Косів: форум міста та району
14:19, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Україномовна музика в Україні  (Прочитано 42343 раз)
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #15 : 19:06, 03 Квітня 2011 »

   Законодавчо насилувати митців видавати пісні українською-це дійствітільно похоже на порушення прав людини))) але часом саме диктаторські методи єдині прийнятні!
   Якшо всезагальному рагулізму слухачів бракує естетічєского вкуса і розуму, шоб саме українське зробилося модним попри гроші, то треа огньом і мєчом нести в масси прекрасне!
   Тока тут же питання законодавчого робиси сумнівним в світлі того, шо законотворці наші такі самі, а іногда і ше більші рагулі ніж споживачі із народа... Хто це, інтірєсно, мав би такий закон впровадити, мо" міністир культури ДТ?))
Циклопова
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 120


« Відповідь #16 : 10:25, 04 Квітня 2011 »

Молоді люди, може ви в курсі про українське радіо "Є" ?

http://eradio.net.ua/
Я постійно слухаю саме цю хвилю зрозумілою мовою.
А те що кругом крутять саме російською -
та перестаньте купувати пісні москальскою, їх буде менше.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #17 : 10:52, 04 Квітня 2011 »

та перестаньте купувати пісні москальскою, їх буде менше.

це ми їх купляєм?)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #18 : 11:15, 04 Квітня 2011 »

це ми їх купляєм?)
Дiйсно.., ми iх тиримо з Нету))))))

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #19 : 11:21, 04 Квітня 2011 »

Дiйсно.., ми iх тиримо з Нету))))))

особисто я не слухаю російську чи російськомовну музику, а 99% світового виробництва, бо вона якісна і не крадена, на відміну від попередньої)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #20 : 11:43, 04 Квітня 2011 »

особисто я не слухаю російську чи російськомовну музику, а 99% світового виробництва, бо вона якісна і не крадена, на відміну від попередньої)
Тобто висновок: росiйськомовна неякiсна й крадена? Це котра? Я знаю, що ми рiзне радiо слухаемо))), але ж не настiльки.

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #21 : 12:21, 04 Квітня 2011 »

шось мені ця тема поступово перповзає в "їдло" з присмаком сучасного слова "ксенофобія"...
я проти того щоби таким речам як музика, література, живопис і т.д. надавали "націоналістичного" забарвлення.
Мистецтво існує поза часом, поза політикою, поза кордонами.
Музичний ринок, як і всякий ринок діє за простим законом - попит формує пропозицію. Я більше ніж впевнена, що в кожного українського гурту є досить україномоних пісень. Але якщо немає відповідного попиту, то що ж їм робити? Всім хочеться їсти, і не всі хочуть працювати за ідею.
І ще - практично всі ніші україномовної музики зайняті "мастодонтами" - ОЕ, Плач Єремії, Мертвий півень, ТіК, Пономарьов... і т.д.
Щоб вибити собі місце під сонцем треба зробити як вони, і навіть краще. Це раз.
Мистецтво в нашій країні не фист підримується - це два.
Куди їдемо робити гроші і славу - правильно, до найближчого сусіда - у Росію. Там і бабла вертиться стільки, що нашим продюсерам хіба тіко сниться. Отже і репертуар нам потрібен відповідно російською. Це - три.
А щодо якісної зарубіжної(англ, нім, франц.) музики - в більшості випадків вона просто супер. Ну в частині що стосується аранжування і музичної теми. Але коли починаєш слухати рпо що вони співають - на вуха деколи не налазить))))))

Життя – то трояка ружа...
Циклопова
Постійний відвідувач


Репутація: 10
Offline

Повідомлень: 120


« Відповідь #22 : 12:40, 04 Квітня 2011 »

Ті, хто хоч трішки розуміється  на нотах, скаже що українська музика колоритна й неповторна. На заході не вигідно пропускати наші хіти якраз через їхнє національне мислення.
А в Україні хто ж тоді купляє масово москальске ? Наприклад по-дорозі в Тисмениці в журнальному кіоску не було Ніодного україномовного журналу. Жодного ! Запитую чому це так?  А тому відповідають продавці, що українське не продається, при тому доброї якості. Таж історія з муз. дисками в Франківську. Українська музика якісніша й чомусь більше розпродується рос. попса.
Як колись співали якісь музики з Кобаків на Йвана в райбудинку.
"А я нашьол другую, хочь не люблю а цалую "
 
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #23 : 12:44, 04 Квітня 2011 »

  Законодавчо насилувати митців видавати пісні українською-це дійствітільно похоже на порушення прав людини))) але часом саме диктаторські методи єдині прийнятні!
   Якшо всезагальному рагулізму слухачів бракує естетічєского вкуса і розуму, шоб саме українське зробилося модним попри гроші, то треа огньом і мєчом нести в масси прекрасне!
ну, так. в одному з старих кавеенів на ОРТ чуваки грали продюсерів, так один так і сказав - "народ хаваєт ми дєлаєм"... Так що проблєма в тому що нема продюсерів які би вкладали гроші в українське - тому що це невигідно, неформат, кон"юктура ринку така дибільна.
на рахунок закону, Тарас ти нє прав!... як заставиш людину писати пісні на українській чи російській мові, людина буде висловлювати свої почуття тою мовою яка їй рідніша і милозвучніша, і незважати на закони. То якщо б навіть хтось хотів впровадити такий закон, моя думка, що такі закони приймають противники всього українського, для того щоб загострити питання з ака міжнаціональних проблем. За попереднього президента діяв закон де радіостанції мали заповнювати скількось там процентів ефіру україномовними піснями. За теперішнього то обмеження зняли.
Боротися за це в теперішній час безглуздо - будуть постійно закидати, русофобію і і путаючи здоровий націоналіз будуть обзивати таку політику фашистською, політтехнологи всіляко то будуть мусувати.
Вихід один - робити українську музику так, щоб її слухала всі російськомовна аудиторія українців і вся Москва так як було в випадку з ОЕ, ВВ, Бумбоксом та багатьма інш. І гнати в ігнор весь той естрадний мусор-бомонд, всіляких Поплавських і одноденок-жіночок олігархів.
Треба вмішуватись і регулювати роботу медіа-простору а не заставляти творчих людей писати на якійсь конкретній мові.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #24 : 13:03, 04 Квітня 2011 »

на рахунок обмежень для радіостанцій, то це не про україномовну музику йшлося в законі, який відмінили, а про музику українського виробництва - тобто та сама російсьука попса, як грала - так і грає дальше!

на рахунок стилулів для продюсерів можна зняти податки на україномовний продукт, адже економічний стимул - найкращий!

також, меценатство ніхто не відміняв і багаті люди могли стимюлювати якось ринок, якби мали бажання, але в нас продюсери однієї національності, яка не сильно переймається проблемами мови, адже гешерф рулить!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #25 : 13:34, 04 Квітня 2011 »

Щось вперлися ви в економiку, основне слово "продюсер". Шановнi! Коли ВВ завойовували Радянський Союз- в них продюсерiв не було, хiба Тро1цький помiг трошки. I в бiльшостi супер-груп украiнських також з продюсерами було не дуже, хiба що директор, але це iнше. ТАЛАНТ треба, панi й панове!!!!, а тут Тарас вже договорився, що "у всьому жиди виннi". "..зняти податки на україномовний продукт.."- вiд цього вiн раптом кращий стане одномоментно?, продюсери бiгом стануть видавати украiнське? Та не буде продюсер просувати укр. текст, якщо там "коза з баяном". А от якщо новий Вакарчук (для прикладу)- вiн й без всяких податкiв вилiзе (зауважу, що в Росii посада його тата не котувалася, але ж...)

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #26 : 13:50, 04 Квітня 2011 »

я не кажу що продукт стане кращий, але чим погано, якщо україномовного продукту стане більше?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #27 : 13:59, 04 Квітня 2011 »

я не кажу що продукт стане кращий, але чим погано, якщо україномовного продукту стане більше?
Та нiчим! Це було б чудово!
Я лиш про те, що з допомогою законiв та податкiв його бiльше нiяк не стане, а якщо стане- то буде таке ж г.. як в часи Союзу (тобто 70% музики мае бути членiв Союзу Композиторiв СРСР, про якiсть- зрозумiло.., яка творчiсть.., "КОСИ!")
P.S.Пiдтримка повинна бути державна! Але не законами, грiшми. В РФ зараз працюе канал "Культура", досить хороший. А колись (поки не зникло фiнансування)- було радiо "Катюша". Де любий! молодий музикант мiг принести фонограму хоч на аудiокасетi (якщо хороший музикант- йому безплатно переписували в студii) i його потiм слухали мiльйони. Чудовий старт? Й без продюсера, просто принеси запис. Вони на жаль вмерли (принципово без реклами), але сама iдея....

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #28 : 15:40, 04 Квітня 2011 »

а я не розумію вас всіх, от чесно - чого податкові канікули в Росії на книжки - привели до буму, на кіно - до розквіту, а на музику за тією ж логікою в Україні це погано? Там якраз національного виробника підтримують, на відміну від нас - та взяти лише Канаду для прикладу, де є обмеження для іноземної музики, щоб дати можливість розвиватись своїм, хоч це і не форматно і не прибутково, але є політика, яка направлена на захист нац. продукту через закони!!!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #29 : 16:19, 04 Квітня 2011 »

а я не розумію вас всіх, от чесно - чого податкові канікули в Росії на книжки - привели до буму, на кіно - до розквіту, а на музику за тією ж логікою в Україні це погано? Там якраз національного виробника підтримують, на відміну від нас - та взяти лише Канаду для прикладу, де є обмеження для іноземної музики, щоб дати можливість розвиватись своїм, хоч це і не форматно і не прибутково, але є політика, яка направлена на захист нац. продукту через закони!!!
Тарас! Ну це все ясно як білий день як це має бути і що робити і як підтримувати. Але розумієш і напевне бачиш - у нас в Україні зараз антиукраїнський проросійський уряд і лад в країні- що би ми не робили масового поширення то не дістане, буде задушене в початках - хіба для галочки комусь або за щось...
На місцях і  локальному рівні, так- сяк ще якось тліє то все.
Не бачив, як закопали видавничу справу в Україні, а національне телебачення, бібліотеку в Москві, книгарню в Києві, мову в школах на дорогах і взагалі "за кого нас і як мають" на нашій же землі.
...раз пішла така бесіда приведу тобі простий приклад - скільки ти знаєш майстрів які виготовляють традиційні гуцульські інструменти? То ж коріння нашої музики, того в класичних вузах не вчать. Отож є пару старших дядьків-самоуків, які мають ті знання. Я тобі приведу приклад як би то було в якійсь культурно розвинутій країні - уряд надав би допомогу побудував би школу зголосив би людей на науку і створив би всі умови для того щоб той майстер робив, вчив і прославляв той край у всьому світі. Залишив по собі з десяток майстрів. ...а що у нас, Тафійчук зробить одну дві ліри або трембіти, роги, кози, скрипки, сопілки етс. і чекає коли прийде до нього заможний турист і купить то за копійки аби мав за що жити тай годувати сім"ю та й відвезе десь в якусь приватну колекцію. Він помре і з ним підуть ті всі секрети, ну може дасть Бог, що так не станеться.
... не те, що про якусь економічну підтримку.
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF