Косів: форум міста та району
01:51, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: 5 світлин з Яворівського архіву: допоможіть упізнати, відгукніться живі!  (Прочитано 5674 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 12:40, 07 Грудня 2011 »

12 років тому в селі Яворові на Косівщині було віднайдено великий повстанський фотоархів. Щонайменше триста осіб зафіксовано там, але за роки, які минули, ідентифіковано лише 79 з них, причому тільки четверо було живих (на даний час – двоє), інші загинули в боях, розстріляні або померли в таборах. Свого часу князь Святослав сказав, що “мертві сорому не мають”, але й розповісти про себе також не можуть. Тому кожен живий, хто зафіксований у збірці повстанських світлин – неоціненний суб’єкт інформації про буремні роки боротьби за незалежність України.

Повна стаття з архівними фотографіями: http://kosivart.if.ua/2011/12/07/3015/

У цьому матеріалі пропонуємо вашій увазі 5 світлин з Яворівського архіву, сподіваючись, що людей, там зображених, упізнають і розкажуть про їхню долю знайомі, рідні, односельці, або – це було б чудово! – й вони самі. Віриться, що з п’яти осіб щонайменше двоє живуть поруч з нами і можуть оповісти багато цікавого та важливого.

Я буду щиро вдячний кожному, хто надасть будь-яку інформацію з приводу зображених на цих світлинах осіб і готовий компенсувати всі витрати, пов’язані з пошуком. Ласкаво прошу повідомити листом, електронною поштою чи по телефону.

Мої реквізити: e-mail huwas@windowslive.com , телефон 095-159-22-59, адреса для листів: Василь ГУМЕНЮК, до запитання, Львів-70, 79070.

З вдячністю і повагою,
В. Гуменюк



* 114.jpg (145.09 Кб - завантажено 751 раз.)
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #1 : 18:42, 08 Грудня 2011 »

Моя баба каже що вона цих людей не знає, але так по одежі то вони мали би бути з Великого або Малого Ключева, або Печеніжина. ще так виглядає, що та неодружена дівчина і той малий ніби як брат і сестра.
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF