Юля)
так і заміж вийдеш і дітей (десь так...) семеро народиш, а на здибанці тебе й не побачим)))
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF