Косів: форум міста та району
20:48, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Рибалка в Косові  (Прочитано 59422 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #15 : 18:56, 01 Серпня 2007 »

Йо, банка - це тема Smiley
jora
Відвідувач


Репутація: -3
Offline

Повідомлень: 74


« Відповідь #16 : 02:33, 02 Серпня 2007 »

дякую
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #17 : 14:12, 02 Серпня 2007 »

Недавно за годину зловив півтора літра тих сральок, у кота було свято Smiley
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #18 : 20:25, 11 Квітня 2010 »

Про рибалку запитує Геннадій:

Добрый день, преобрел домик в с. Шешоры и хочу побольше узнать о регионе, сам я из Днепропетровска. нашел ваш сайт спасибо что создали и вправду очень много интересного. скажите а случайно незнаете где можно в районе порыбачить, или где форельные близ лежащие озера или речки. заранее благодарен. с ув. геннадий

Є рибаки? Що порадите?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #19 : 20:52, 11 Квітня 2010 »

Я не рибак, чистий браконьер з острогою й факлею, можу лиш порадити що справжнi струги в рiчцi, нiяк не в озерi.
P.S. Геннадий, полазь тут по "зеленых туристах", за окремi невеликi грошi вона таку рибалку органiзують...
P.P.S. А проще простого- выходишь из своего домика в Шешорах, ночью, в левой руке факел, в правой острога, доходишь до речки- и вверх по течению. Форель обычно под камнями, любопытная, на свет выглядывает. Но быстрая, хрен попадеш. Так что андреналин по полной (и неприятности, если на рыбинспекцию..)- гарантирую :-)

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #20 : 21:06, 11 Квітня 2010 »

Я не рибак, чистий браконьер з острогою й факлею, можу лиш порадити що справжнi струги в рiчцi, нiяк не в озерi.
P.S. Геннадий, полазь тут по "зеленых туристах", за окремi невеликi грошi вона таку рибалку органiзують...
P.P.S. А проще простого- выходишь из своего домика в Шешорах, ночью, в левой руке факел, в правой острога, доходишь до речки- и вверх по течению. Форель обычно под камнями, любопытная, на свет выглядывает. Но быстрая, хрен попадеш. Так что андреналин по полной (и неприятности, если на рыбинспекцию..)- гарантирую :-)

фу таким бути  І по попі, по попі

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #21 : 21:28, 11 Квітня 2010 »

Ага, шось ти на фото з кабаном так не реагував. А в струга попасти набааагато важче як в кабана. Правда справедливостi для- кабан на вiдмiну вiд моторноi рибки може реально вiдповiсти, навiть фатально вiдповiсти.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #22 : 21:43, 11 Квітня 2010 »

Ага, шось ти на фото з кабаном так не реагував. А в струга попасти набааагато важче як в кабана. Правда справедливостi для- кабан на вiдмiну вiд моторноi рибки може реально вiдповiсти, навiть фатально вiдповiсти.

шо за кабан? йа певно як завжди все пропустив Smiley
ЗІ. ну ти таки сам же собі і відповів  crazy

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #23 : 23:07, 11 Квітня 2010 »

Ага, шось ти на фото з кабаном так не реагував. А в струга попасти набааагато важче як в кабана. Правда справедливостi для- кабан на вiдмiну вiд моторноi рибки може реально вiдповiсти, навiть фатально вiдповiсти.

шо за кабан? йа певно як завжди все пропустив Smiley
ЗІ. ну ти таки сам же собі і відповів  crazy

Певно цей кабанчик мався на увазі.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #24 : 23:52, 11 Квітня 2010 »

Певно цей кабанчик мався на увазі.

здоровя мав, а не мав щастя©   ?  crazy

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #25 : 00:48, 12 Квітня 2010 »

Певно цей кабанчик мався на увазі.

здоровя мав, а не мав щастя©   ?  crazy

йо,як в тому анекдоті))
Norton
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #26 : 23:35, 20 Березня 2011 »

Спасибо за ответы! Smiley
Я так понял,что рыбачить можно только на платных водоёмах?! Если да,то какая ценовая политика в предоставляемых услугах? Короче,что и сколько стоит?А какие снасти с собой брать? Кто посоветует?

......леска 0.15 - 0.18 очень тонкая но максимально крепкая...груз 6 гр. - на расстояние 1 метр от крючка ....хлесткое и тонкое удилище (есть специальные но я уже приспособился на жесткое карповое) длинна 3 - 3.2 метра....без поплавка ......ловля со дна или впроводку...рыба имеет красноватый оттенок мяса очень вкусная....в августе озерная форель а в январе райдужная и ручьевая откладывают икру - чуть меньше лососевой по размеру - способ приготовления очень прост но получаеться вкуснее любой магазинной !!!!!   ....удачи на рыбалке !!!
Norton
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #27 : 23:42, 20 Березня 2011 »

Я не рибак, чистий браконьер з острогою й факлею, можу лиш порадити що справжнi струги в рiчцi, нiяк не в озерi.
P.S. Геннадий, полазь тут по "зеленых туристах", за окремi невеликi грошi вона таку рибалку органiзують...
P.P.S. А проще простого- выходишь из своего домика в Шешорах, ночью, в левой руке факел, в правой острога, доходишь до речки- и вверх по течению. Форель обычно под камнями, любопытная, на свет выглядывает. Но быстрая, хрен попадеш. Так что андреналин по полной (и неприятности, если на рыбинспекцию..)- гарантирую :-)

.....не попадайся на глаза не только рыбинспекции - мы с друзьями таких как ты совсем не жалуем....бросай это дело если здоровье дорого......аж материться хочеться когда такое читаеш !!!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #28 : 09:34, 05 Квітня 2011 »

.....не попадайся на глаза не только рыбинспекции - мы с друзьями таких как ты совсем не жалуем....бросай это дело если здоровье дорого......аж материться хочеться когда такое читаеш !!!

На жаль,у нас невідоме таке явище,як рибінспекція.Тому й зменшилась кількість форелі до катастрофічних об"ємів.
Пройтись по струмковій форелі можна у Шешорах по Пістиньці,у Косові по Рибниці,ну й найкращий варіант - по Черемошу.Бере на невеликі воблери.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #29 : 12:24, 05 Квітня 2011 »

.....не попадайся на глаза не только рыбинспекции - мы с друзьями таких как ты совсем не жалуем....бросай это дело если здоровье дорого......аж материться хочеться когда такое читаеш !!!
...так то ше наші предки так форель ловили, з факелами і острогами. Десь навіть є фото старе, ніяк не можу знайти в себе. А от браконьєри з акамуляторами - руки би повисмикував.
Тут два фото, ставкова райдужна форель 9куплена в господарстві) і Черемош.
До речі на цьому місці - знайомий за п"ять хвилин спінінгом витягнув моцату форель. До тепер не можу повірити...

* P1010147.JPG (229.83 Кб - завантажено 996 раз.)
* P6090095.JPG (255.69 Кб - завантажено 1009 раз.)
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF