Косів: форум міста та району
12:02, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Громадянський шлюб: за і проти  (Прочитано 45205 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« : 22:44, 01 Червня 2011 »

Як ви ставитеся до громадянського шлюбу 
Тим більше, що зараз це питання дуже популярне.

Я вже три роки живу, наприклад. До з'їзду прозустрічалися ще три роки. Так що я прихильниця цього, тільки не сприймаю, коли приводять половинок жити до батьків... А окремо якраз люкс.
Правда, в Косові якби жила, то я навіть не знаю, чи наважилася б...  Незнаю
А ви як думаєте?
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #1 : 22:47, 01 Червня 2011 »

Норм. варіант для проживання, я підтримую його, сам би скоріш за все таким скористався колись.

а якшо і б "розписувався" то без гучних гулянь і традицій наших це 100%
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #2 : 08:36, 02 Червня 2011 »

я до одруження також десь біля трьох років жив в громадянському шлюбі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 09:37, 02 Червня 2011 »

Багато, хто каже, що якщо починаєш жити, то потім можна і не одружитися... І родять діток так багато... Хоча це і погано може.
Але взагалі ті, хто кажуть, що до весілля треба обов'язково пожити разом і притертися, то я так не вважаю. Це вже в кого як виходить.
Ми, наприклад, з'їжали з гуртожитку після бакалаврату, бо йшли на заочку дальше, то питання по-іншому навіть не стояло. Воно було якось само собою. А так якби почали зустрічатися, ходили на свідухи, і потім хтось комусь каже, переїжай до мене... Я б, однозначно, задумалася...
А що дівчата скажуть
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #4 : 10:17, 02 Червня 2011 »

Я перепрошую, но мині кажицця, шо ця тема троха устарєла. Це питання вобщє нема чого вже обговорювати! Громадянський шлюб - це норма, реалія життя. А ізвращєнство, як на мене, це пошле весілля з уродлівими платтями, отвратітільною музикою і купою п"яних малознайомих одне одному людей.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 10:35, 02 Червня 2011 »

... А ізвращєнство, як на мене, це пошле весілля з уродлівими платтями, отвратітільною музикою і купою п"яних малознайомих одне одному людей.
Якщо не узаконювати відосини, то потім діти записуюються на прізвище тата і потім мамі видають "А хто ти взагалі така?", от ми сім'я, а ти... Хоча юридично звичайно вже все однаково... Але психологічно - ні. Це і є погана сторона громадянських шлюбів. Люди починають вважати, що їх так все влаштовує, а насправді я думаю, що вони просто продовжують боятися відповідальості один перед одним... Кажуть, що після весілля все міняється, не знаю, побачимо...
А щодо весілля кожен робить таке, яке йому ближче до душі... Мені, наприклад, подобаються великі гарні весілля. Бо коли там навіть 30 чоловік, то це не весілля, а просто чергова п'янка... Це моя думка.
Знаю, що всі мої знайомі (дорослі, які прожили в шлюбі хоча б 20 років) і які не справляли весілля з різних причин, дуже жаліють про це... І всім своїм дітям не дозволяють не справляти весілля... Але це особисте кожного...
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #6 : 10:45, 02 Червня 2011 »

Якщо не узаконювати відосини, то потім діти записуюються на прізвище тата і потім мамі видають "А хто ти взагалі така?", от ми сім'я, а ти...
 
ну і нашо воно вобщє треба женицця з такою персоною, шо годна тобі таку заявочку зробити! тоже мені, отношенія!

Знаю, що всі мої знайомі (дорослі, які прожили в шлюбі хоча б 20 років) і які не справляли весілля з різних причин, дуже жаліють про це...

 Знаю, що мої знайомі, які СПРАВЛЯЛИ весілля часто шкодують про це, вважаючи цю дурнувату оргію марною витратою грошей і часу!))) Отак поведешся на умовини родичів, бо шо ж люди скажуть, як їх на весіллє не закликати і сиди терпи їх цілу добу в кічовому прикиді.))

А і ще, Juha, ви так наполягаєте, що це "особисте кожного"!! Так того я оце тут "особисте" і пишу, бо спитали))))
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 11:00, 02 Червня 2011 »

ha, ви так наполягаєте, що це "особисте кожного"!! Так того я оце тут "особисте" і пишу, бо спитали))))
Ну, правильно  Smiley Ми просто подискутували...  Smiley
Я хочу великого весілля, в мене воно буде скоро, аж два і обидва не маленькі явно. Я також пожила в громадянському шлюбі, так що поки що все гуд.

P.S. Краще жаліти за тим, що зробив, ніж за тим, що не зробив...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #8 : 11:26, 02 Червня 2011 »

ну і нашо воно вобщє треба женицця з такою персоною, шо годна тобі таку заявочку зробити! тоже мені, отношенія!

наперед не годен знати яка та персона буде через 5-10 років, життє — складна штука
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #9 : 11:33, 02 Червня 2011 »

наперед не годен знати яка та персона буде через 5-10 років, життє — складна штука
Ая! А як насчьот народних мудростей "горбатого могила віправит" і "бачили очі, шо купували"?)))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #10 : 11:39, 02 Червня 2011 »

ці мудрості добрі лиш на папері Smiley
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #11 : 11:46, 02 Червня 2011 »

ці мудрості добрі лиш на папері Smiley
Не можу погодитись!)) І співчуваю, Стас, якщо тебе люди таки здатні розчаровувати за 5-10 років...! sunny
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #12 : 11:54, 02 Червня 2011 »

Ось це і недоліки громадянського шлюбу. Я вже повторююся. Люди починають так жити, а потім починають боятися помилки офіційного шлюбу і страху щось поміняти... А з іншого боку, якщо так довго живеш, то можуть також початися проблеми з дітьми про, які я писала, і між собою розборки, що хтось не хочу одружуватися і морочить іншому голову...

Страх помилки - можливо це і нормально, але не помиляєтсья той, хто не пробує. так що повертаючись до нашої теми, можна в міру пожити в громадянському шлюбі і потім узаконити стосунки.

Не можу погодитись!)) І співчуваю, Стас, якщо тебе люди таки здатні розчаровувати за 5-10 років...! sunny
Морквина бо Тогорішна, причому тут Стас, він же ж не писав про себе конкретно...
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #13 : 12:01, 02 Червня 2011 »

Та яка вопщє різниця! Головне - це чєловєчєскі стосунки! Шоб ніхто не казав, шо я романтізірую, то даже не любов може, взаємоповага, відданість, порядність! І якшо вони через 5-10 років разсасалісь, то може їх і не було?)) В такому випадку треба ше про шлюбний контракт не забути!
І "проблеми з дітьми" в сім"ї, де батьки по-люцки одне до одного ставляцця неможливі!
Давайте робити любов, а не війну!))

 
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #14 : 12:03, 02 Червня 2011 »


Морквина бо Тогорішна, причому тут Стас, він же ж не писав про себе конкретно...
Цікаво, Juha, а як ви думаєте, люди здобувають свої переконання, якшо не емпірично? Гг
Сторінок: [1] 2 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF