Косів: форум міста та району
10:50, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Фестиваль «Лудинє-фест» 2013  (Прочитано 7697 раз)
Равчук Олександр
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« : 13:52, 25 Квітня 2013 »

Люди буде щось цього року?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 16:33, 14 Травня 2013 »

Фест буде. В дещо іншому форматі, але буде!

Подробиці з чісом.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 11:12, 23 Червня 2013 »

Івана Купала - це найколоритніше та найцікавіше свято, яке має свою історію, обряди та звичаї!

Ввечері 6 липня по всій Україні відбуваються веселі дійства та відтворення звичаїв і обрядів, які притаманні цьому святу. Дівчата збирають зілля та плетуть з нього вінки, співають пісні та водять хороводи, а хлопці розпалюють велику ватру та стрибають через неї.

То чому нам не організувати таке святкування?

Чекаємо вас 6 липня в Косові на скалах. (початок дійства буде оголошений згодом)
планується: майстер-клас по плетінню вінків, велика Купайлівська ватра, фаєр -шоу, гарний настрій та цікава компанія)

Обов"язково приходіть у вишиванках!
якщо маєте цікаві ідеї – пропонуйте!

https://ludyne.huculia.info/1155/
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #3 : 10:52, 07 Листопада 2013 »

Ось вже пройшло 5 місяців від святкування Купала в Косові, а я й досі займаюсь "організаційними питаннями". Крім концерту та традиційних купальських забав, в нас мало бути і фаєр шоу — про яке я за пару тижнів домовилась з хлопцями, купивши їм керосину на 300 грн. Але погода не дала нам можливості побачити виступ фаєрщиків, злива та загроза повені розігнала людей. Тому ми домовились, що ближчим часом таки зробимо людям шоу. Але пройшов тиждень, два, три — а чувачок з яким ми домовлялись не виходив на зв’язок) Я писала йому повідомлення у ВК (-vk.com/public40128480), дзвонила на 2 номери, писала смс, писала іншим учасникам — які згоджувались передати йому мої питання — а де гроші чи керосин? так пройшло вже 5 місяців) я звичайно не буду йому бити морду, але як отримати назад мій керосин або гроші?

Оля Гордійчук
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF