Косів: форум міста та району
18:00, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 23 24 [25] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 321601 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #360 : 15:21, 30 Вересня 2014 »

Кому належить трикутної форми шматок землі, який знаходиться на перетині однієї вулиці,котра йде з горба від інституту і другої вулиці, що веде до школи №2?
Там регулярно місцева громада викидає сміття, а от нещодавно бачила,що разом з рештками сміття покосили траву на цьому шматку землі?

Мене цікавить даний клаптик, бо маю намір його прибрати, ініціювати зі згоди влади встановлення хреста(а в майбутньому каплиці), засадити квіти багаторічники, щоб у всіх охочих безкультурних зникло бажання там викладати своє сміття.    

Якщо засаджу тільки квіти, то вони не стануть перешкодою для викидання непотребу.  Щось таке зробити,як біля підвісної кладки. І ще хто доглядає два квітники біля братської могили?

Time is not on your side.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #361 : 15:56, 30 Вересня 2014 »

і як хрест біля кладки заважає людям викидати сміття?  Smiley Бо я не помітив різниці  crazy

от чого шалено бракує Косову так це чергового хреста і каплички  down
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #362 : 09:26, 01 Жовтня 2014 »

Земля там,де стояла гармата,належить косівській громаді .
Викидає туди(і не тільки) сміття не косівська громада,а конкретні свині.
Встановлення каплиці - у нас здавна заведено,що каплиця встановлюється в себе на подвір"ї.От відчуває людина потребу,або просить чогось у Бога,або вдячна за щось Богові - ставить в дворі каплицю,щоб подорожній міг зайти й помолитись.А ставити каплицю на землі громади - потрібно спочатку вияснити,чи є в цьому потреба,чи нам не вистачає церкв,каплиць.
Взагалі проблема знов зводиться до  своєчасного вивозу сміття.В цьому напрямі намітився якийсь прогрес,на попередній сесії рада дала дозвіл приватній фірмі на здійснення такої діяльності.Маємо надію,що в найближчому майбутньому ситуація покращиться.Якщо цікавить детальніше - напишу,але пізніше,бо нема часу.
П.С. А ви знаєте,що на тому трикутничку було поховання австро-угорських солдат,які загинули в Першу Світову?І його знесли після приходу радянської влади.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #363 : 11:01, 01 Жовтня 2014 »

від мера була ідея там з горба до трикутника зробити вело-скейт парк - ідея чудова, також він казав що та земля належить центру дитячої творчості
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #364 : 17:28, 01 Жовтня 2014 »

...Якщо цікавить детальніше - напишу,але пізніше,бо нема часу.
Добре.
П.С. А ви знаєте,що на тому трикутничку було поховання австро-угорських солдат,які загинули в Першу Світову?І його знесли після приходу радянської влади.
Сфотаю те місце,бо,можливо,ви подумали про увесь шмат, обгороджений парканом.
Та місцинка, яку хочу окультурити, нічим не обгороджена.
Погоджуюсь,що достатньо каплиць і хрестів, просто, думаю, що вже так нагло не викидатимуть сміття. 
Просто насаджені квіти, помальований парканець і побілені поребрики(бордюри) нікого не спинять.

Time is not on your side.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #365 : 16:11, 03 Листопада 2014 »

Я в дитинстві була частинкою екологчного гуртка "Шафрановий оберіг". До-речі, разом з ANV. Ми виграли грант, на облаштування в згаданому Квіткою місці дит.майданчика. Тоді ще діяла Програма місцевих екологічних дій (я вже забула як те все точно називалося). Короче, де той грант... Who knows... Я вчилася тоді в 9 класі, Назар в 10.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #366 : 16:09, 15 Жовтня 2015 »

Вибори мера Косова — 2015

Юрій Плосконос: «Я йду в мери Косова, бо відчуваю, що люди хочуть змін!» — http://kosivart.if.ua/2015/10/13/6596/

Проголосуємо за достойного кандидата! good
Сторінок: 1 ... 23 24 [25] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF