Косів: форум міста та району
00:32, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Рада краде  (Прочитано 45834 раз)
windshield
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 10


« : 09:06, 31 Березня 2011 »

Рада краде
В нас завжди було багато бажань щось зробити з більшими Радами - стріляти, топити чи палити...
 Мова тут піде не про якихось там януковичів і тимошенок. Мова іде про нашу, Косівську міську Раду. Така вже наша натура, що поки воно не зачепить нас особисто, то воно ніби не існує. Але вже дійшло і до мене.
 Я отримав в подарунок пів-будинку по вул. Вітовського №8 і 0.16га присадиби від своєї мами, Іванчук Богдани Ярославівни, в 1985 році. Інша частина ділянки, також 0.16га перейшла, як подарунок, до Бойченюка Юрія Ярославовича, маминого брата. Треба сказати, до мами будинок і присадибна ділянка належала моєму дідові, Шведюк Петру, що прожив там почерез війну. Дід Петро, єдиний з родини не був репресований, жив з поля і, як міг – допомогав моїм близьким пережити важкі роки сталінських таборів.
На початку 90-х я подався за кордон на заробітки, як і тисячі наших співвітчизників.
 В 2007-му році мені стало відомо, що на моїй ділянці провадиться будівництво. Виявилося, що міська Рада, без мого відома, конфіскувала частину ділянки, що належала мені відповідно до Договору Дарування, і надала цю ділянку в приватне користування третій особі.
Виходить, що ці договори про дарування не мають ніякого значення, всякі там нотаріальні засвідчення, все це – фікція... І діло не в тому, що Рада мала б віддзеркалювати  наше Краще, що це – якесь там «демократичне» скликання…Такі самі «демократичні» ради відбирали дідівщину в нас і в 1960-х.
Третя особа тут – моя дочка. Але в неї є ще і сестра і брат. Як це ви наділили себе правом ділити, кому і що належить? Чого ви залізли брудними своїми руками в мою сімю? Злодюги!!!
Це ж вам тут жити. Як ви будете всі роки ховати очі? Як це мої внуки будуть тикати вашим внукам, що його дід чи бабуся обікрали їх і стали поштовхом для ворожнечі між братом та сестрою на великі роки?
Я вас всіх поіменно і з портретами згадаю, щоб всі знали кому в очі треба плюнути.

Марія Миколаївна якось, коли я хотів забрати всю родину до себе, сказала: я в америку не поїду горшки американські чистити і дітей тобі не дам, а ти сиди там і гроші посилай. Вирішила сама виховувати дітей. Богдана стала улюбленою дочкою. Про інших дітей ММ за своїми сімпозіумами забула і вони почали дуже їй заважати. Та до того, що Син подався геть з хати, щоб тієї одноосібної любові не бачити, на старшу дочку ММ подала всуд і пробувала виселити її з моєї хати через суд, разом з її мололітньою дочкою.
Богдану я дуже просив не починати нічого без мого дозволу, казав, що поділимо все по-людськиб А що ти мені зробиш..  Треба сказати, що всі ми допомагали Богдані і поступати і вчитися, особливо бабуся.
Отак і є – Енциклопедія ходить і оббріхує мене міскрадами,
Відомо, що ласкаве телятко дві матки ссе...
Що ж ви наробили, паскуди?

видалена частина повідомлення, в якій безпідставно було звинувачено конкретну людину в скоєнні злочину 
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #1 : 11:26, 31 Березня 2011 »

Ви написали дуже багато,і дуже емоційно.
Але пишете: "В 2007-му році мені стало відомо, що на моїй ділянці провадиться будівництво. Виявилося, що міська Рада, без мого відома, конфіскувала частину ділянки, що належала мені відповідно до Договору Дарування, і надала цю ділянку в приватне користування третій особі".

Ви повинні розуміти,що в 2007-му році "конфіскувала" рада попереднього скликання(хоча це нереально,рада не має повноважень щось конфіскувати.Конфіскувати щось можна тільки за рішенням суду.Думаю,було незаконне будівництво,яке потім,можливо,узаконили),а паскудами Ви обзиваєте,так розумію,теперішніх депутатів?
А де Ви були в 2007,коли вам стало відомо про будівництво?Погрожуєте прокльонами?Не забувайте,що якщо Ви неправі,то воно все має властивість повертатися.

І ще,Ви тут обізвали людей злодіями.Я Вам пояснюю:злодій - це той,хто краде,щоб отримати з цього вигоду.
У Вашому ж випадку має місце майновий спір,а Міська рада робить спроби його урегулювати.І майно нічиє не привласнює(те що роблять злодії),а робить спробу справедливо розвести конфліктуючі сторони.
Звичайно,завжди якась із сторін(або й усі конфліктуючі сторони) буде незадоволеною.Але це можна оскаржити через суд.

Тепер конкретно,що я би зробив на вашому місці:пишите,що маєте 3-х дітей(якщо я правильно зрозумів).Одна з них почала будівництво на земельній ділянці.Пишете,що не хочете нікого при поділі ображати.Ну то й поділіть належну Вам земельну ділянку на 3 частини,і подаруйте її дітям.
Думаю,в цьому міська рада Вам тільки буде сприяти.
Єдине,що при цьому поділі потрібно буде врахувати цю будівлю,що звела Ваша донька,і ту частину,яку будете дарувати їй,необхідно виділяти під будівлею і навколо неї.Не валити ж її.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #2 : 11:30, 31 Березня 2011 »

Я щось собі думаю, що там швидше якісь родинні непонятки ніж "заслуга" ради - рада майже завше "крайня" ...але нема що казати раніше перед останніми двома скликаннями там всілякого могло бути... то ще довго розгрібати треба буде.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #3 : 11:46, 31 Березня 2011 »

Я щось собі думаю, що там швидше якісь родинні непонятки ніж "заслуга" ради - рада майже завше "крайня" ...але нема що казати раніше перед останніми двома скликаннями там всілякого могло бути... то ще довго розгрібати треба буде.

Це вічний процес,слідуюче скликання теж буде казати ,що після теперішнього багато що розгрібати треба.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #4 : 12:30, 31 Березня 2011 »

винекло декілька питань:
1. чи є у Вас документ що засвідчує право на власність чи користування земельною ділянко розміром 0,16 га тобто цю " Я отримав в подарунок пів-будинку по вул. Вітовського №8 і 0.16га "?
2. факт даного злочену " Треба сказати......." доказаний?
3. коли останній раз Ви приїзжали до своїх дітей, тих шо в КОСОВІ?
P.S. нагадую, презумцію невинності гарантовану Конституцією ніхто не відміняв

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #5 : 14:36, 31 Березня 2011 »

Це вічний процес,слідуюче скликання теж буде казати ,що після теперішнього багато що розгрібати треба.
плюс один!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
windshield
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 10


« Відповідь #6 : 01:35, 01 Квітня 2011 »

Чи Вам би було довподоби, якби міська рада розказувала Вам, скільки Ви маєте дати пасків своєму синові за якусь провину? Не їхнє це діло, правда? Ото ж то. А в тім, чи Ви, часом не є любасом моєї Енциклопедії? Звучите точно так, як б.Герман, тільки при нашій раді. Одне слово - зацікавлена особа.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #7 : 10:51, 01 Квітня 2011 »

Чи Вам би було довподоби, якби міська рада розказувала Вам, скільки Ви маєте дати пасків своєму синові за якусь провину? Не їхнє це діло, правда? Ото ж то. А в тім, чи Ви, часом не є любасом моєї Енциклопедії? Звучите точно так, як б.Герман, тільки при нашій раді. Одне слово - зацікавлена особа.

Забагато злоби і флуду.
Що стосується зацікавленості:депутати повинні бути зацікавленими,щоб не порушувалися права їхніх виборців.
Вам дали пораду:поділити між дітьми порівну.А ви зразу про паски дітям заговорили.То може Ви нічого й не збиралися доньці залишати?Поїхали на заробітки,дитина без батька,щось будує.Ви запропонували вигнати її з хати.
Тобто косівській міській раді ще одного бомжа на шию повісити?
До речі,Ви громадянин України чи США?
І ще,вперше бачу,як батько свою дитину(які б між ними відносини не склались) кликухою обзиває.
Це в певній мірі дає зрозуміти суть людини.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #8 : 10:59, 01 Квітня 2011 »

windshield Ви не відповіли на мої питання

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #9 : 11:06, 01 Квітня 2011 »

Чи Вам би було довподоби, якби міська рада розказувала Вам, скільки Ви маєте дати пасків своєму синові за якусь провину? Не їхнє це діло, правда? Ото ж то. А в тім, чи Ви, часом не є любасом моєї Енциклопедії? Звучите точно так, як б.Герман, тільки при нашій раді. Одне слово - зацікавлена особа.
Це абсолютно не моя справа але якщо ви волаєте на весь інтернет простір, маючи на увазі когось що вони крадуть. То наскільки мені відомо Вам подарували то все ще за союзу а тоді земля була державна, Почитайте добре Земельний кодекс. На даний час Ви не є громадянином України а іншої держави, що значить у Вас може бути тільки оренда, ну і там ще багато всякого. Як кажуть чужа сім"я темний ліс, і до органів місцевого самоврядування то немає ніякого відношення.
Ну і так, ще для загального - в мене дід, точніше прадід мав 30 моргів лісу і поля купу, був газда в селі, жив бідно але тоді так тоді всі жили. Коротше кажучи цілий хребет здоровенного горба, та й таких людей є багато що колись мали пів-міста а тепер за їхні землі чужі люди ворогують.
А відбирали то майно совіти, і не демократично а вивозили до Сибіру або гноїли тюрмами.
До теперішніх рад то ніякого відношення немає - треба ходити на вибори і вибирати собі уряд.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #10 : 16:48, 01 Квітня 2011 »

Я щось собі думаю, що там швидше якісь родинні непонятки ніж "заслуга" ради - рада майже завше "крайня" ...але нема що казати раніше перед останніми двома скликаннями там всілякого могло бути... то ще довго розгрібати треба буде.
100 пуд!
Прочитала я довгу "Епітафію по присадибній ділянці" пана windshield і ніц не вїхала. Хто кому дохтур, хто кому шо винен а головне до чого тут рада... 
Єдине що зрозуміла, це те що договір дарування робився в СССР, і скоріше за все після проголошення незалежності і прийняття земельного кодексу, документи не були належним юридично переоформленні.
Ще є одна штука, раз в рік, хазяїн замлі платить податок на землю (збір). Якщо податок плачений,  то в квитанціях указано площу ділянки. Можна взяти папери і звернутися у наш любимий суд. Це все при умові що нормально оформлені документи.
Якщо оформлення нема (за сучасним Українським законодавством) то навряд чи можна щось зробити. Закон зворотньої сили немає. Нажаль.

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #11 : 17:42, 01 Квітня 2011 »

Я так тоже взагалi не вїхав.
Тема: "Рада краде"?. Може "Прошу допомоги юриста!", або щось таке, але "хто тут кому дохтур?"- я, як завжди, з Marinka солiдарний

windshield
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 10


« Відповідь #12 : 18:58, 01 Квітня 2011 »

Здоров, народ.
Я лишень хочу сказати, ще раз - це не є ваша справа! Це не ви жили моїм супружнім життям, це не ви платили грубі гроші, щоб дитина вивчилася, це не вам розказувати, як мені ділити і що мені ділити! Міська рада не мала права без мого відома будь-що комусь давати чи виділяти! Нехай би виділяла десь на зарінку, або в голови міськради, в саду, а в мене в саду буду ділити я. А що вони взялися за мене це робити, то за то вони і є злодії. А суд, він - буде. Це не ваша справа, чи я громадянин чи ні. Це не повинно бути так, що дитина забагла, а міська рада взяла і виписала папірець. Це є на то наша міська рада, щоб не ламати таких дров! Тут є справа про землю. Нас не буде, а земля буде. І зовсім не в адвокатах тут діло. Сьогодні є такі адвокати, а завтра - інші. А при, недай Боже, тяжких часах - взагалі дуже короткий суд. Отож не може, ніхто не давав такого права цій раді, чи теперішній чи минулій розказувати, котрій дитині і скільки я маю дати. Чи ви думаєте, що на цій присадибі вже все скінчилося? Чи ви можете стати адвокатами моїм дітям через 10-20 років? Так може думати недосвідчена, молода людина, але не рада. Я ще працюю і ще якийсь час буду дихати, а як прийде час, ви тоді знайдіться і скажіть самі собі - а треба було нам того...Та вас тоді не буде. Це ви тепер - герої. Чи ви допоможете мені колись заповіт писати? Чи ви своїми "обдуманими" діями хочете, щоб мої діти билися між собою ще через роки? Одне слово - злодії.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #13 : 19:32, 01 Квітня 2011 »

Злодії не злодії, але якшо хочете це все вирішити, позивайтесь до суду, інакше це на форумі не вирішується. Знайдіть всі документи які маєте на землю, найміть адвоката шоб вам слав позовн заяву, йдіть в наш суд, хай ті дурні там шось порішають, якшо навіть не у вашу користь, файно буде подавати апеляцію в область де думаю не такі уж тугодуми сидять, це я так про себе, знаючи як справи вирішуютсья у першій інстанції.

п.с. Сьогодні випадково попав на ст. 212 земельного кодексу, почитайте шо далі буде якшо ви відстоєте своє право власності на зем. діл.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #14 : 21:49, 01 Квітня 2011 »

Прийшов, накакав і пішов....
Ну і як це називається?
Незнання законів не дає нікому права називати іншого злодієм.

Життя – то трояка ружа...
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF