Косів: форум міста та району
18:10, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Правильне харчування  (Прочитано 11045 раз)
Juha
Мол. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« : 10:40, 19 Березня 2012 »

Тема створена мабуть швидше для дівчат. Може вона й не знайде підтримки. Але мені захотілося поділитися своїми новими думками ітп  Smiley Тим більше в нас тут є молода мама.
Їжа дуже впливає на наше здоров'я. Є відомий вислів, що "Їжа повинна бути ліками, а ліки - їжею". І багато хвороб саме через неправильне харчування.
Зараз все більше і більше людей звертаються саме до роздільного харчування. Відмовляються від майонезу, або, хто собі може позволити робить домашній. В нас на роботі навіть прибиральниця, наприклад, схудла, напевне в три рази, помолоділа. Їй за 60, а виглядає на 45.
Як ви до цього відноситеся? Я не говорю про дієти, похудання. Воно прийде саме по собі. Я кажу саме про роздільне харчування.
В мене в сім'ї взагалі так не заведено. Але я про це вже давно подумую. Просто не знаю, як можна відмовитися від улюблених відбивних чи запеченої курочки.  wall
А це придбала собі йогуртницю. Ви не уявляєте,яка це суперова штука. Купляю закваски Віво. Не треба сметани, про майонез поки що забули. Чоловік вплітає за дві щоки. В мене нормалізувався желудок. Ти собі знаєш, коли ти його зробила. Завжди свіженьке.
А от діткам, по - моєму, це краще, що може бути. Там навіть є закваски симбілакту, що не треба купляти ніяке дитяче харчування. Все саменькі робите.
Хотілося б Ваші думки почути.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 10:45, 19 Березня 2012 »

кладеш молоко на 2-3 дні біля батареї і маєш домашній кефір — «кисляк» Smiley
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #2 : 11:40, 19 Березня 2012 »

кладеш молоко на 2-3 дні біля батареї і маєш домашній кефір — «кисляк» Smiley
Зараз потеплішає і цей процес(2-3 дні) піде швидше. Потім кисляк відварюєш і маєш творог.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 11:49, 19 Березня 2012 »

йо.
роздільне харчування я колись в гуртожитку практикував — один день гречка, другий — барабуля Smiley

а насправді тема хороша, тут головне мати силу волі шоб відбивну їсти без барабулі Smiley
Juha
Мол. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #4 : 12:53, 19 Березня 2012 »

Ви мене не зовсім зрозуміли. Я для прикладу сказала про йогуртницю. Ви ж не будете (чи Ваші дружини) в кисляку маринувати курку для запікання, чи кисляком змащувати салат олів'є.  Smiley
Я загалом писала. Мені цікаво, хтось намагається харчуватися правильно чи хоча б пробував це робити?
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #5 : 14:05, 19 Березня 2012 »

Йогуртниця у мене вже роки зо три. Стараємося малого харчувати чимсь корисним, а вже разом і ми трошки змінили свої смаки. Домашній сир плюс один!, а всі ковбасні вироби- - - -не купуємо взагалі(хіба, що домашнє). Я маю гастрит з 9 класу, але сказати, що харчуюся правильно не получиться... правда відучився їсти вночі(було так, що десь між 23.00-24.00 стоячи гвалтував холодильник).
Одне лиш зле, що мені подобається їсти все те, що не дуже корисно nono
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #6 : 14:35, 19 Березня 2012 »

Питання трохи не в тему хочу купити Йогуртницю а де брати закваски в Косові Huh?

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Juha
Мол. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 14:49, 19 Березня 2012 »

В аптеках мусять бути.
Але я беру ВІВО, бо вони ну дуууже вже популярні, їх магазин є в Коломиї. На сайті пише Вічевий майдан, 1/2. Але не рекомендую брати в супермаркетах звичайні сухі закваски молочних фабрик різних.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #8 : 15:57, 19 Березня 2012 »

Питання трохи не в тему хочу купити Йогуртницю а де брати закваски в Косові Huh?
я беру в аптеці біля Едельвейсу або через нет замовляю.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #9 : 18:31, 19 Березня 2012 »

вчені, нормальні а не шарлатани типу брега, проводили експерименти. що довели те, що від роздільного харчування немає ніякої користі. мало того. в деяких випадках воно може навіть шкідливим бути.
сподіваюсь, що до літа вдасться спалити  10, ну хоча б 7 кг.
раціон має юути в першу чергу збалансованим - білки-жири-вуглеводи в потрібних співвідношеннях. а кількість спожитих калорій не повинна перевищувати кількість спалених. якщо худнути, то палити тре більше ніж їси. все.
все інше - від лукавого.

свого часу мені дуже допомогло зкидати вагу правило не їсти після 7 вечора. воно дуже дієве, коли лягаєш о 4 ранку Smiley

бажано не їсти всіляку сміттєву їжу: майонези-чіпси-сухарики-картоплю фрі, чи смажену. хоча це більше для того, щоб гастрит не схопити. бо як спалюєш багато, то нема різниці, з чого ти отримав калорії, все одно згорять. але в мене організм, коли має добрі навантаження, сам не сприймає таку їжу - мене від неї нудить і зовсім не хочеться

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
valerivna
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 9


« Відповідь #10 : 00:19, 21 Березня 2012 »

Цитувати
Як ви до цього відноситеся? Я не говорю про дієти, похудання. Воно прийде саме по собі. Я кажу саме про роздільне харчування.
Теоретично я фанат здорового харчування  Smiley практично інколи буває всяке   blush2
Дуже хороші штуки для таких речей - пароварка, мультиварка або скороварка  good
про йогуртниці багато чула позитивних відгуків, але ще собі не придбала
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF