Косів: форум міста та району
12:29, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Ви підтримаєте цей проект?
Так, я підтримую проект і перерахую кошти! - 12 (70.6%)
Ні, я не підтримую проект - 2 (11.8%)
Ще не визначився - 3 (17.6%)
Всього голосів: 17

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Відновлення басейну в місті Косові  (Прочитано 87631 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #30 : 12:02, 16 Травня 2011 »

— Для відбудови Косівського басейну потрібні великі суми грошей, — каже Михайло Петрович. – Мова йде про мільйони гривень. Тому доводиться вишукувати різні джерела фінансування, передусім бюджетні. Але ми не отримаємо жодної копійки з державної казни, якщо не будемо мати необхідної технічної документації для відбудови цього об’єкта.

На базі косівського басейну буде створено потужний спортивний комплекс. Тут навчатимуть плавати (безкоштовно!) учнів 1-4 класів з усього району. Косівський міський басейн буде без накриття, але та його частина, де плаватимуть маленькі діти, буде закритою, тож діятиме цілий рік. Тут облаштують шість доріжок глибиною 80 см — 1 метр, щоб вчити плавати учнів молодших класів. Найбільш здібних плавців будуть відбирати у спортивні секції з плавання, де заняття  проводитимуть безкоштовно.

У міському басейні жителі району зможуть плавати, оздоровлюватись, активно займатись спортом, зрештою – цікаво і корисно відпочивати разом з родиною.

Стаття «Навчимо дітей плавати як ходити, або будуймо басейн разом» в Гуцульському краї: http://gk.if.ua/2011/05/16/3034/
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #31 : 12:59, 16 Травня 2011 »

У фільмі «Розмаїта Косівщина» є про проект басейну:
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #32 : 11:23, 12 Червня 2011 »

Проект реконструкції спортивного комплексу в місті Косові:

План виконав Зіновій Гаркус.

* kosiv-pool-reconstruction-p.jpg (182.17 Кб - завантажено 888 раз.)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #33 : 12:15, 12 Червня 2011 »

Досить знаково.
На цому ескiзику позначенi однi цехи-гаражi-контори. Спорт- "поза дужками".

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #34 : 13:44, 12 Червня 2011 »

З пронумерованих будівель до міськарди належать 13, 14, 15 і 16 (плюс стадіон, басейн і тенісна площадка). Решта будівель з озером — Черновецького.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #35 : 12:53, 08 Липня 2011 »

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #36 : 09:39, 09 Липня 2011 »

— Для відбудови Косівського басейну потрібні великі суми грошей, — каже Михайло Петрович. – Мова йде про мільйони гривень. Тому доводиться вишукувати різні джерела фінансування, передусім бюджетні. Але ми не отримаємо жодної копійки з державної казни, якщо не будемо мати необхідної технічної документації для відбудови цього об’єкта.

На базі косівського басейну буде створено потужний спортивний комплекс. Тут навчатимуть плавати (безкоштовно!) учнів 1-4 класів з усього району. Косівський міський басейн буде без накриття, але та його частина, де плаватимуть маленькі діти, буде закритою, тож діятиме цілий рік. Тут облаштують шість доріжок глибиною 80 см — 1 метр, щоб вчити плавати учнів молодших класів. Найбільш здібних плавців будуть відбирати у спортивні секції з плавання, де заняття  проводитимуть безкоштовно.

У міському басейні жителі району зможуть плавати, оздоровлюватись, активно займатись спортом, зрештою – цікаво і корисно відпочивати разом з родиною.

Стаття «Навчимо дітей плавати як ходити, або будуймо басейн разом» в Гуцульському краї: http://gk.if.ua/2011/05/16/3034/


До речі,на останній сесії піднімалось питання відбудови басейну.
Мене насторожує два питання:дозвіл на збір коштів для виготовлення тех. документації видала створена ініціативна група,куди входить хто завгодно,але не представники міської ради,яка є власником басейну.
Це приблизно так,як би ви дали дозвіл побудувати басейн на присадибній ділянці.Але не своїй,а сусідовій.Його попередньо навіть не повідомивши. Хоча,ми не гонорові,з цим змиримося.

Дальше я задав питанню представнику ініціативної групи,пану Бовичу,навіщо збирати кошти на виготовлення проекту?
Була дана відповідь,що для того,щоб привабити інвестора,який теоретично мав би бачити,що приходить не на голе місце,що тут вже щось робиться.
Виходить,що майбутній інвестор ,який буде вкладати мільйонні інвестиції,повинен будувати за проектом,який виробить ця ініціативна група.
Це взагалі нонсенс,інвестор сам повинен представити своє бачення проекту,щоб воно влаштовувало і його капіталовкладнення ,і потреби косівської громади.Можливо,майбутній інвестор представить набагато кращий проект,ніж цей,на який збирають кошти.Тоді всі зібрані кошти косівчан(нагадаю,вартість проекта 385тис,зібрали вже більше двох тисяч) підуть на вітер.
Ну й сам пошук інвестора:я,звичайно,хотів би помилитись,але в час економічної кризи вкладати мільйони в басейн у місті  знаселенням 9 тис чоловік ніхто впри здоровому розумі не буде.Не можуть собі позволити утримувати басейни такі міста як Калуш,Коломия і т.д.Не кажучи про Косів
Ці всі думки я висловив на сесії,отримав підтримку решти депутатів,але  не отримав ніякої внятної відповіді від членів ініціативної групи.

Словом,мені це все не подобається.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #37 : 11:01, 09 Липня 2011 »

ше інтересно шо в проект включені земельні ділянки; 1) яка знаходиться в аренді Укрхудожпрому длизько дев"яти гектарів, 2)зем ділянка яка передана райраді площі не знаю, 3)земельна ділянка міської ради під басейном і стадіоном, якшо правда вона ше міської ради Незнаю тобто є три користувачі і як це має бути Незнаю Незнаю Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #38 : 11:07, 09 Липня 2011 »

Я думаю нема шо порівнювати Коломию-Калуш з гірським туристичним Косовом. До речі, з Рожнівським басейном все добре, виділяються кошти і басейн буде відновлено.

Всі критикують, але ніхто не каже як то зробити правильно. Порадьте, як ви самі бачите цей проект.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #39 : 11:17, 09 Липня 2011 »


Всі критикують, але ніхто не каже як то зробити правильно. Порадьте, як ви самі бачите цей проект.

моя думка незмінна, зробити пропозицію від рад що вони можуть запропонувати інвестору, площа зем ділянки, будівлі та умови які має виконати інвестор і об"явити конкурс.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #40 : 12:15, 09 Липня 2011 »

Я думаю нема шо порівнювати Коломию-Калуш з гірським туристичним Косовом. До речі, з Рожнівським басейном все добре, виділяються кошти і басейн буде відновлено.

Всі критикують, але ніхто не каже як то зробити правильно. Порадьте, як ви самі бачите цей проект.


Я бачу так:спочатку треба думати,а потім діяти.Інакше виходить,як завжди.В даному випадку я не бачу,щоб орг комітет з відновлення повністю уявляв собі ситуацію.
Якийсь гіпотетичний інвестор,який мав би появитись,якісь гіпотетичні кошти з бюджету,це в наш час,коли бюджет тріщить по швах,нема чим зарплати і пенсії виплачувати,  в бюджеті нема коштів на укріплення берегів річки,яка підбирається до центру міста.І тут оп - по змаху чарівної палички нам за бюджетні кошти побудують басейн.
А утримання його.Теж за бюджетні кошти?Чи за кошти  міста,якщо в держави інтерес до проекту пропаде?
Стас,я вів до того,що такі міста як Калуш,Коломия,маючи куди більші бюджети,ніж Косів,не справились з утриманням басейну.

А ще не можу в"їхати на рахунок бесід про олімпійську базу.Це що ,майбутні олімпійці мають тренуватись у відкритому зимою басейні? Маразм.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #41 : 12:40, 09 Липня 2011 »

Збирати гроші на проект, який потенційного інвестора може і не влаштувати — це неправильно, тут я з тобою згідний.

Я думаю що за вже зібрані гроші можна намалювати проект басейну та, як каже Віталій, підготувати папери на землю, підготувати умови, які має виконати інвестор і зробити конкурс.

Калуш і Коломия не справились з утриманням бо в них немає туристів, за рахунок яких басейн і мав би працювати. Ясно шо для бюджету невеличкого міста басейн непідйомна ноша. Але Косів — туристичне місто і сюди їдуть і будуть їхати ше більше людей, коли запрацює басейн. Чи не так?



ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #42 : 13:01, 09 Липня 2011 »

Не так.Ти простоне уявляєш,які кошти ідуть на утримання господарства,сама електроенергія для підігріву відкритого басейну зимою буде обходитись в мільйони.Не забувай.що ціна електроенергії для юридичних осіб біля 1 гривні за кіловат.Якщо в день басейн відвідає 50 чоловік,і заплатить по 20 гр - то якраз стане працівникам на зарплату.Та й де ті туристи?Шось не видно їх нашестя.
І ще:в "Байці" є критий басейн,невеликий.але є.Багато там хтось видів туристів?Навіть з самої "Байки"?

По Рожнову простіше,там критий басейн,90% готовності.Думаю ,запустять,але довго там вода не буде плескатися.
І накінець:я не песиміст,а реально дивлюсь на речі.Бажаю здоров"я і довгих років життя пану Бовичу,перш за все,завдяки виключно його ентузіазму рухається даний проект,але ще раз кажу:тільки благими намірами такі проекти не здійснюються.
Починати їх треба з холодних розрахунків.І дивитися на речі реально.
O.V.
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 22


« Відповідь #43 : 14:04, 09 Липня 2011 »

Такі великі споруди, як відкритий басейн - не окуповуються в такому маленькому місті, як Косів.  В нас не на стільки туристичне місто, щоб сюди тисячами їздили. Якщо бути реалістом, то на басейн в Косові ніколи не знайдеться інвестора, - бо ніхто не захоче фінансувати завідомо невдалий проект. Відновлення басейну можливе лише за умови фінансування держави, і то, якщо гроші виділятимуться не з району чи області, а з Києва. Це моя власна думка.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #44 : 14:13, 09 Липня 2011 »

Та звідки будуть тисячі туристів, якшо і Михалкова і басейн в сра не робочі
З Києвом контакт ведеться.
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF