Косів: форум міста та району
18:26, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: "Свято праці" - ТОЛОКА на горі Михалкова в Косові - І.  (Прочитано 37548 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #15 : 10:03, 10 Червня 2012 »

Астар,поясни нашо ти таке пишеш?Людина перший раз почула це слово,на форумі не бувалець і не орієнтується в наших ніках. Я вибачаюся,що пишу ніки кирилицею,просто з телефона і не зручно переключатися.Копіювати взагалі не можу,бо при нааписанні не бачу інших відповідей.Тому він і збився.Бачу в цьому тільки свою вину.Так що вибач МЕНЕ і немає чого людей ображати.

Астар - це наш форумчанин.Є редактором газети ”Косівський передзвін”.І збирає таку інформацію.А висвітлити її з фото - це супер і на наступні ”Свято праці” - це вже хороша реклама.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #16 : 12:43, 10 Червня 2012 »

та я вро нікого не ображав  Smiley це був жарт якщо хто не зрозумів  drinks

Юха не сприймав все так близько до серця  good
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #17 : 22:02, 10 Червня 2012 »

Астар,поясни нашо ти таке пишеш?Людина перший раз почула це слово,на форумі не бувалець і не орієнтується в наших ніках. Я вибачаюся,що пишу ніки кирилицею,просто з телефона і не зручно переключатися.Копіювати взагалі не можу,бо при нааписанні не бачу інших відповідей.Тому він і збився.Бачу в цьому тільки свою вину.Так що вибач МЕНЕ і немає чого людей ображати.

Астар - це наш форумчанин.Є редактором газети ”Косівський передзвін”.І збирає таку інформацію.А висвітлити її з фото - це супер і на наступні ”Свято праці” - це вже хороша реклама.


Juha Дякую за тлумачення Smiley) Усе файно. Я потім додивився що то Аватар. но пізно.   drinks

Доречі на толоку можна й з Києва приїхати. Я просто на перший раз не ризикнув на всю "європу" об"являти, наприклад на моєму рідному форумі http://extreme.com.ua/.  Бо якщо б багато людей приїхало то треба й зустріти й поселити й нагодувати і.т.д.(а вони б 100% приїхали, навіть задля цікавості, но приїхали)  Наберем оберти потім дамо Косіву ще й яку рекламу!  Наприклад ця тема - http://extreme.com.ua/forum/drugie-kurorty-ukrainy/5319-kosov-ivano-frankovskaya-oblast-3.html , шось відгуків Косівчан тут не дуже багато. Чому??
Тому що ми ......., ну Я та Андрій  написав,а решта відгуків де??  Тай всім розказую постійно. А спілкуюсь з людьми з цілой України, та частково іншиш країн Європи (не тільки на форумі, разом катаєм, гуляєм, і відпочиваєм в любу пору року). І більшість з них як мінімум чули про Косів, дехто був.
Що на це скажете?


оновлений список.
1. Ігор Кошак.
2. Юра Воротняк.
3. Вася Варцаб"юк. + 3
4. Борис Боєчко. +1
5. Роман Лучук.
6. Максим Корищук.
7. Марійка Кошак.
8. Ігор М.
9. Роман Чиж.
10.Партізан
11.Стас Адмін
12. anv   Фахівець ??
13. Руслан Пініщук
14.Роман Семак
15.Костя
16.Батон Андрій
17.Воца Баранюк
18.  

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #18 : 16:49, 11 Червня 2012 »

Тому що ми ......., ну Я та Андрій  написав,а решта відгуків де??  Тай всім розказую постійно. А спілкуюсь з людьми з цілой України, та частково іншиш країн Європи (не тільки на форумі, разом катаєм, гуляєм, і відпочиваєм в любу пору року). І більшість з них як мінімум чули про Косів, дехто був.
Що на це скажете?

на форумі косівські мало сидять а ше менше пишуть, тому ті хто прочитав цю тему прошу розказати про неї знайомим — шоб привести гору в порядок треба побільше людей
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #19 : 10:54, 13 Червня 2012 »

Чим ближче до Свята тим більше бажаючих drinks pleasantry
оновлений список.
1. Ігор Кошак Gora
2. Юра Воротняк.
3. Вася Варцаб"юк. + 3
4. Борис Боєчко. +1
5. Роман Лучук.
6. Максим Корищук.
7. Марійка Кошак.
8. Ігор М.
9. Роман Печижак Чиж.
10.Партізан
11.Стас Адмін
12.anv   Фахівець ??
13.Руслан Пініщук
14.Роман Семак
15.Костя Удовідченко
16.Андрій Стратійчук Батон
17.Воца Баранюк
18.Славік Соколюк
19.Саня Люлька
20.Саша Тіца
21.Андрій Хрущ
22.Коля Гордій
23.Андрій Пиптюк
24.Лаврук Юра
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #20 : 17:09, 13 Червня 2012 »

Чим ближче до Свята тим більше бажаючих 
оновлений список.
1. Ігор Кошак Gora
2. Юра Воротняк.
3. Вася Варцаб"юк. + 3
4. Борис Боєчко. +1
5. Роман Лучук.
6. Максим Корищук.
7. Марійка Кошак.
8. Ігор М.
9. Роман Печижак Чиж.
10.Партізан
11.Стас Адмін
12.anv   Фахівець ??
13.Руслан Пініщук
14.Роман Семак
15.Костя Удовідченко
16.Андрій Стратійчук Батон
17.Воца Баранюк
18.Славік Соколюк
19.Саня Люлька
20.Саша Тіца
21.Андрій Хрущ
22.Коля Гордій
23.Андрій Пиптюк
24.Андрій Ненько
25.Лаврук Юра
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #21 : 09:58, 22 Червня 2012 »

оновлений список.
1. Ігор Кошак Gora
2. Юра Воротняк.
3. Вася Варцаб"юк. + 3
4. Борис Боєчко. +1
5. Роман Лучук.
6. Максим Корищук.
7. Марійка Кошак.
8. Ігор М.
9. Роман Печижак Чиж.
10.Партізан
11.Стас Адмін
12.anv   Фахівець ??
13.Руслан Пініщук
14.Роман Семак
15.Костя Удовідченко
16.Андрій Стратійчук Батон
17.Воца Баранюк
18.Славік Соколюк
19.Саня Люлька
20.Саша Тіца
21.Андрій Хрущ
22.Коля Гордій
23.Андрій Пиптюк
24.Андрій Ненько
25.Лаврук Юра
26.Семак Богдан +2


Завта зустічаємося на Михалковій!!! yahoo  Надіюсь що погода буде гарною та не буде перешкоджати толоці Smiley) Оплески, особливо тим учасникам що хочуть заночувати в палатках:)) drinks
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #22 : 11:31, 23 Червня 2012 »

млін не получилось піти! Надіюсь ця акція матиме продовження і зможу приєднатись.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #23 : 11:36, 23 Червня 2012 »

В мене теж, дома купа роботів...
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #24 : 23:39, 24 Червня 2012 »

В суботу було супер!!! Зробили багато роботи, файно поспілкувалися, в неділю жарили шашлик ті що ночували а палатці  та надворі під відкритим небом  pleasantry
Було мега круто crazy. Завтра викладу пару фото, та напишу статтю в газету.
Дякую всім за приємне спілкування та плідну працю.

Всім хто прийшов респект і уважуха.  Хто не зміг - чекаєм 21 липня 2012 року
Потім виділю в окрему тему щоб не було путанини.

Продовження 21 липня.  Кому ще або вже стало цікаво - дзоніть. Є нові плани, нові ідеї. Зробим з Михалкової казку pleasantry
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #25 : 23:13, 25 Червня 2012 »






wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #26 : 00:49, 26 Червня 2012 »

Складне вiдношення до таких заходiв.
"файно поспілкувалися, в неділю жарили шашлик "- вам "респект і уважуха". Якщо прибрали за собою пiсля шашлика- повага однозначно.
Але для мене толока- це коли сусiди сходяться щось разом у сусiди зробити. Потiм годують, може (хоч не обовязково) наливають, це вже таке. А от прибирати за якимось свинями- це вже суботник, радянський такий суботник, в гiршому його варiантi. Я ще розумiю- на суботнику посадити дерева (кущi, квiти, т.д.), а от прибирати..
Простий пiдрахунок. В останньому варiантi було 26 чоловiк. Мiнус шашлики й т.п.- виходить мiнiмум 100 людино-годин, що були потраченi на прибирання. Розумiю, що то був "вiльний" час, але то був час. Може роздiлити його? 26 людино-годин потратити на посадку квiтiв (наприклад), а 74 дати грошима спецiальнiй людинi, що буде ганяти-штрафувати тих свиней, що смiтять? Завжди менi це не подобалося- безплатно прибирати за свинями (щоб цi свинi ще й над тобою насмiхалися, а за спиною смiтили зразу ж). Краще я свинi дам по головi (або заплачу свою чесно зароблену людино-годину тому хто дасть i заставить за собою прибрати).

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 01:25, 26 Червня 2012 »

Ти про шо? Там траси чистили від корчів і т.д. а не прибирали територію від використаних памперсів...

Born stupied? Try again!
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #28 : 09:38, 26 Червня 2012 »

тобто якщо я не смітила то прибирати не варто?
і сидіти у лісі в купі сміття, бо бачте якісь свині не прибрали за собою?
Gora
Новачок


Репутація: 2
Offline

Повідомлень: 26


« Відповідь #29 : 09:42, 26 Червня 2012 »

годино людин, годино людин - це все гнилі відмазки україно подібної людини (типової свині), - сам не гам і другому не дам.

На толоці весь день пахали, потім вечеряли, а вже потім все решта.
Стосовно тих що сміються, - сміється той, хто сміється останній.

Для того щоб взяти участь в подібному заході потрібно якраз поміняти типові стереотипи.

Доречі на горі ніяких памперсів і т.д. не було, порівняно з іншими Косівськими місцями там взагалі чисто!!!

Хоча краса, любов, чистота це високі почуття які не всім доступні!  Якщо їх нема, то треба розвивати pleasantry  crazy wall
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF