Косів: форум міста та району
07:53, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 21 22 [23] 24 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 321313 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #330 : 13:09, 18 Квітня 2013 »

І куди вирішили вивозити? Здається, якщо не помиляюсь, наше чудовий мер-реформатор хотів вивозити сміття на вулицю Павлика.

На території Косова нема жодної ділянки,яка  б могла використовуватись в якості полігону для відходів і відповідала екологічним нормам .Мова йде про районне сміттєзвалище.Ділянку має знайти районна влада.
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #331 : 14:28, 18 Квітня 2013 »

Що рішили по дитячих садках і як там по алкоголю в нічний час Huh?

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #332 : 22:09, 18 Квітня 2013 »

Що рішили по дитячих садках і як там по алкоголю в нічний час Huh?

Садки літом,як завжди,на місяць закриваєм на ремонт.
По алкоголю - поступила пропозиція заборонити продаж в нічний час.Але ,поскільки це регуляторні дії,то юристи мають вивчити це питання і доповісти.Там є якась  специфіка по процедурі.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #333 : 22:29, 18 Квітня 2013 »

Народ, якщо брати до уваги всі закони, то в Косові Алкоголь можна продавати десь на Дружби і все good і це було б класно
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #334 : 10:04, 21 Квітня 2013 »

Почитала повідомлення АНВ і подумала,що Дружби -це там де Шевченка.Думаю,нічого собі,самий п'ючий обізвався.А потім до мене дойшло,що то об'їзна.))))
Я, наприклад,не бачу проблеми продажу алкоголю в нічний час.Проблема,щоб не продавали до 21 року,але це в любий час.
Якщо люди гуляють і в них закінчився алкоголь,то чому їм не можна побігти десь в цілодобовий магазин і купити.
Більше того,не забувайте про ресторани яких в Косові не мало.Не можна буде купити в магазині,чому я не зможу купити,наприклад, в Водограї?Нехай дорожче,але коли треба...
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #335 : 10:14, 21 Квітня 2013 »

Почитала повідомлення АНВ і подумала,що Дружби -це там де Шевченка.Думаю,нічого собі,самий п'ючий обізвався.А потім до мене дойшло,що то об'їзна.))))
Я, наприклад,не бачу проблеми продажу алкоголю в нічний час.Проблема,щоб не продавали до 21 року,але це в любий час.
Якщо люди гуляють і в них закінчився алкоголь,то чому їм не можна побігти десь в цілодобовий магазин і купити.
Більше того,не забувайте про ресторани яких в Косові не мало.Не можна буде купити в магазині,чому я не зможу купити,наприклад, в Водограї?Нехай дорожче,але коли треба...

Взагалі-то до 18 не можна продавати алкоголь.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #336 : 12:31, 21 Квітня 2013 »

Горілку???
Пиво не рахується)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #337 : 22:52, 21 Квітня 2013 »

Ст. 156 КУпАП

Цитувати
а також продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років

Нема у нас такого поняття як продаж алкоголю до 21 р. заборонено, дозволено будь-який алкоголь з 18 р.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #338 : 09:44, 22 Квітня 2013 »

Почитала повідомлення АНВ і подумала,що Дружби -це там де Шевченка.Думаю,нічого собі,самий п'ючий обізвався.А потім до мене дойшло,що то об'їзна.))))
Я, наприклад,не бачу проблеми продажу алкоголю в нічний час.Проблема,щоб не продавали до 21 року,але це в любий час.
Якщо люди гуляють і в них закінчився алкоголь,то чому їм не можна побігти десь в цілодобовий магазин і купити.
Більше того,не забувайте про ресторани яких в Косові не мало.Не можна буде купити в магазині,чому я не зможу купити,наприклад, в Водограї?Нехай дорожче,але коли треба...

Воно так,але,якщо люди гуляють,то переважно якісь запаси в хаті є,та й в ресторані якомусь,дійсно ,можуть купити.
Проблема в тому,що підлітки вечором ходять п"яні,і ще проблема в відсутності спокою біля круглодобових магазинів.
Напроти "Мигдалю",наприклад,будинок,де живуть ,в основному,люди похилого віку.Крики,гвалт,музика з машин там пів-ночі.
 
По процедурі прийняття заборони - на щастя,вона вирішується не депутатами,а повинні пройти громадські слухання.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #339 : 13:36, 24 Квітня 2013 »

Не згідна!Це площа.І крики там до Мигдалю були,є і будуть.Для цього є ППС.І це мінус проживання в центрі.Без різниці чи в Косові,чи десь в іншому місті.
А заборона прождажу алкоголю явно цю проблему не вирішить.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« Відповідь #340 : 09:30, 25 Квітня 2013 »

в районі новий голова райдержадміністрації — Фазан (головний лікар) змінив Шинкарука
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« Відповідь #341 : 10:42, 25 Квітня 2013 »

На території Косова нема жодної ділянки,яка  б могла використовуватись в якості полігону для відходів і відповідала екологічним нормам .Мова йде про районне сміттєзвалище.Ділянку має знайти районна влада.


Ось рішення районної ради «Про стан виконання Косівською районною державною адміністрацією повноважень у сфері поводження з відходами»
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #342 : 09:58, 29 Квітня 2013 »

Не згідна!Це площа.І крики там до Мигдалю були,є і будуть.Для цього є ППС.І це мінус проживання в центрі.Без різниці чи в Косові,чи десь в іншому місті.
А заборона прождажу алкоголю явно цю проблему не вирішить.

Вибачаюсь,що не відповів раніше,тиждень не видів інтернету.
Я не є прихильником заборон,хіба в крайніх випадках.
В даному випадку є дві проблеми:правопорядок,і тут дійсно,основна роль мала б відводитись ППС,яка повинна була б реагувати на порушення спокою в певні години доби.Тим більше,що хлопці з ППС постійно вечором в Мигдалі зависають.
Але порядку там нема.Натомість є постійні скарги жителів прилеглого будинку.Тому участь у вирішенні проблеми змушена брати на себе міська рада.А в міської ради єдиний важіль - заборонити.Або заборонити круглодобовий режим роботи,або продаж алкоголю.
Те ж  саме з п"яними підлітками ,що бродять вечором Косовом(і не тільки).
Від кого залежить ,щоб діти не бродили п"яними?Від сім"ї,від школи і від держави.Батьки в наш час зайняті іншими проблемами,а не вихованням,більшість вчителів теж,а держава - ноу коментс.
Так що питання складне,і особисто я не можу дати однозначної відповіді.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #343 : 11:41, 19 Вересня 2013 »

Як там сесія пройшла???
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #344 : 18:08, 19 Вересня 2013 »

Була вчора сесія,пройшла відносно тихо-мирно.На днях виставлю порядок денний.
Сторінок: 1 ... 21 22 [23] 24 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF