Косів: форум міста та району
00:34, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Пістинський беспрєдєл  (Прочитано 23266 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« : 18:28, 20 Червня 2012 »

В с. Пістинь голова сіль ради підняв людей села, ніби-то проти НПП Гуцульщина, маєтку Святого Миколая, закрили шлагбаум, не пустили працівників НПП, а все тому, що лісники перерили дорогу, по якій возили крадений ліс з природного парку, зокрема перекрили повітря деяким людям. Голова сільради сказав забити НПП двері і вікна дошками, також забити дошками Маєсток Святого Миколая, також сказав шо ліс є ніби власністю людей і шо всі можуть вільно рубати ліс, а лісники і НПП тепер там ніхто. Людям розказали шо НПП огороджує парк і вхід буде платний і 5 грн. буде 1 гриб зібраний там =)

Дивіться і робіть висновки.

Відіо беспрєдєлу голови сільради.





KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 20:05, 20 Червня 2012 »

ше й лісника трохи побили, але на відео це вирізали
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #2 : 20:43, 20 Червня 2012 »

Треба написати статтю в КП: Пістинь береться за ножі чи шось типу того

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #3 : 20:50, 20 Червня 2012 »

Відео дуже гамірне, в кінці робочого дня осилив перших десять хвилин. Висновок сільський голова вдало маніпулює хором бабок

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 01:45, 21 Червня 2012 »

Один крик, зiбралося пiв-Клифи, було як на стадiонi, якби весь Пiстинь зiйшовся- ютюб би.... crazy
В цiлому правi, бардак там ще той твориться. От що лiсник дзвiнок скидав- так вiн в лiкарнi був, вибачайте.

pistynman
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #5 : 15:36, 21 Червня 2012 »

Ну а кулі??? Я з малого ходив собі в ліс, в гриби і так далі, чи просто пройтисі, чи на шашлик, а зари бери плати їм гроші??? За шо??? Причому вони самі там роблять шо хочуть, комуніздять ліс і т.д.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #6 : 15:42, 21 Червня 2012 »

Ніхто не може людям заборонити ходити в ліс, навіть якшо я зайду на твою обгороджену територію в лісі просто щоб там відпочити чи зірвати квіточку, я і кожен громадянин має це право.
pistynman
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #7 : 16:00, 21 Червня 2012 »

І я про то , а тут роздувають шо Пістинь "бєзпрідєл" робит, ножикі і т.д. І взагалі хто не в курсі даної ситуації нема чого коментувати.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #8 : 16:03, 21 Червня 2012 »

просвіти...

Born stupied? Try again!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #9 : 16:22, 21 Червня 2012 »

Добре що люди починають розуміти.
Прочитайте закон про Національні парки і тоді все стане на свої місця. Там, ще десь написано, що єдиним розпорядником який може дати на щось дозвіл у парку є ...президент України.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #10 : 17:01, 21 Червня 2012 »

Лісовий кодекс читайте
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #11 : 19:01, 21 Червня 2012 »

І я про то , а тут роздувають шо Пістинь "бєзпрідєл" робит, ножикі і т.д. І взагалі хто не в курсі даної ситуації нема чого коментувати.

враження від відео не найкращі, щоб зробити балаган, багато розуму, сили, або того і іншого разом  нетреба
роскажи своє бачення ситуації цікаво послухати різні точки зору


Добре що люди починають розуміти.
Прочитайте закон про Національні парки і тоді все стане на свої місця. Там, ще десь написано, що єдиним розпорядником який може дати на щось дозвіл у парку є ...президент України.

Лісовий кодекс читайте

а розясніть краще, а то багато читати і мені як людині яка право невивчала невсе зрозуміло

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #12 : 19:16, 21 Червня 2012 »

Кожна людина має невід"ємне право на загальне природокористування яке не потребує дозволів і поширюється на всю територію України. Навіть якшо в лісі є огорожені території, закон дозволяє скористатися правом сервітут (користування чужою земельною ділянкою) для задоволення власних потреб (проходу, відпочинку, збирання ягід і т.д.)
pistynman
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 3


« Відповідь #13 : 10:27, 22 Червня 2012 »

А справа в тому, щоб під виглядом НП помаленьку все підминається, вони хочуть зроби собі тут курорти, обгородитися і побудувати дачі, аля Міжгір'я.
Правильно сказав пан vyluzja Franka
 
Цитувати
Прочитайте закон про Національні парки і тоді все стане на свої місця. Там, ще десь написано, що єдиним розпорядником який може дати на щось дозвіл у парку є ...президент України

Тобто мало-помалу все підминається під  адміністрацію президента і т.д., а там далі я думаю данєцкі "приватизують" і будемо ми з вами дивитися на віли, дачі та колони мерседесів в наших лісах.
Вже ходять чутки що Маєток Св.Миколая хочуть приватизувати, і не говорячи про те що скільки там грошей відмивається.
Вони хочуть зробити природній парк, обгородити все і село лишеться з дулею. Голова і громада відстоювали інтереси села.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #14 : 10:55, 22 Червня 2012 »

а розясніть краще, а то багато читати і мені як людині яка право невивчала невсе зрозуміло
Іване, ми живем в чудовій країні, де є Верховна Рада і президент - про які закони можна говорити? Smiley
Є тематичний  анекдот про українського митника і Девіда Коперфілда.
Український митник, провіряючи документи побачив Девіда Коперфільда, ну і  попросив аби Коперфільд показав якийсь фокус - той взяв тай пройшов крізь стіну....
Митник не здивувавшись, каже та хіба це фокус.... он подивись там на колії стоїть ешелон з компютерною технікою, бачиш?
Коперфілд каже - бачу!
Митник б"є печатку на документи і каже - а тепер це зелений горошок! Smiley
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF