Косів: форум міста та району
16:19, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Громадянський шлюб: за і проти  (Прочитано 45207 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #15 : 12:27, 02 Червня 2011 »

Головне - це чєловєчєскі стосунки!
Однозначно    Smiley

Цікаво, Juha, а як ви думаєте, люди здобувають свої переконання, якшо не емпірично? Гг
Якщо я наводила приклад з дітьми, то це тільки зі спостережень за іншими людьми... В мене своїх ще не має, а у батьків все офіційно було з самого початку. Просто якщо ти (пишу на ти, бо на форумі ми давно вирішили, що так будемо спілкуватися з усіма і прошу, щоб до мене так зверталися і на мене не ображалися, винятків ніяких  Smiley ) про Стаса так пишеш, то і в мене тоді так повинно бути, а в мене явно не так...  Smiley
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #16 : 12:50, 29 Листопада 2011 »

Нічого поганого в цьому не бачу. Та за статистикою, такі шлюби більше практикуються у містах. По селах схиляються до того "а шо люди скажуть?", узаконюють шлюб, а через пару місяців вже розвід. А найбільше не розумію, коли говорять "не зійшлися характерами", то нащо було жинитися?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #17 : 15:21, 29 Листопада 2011 »

...то нащо було жинитися?
офіційно спати в одному ліжку Smiley
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #18 : 16:23, 30 Листопада 2011 »

все це так не просто.

Вважаю,що причиною розлучень є небажання йти на компроміс.

Не треба тратити час на пошуки винного,потрібно просто зробити правильні висновки і жити далі. Ну і ще треба вміти прийняти поразку.


Переважно люди в таких ситуаціях(назва теми) не думають,а що буде з плодом їх любові...Всім начхати,що майбутню дитину будуть позаочі кликати "нагуляною"!....
Головне, це показати характер, доказати,що гординя-це провідна риса характеру. 

Time is not on your side.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #19 : 17:37, 30 Листопада 2011 »

В тому то й наша біда, що ми люди більше думаємо про те, що про нас кажуть позаочі. А як би жили для себе було б інше діло... Але кожен вирішує індивідуально на свій розум або на чужий(хтось підказує, підтискує, підсовує, спрямовує, переконує, але часто буває так- я не знаю, як правильно, але ви робите не добре). Того кожен має так, як заслужив...і живе так як може і хоче...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #20 : 20:01, 30 Листопада 2011 »

Всім начхати,що майбутню дитину будуть позаочі кликати "нагуляною"!....

Зараз  й без громадських шлюбів багато вже нагуляних.

Я за громадський шлюб, та якби так назвати "до пори до часу", рано чи пізно обов'язково узаконити стосунки. І обов'язково вінчання, клятва перед Богом. А спочатку притертися, зрозуміти чи то є насправді та людина, яка все життя буде терпіти тебе, а ти її.
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #21 : 09:59, 01 Грудня 2011 »

Як на мене,перш ніж узаконювати стосунки,варто спробувати себе в проживанні під одним дахом,аби придивитись одне до одного.Впевнитись,що не доведеться переступити обіцянку,дану Господу.Сенсу відразу одружуватись не бачу,ці часи вже в минулому.
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #22 : 10:47, 01 Грудня 2011 »

Я за громадський шлюб, та якби так назвати "до пори до часу", рано чи пізно обов'язково узаконити стосунки. І обов'язково вінчання, клятва перед Богом.

Але тут нестиковочка получається: християнство проти громадянських шлюбів, тому клятва перед Богом, це як мінімум нечесно по відношенню до себе.

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #23 : 12:17, 01 Грудня 2011 »

Але тут нестиковочка получається: християнство проти громадянських шлюбів, тому клятва перед Богом, це як мінімум нечесно по відношенню до себе.
А клятва в церкві, а потім розлучення??? Це чесно перед Богом, і перед собою? А  є випадки що і розвінчують, і тоді вже вдруге можна вінчатися. Незнаю Одним словом - безпрєдєл.
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #24 : 12:54, 01 Грудня 2011 »

Саме тому, я прихильниця державної реєстрації шлюбу, а не вінчання.

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #25 : 14:08, 01 Грудня 2011 »

Саме тому, я прихильниця державної реєстрації шлюбу, а не вінчання.
Правильно, зареєстрували шлюб, потім щось не добре - розвелися, поміняли паспорт, і потім дальше зареєстрували шлюб. І так можна ще багато разів))))
То вже краще перед тим пожити в громадському шлюбі і зрозуміти, що то саме те і на ціле життя.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #26 : 14:22, 01 Грудня 2011 »

Правильно, зареєстрували шлюб, потім щось не добре - розвелися, поміняли паспорт, і потім дальше зареєстрували шлюб. І так можна ще багато разів))))
То вже краще перед тим пожити в громадському шлюбі і зрозуміти, що то саме те і на ціле життя.

ну от проти громадського шлюбу в першу чергу виступають дівчата та жінки - вони хочуть на 500 чоловік весілля, шикарне плаття, гарні фото з церкви, щоб мінімум 3 дітей було і так далі)

бо ж вважається, що як є діти, то чоловік не покине сім'ю - як на мене сумнівне твердження  crazy

тому це питання скоріше гендерної площини, бо я ще не бачив чолвіка, який би був проти  Smiley
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #27 : 14:27, 01 Грудня 2011 »

ну от проти громадського шлюбу в першу чергу виступають дівчата та жінки - вони хочуть на 500 чоловік весілля,
Нічого подібного, я не хочу весілля на 500 чоловік, то виходить що я не дівчина?)))) Але офіційна реєстрація та вінчання - обов'язкове! Навіть якщо це і після громадського шлюбу.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #28 : 14:39, 01 Грудня 2011 »

Нічого подібного, я не хочу весілля на 500 чоловік, то виходить що я не дівчина?)))) Але офіційна реєстрація та вінчання - обов'язкове! Навіть якщо це і після громадського шлюбу.

ти хочеш на 600? crazy

Born stupied? Try again!
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #29 : 14:51, 01 Грудня 2011 »

Правильно, зареєстрували шлюб, потім щось не добре - розвелися, поміняли паспорт, і потім дальше зареєстрували шлюб. І так можна ще багато разів))))
То вже краще перед тим пожити в громадському шлюбі і зрозуміти, що то саме те і на ціле життя.

Звичайно краще,  я і не заперечувала практику громадянського шлюбу. Мова йшла про серйозне відношення до релігії.

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF