Косів: форум міста та району
16:18, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Військова агресія Пукіна  (Прочитано 41560 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #30 : 11:57, 22 Березня 2014 »

Оголошено часткову мобілізацію!

У зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної ситуації, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги, Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», відповідно до якого, усі Збройні Сили України переведено на режим військового часу, а в державі оголошено часткову мобілізацію.

На виконання цього Закону 17 березня 2014 року створено Раду оборони області.

З метою реалізації заходів із забезпечення оборони держави, що дасть змогу якісно провести мобілізацію, доукомплектувати  військові частини не тільки людьми, але й матеріальним ресурсом, та задля захисту цивільного населення області відкрито рахунок для зарахування коштів фізичних та юридичних осіб.

Голова обласної ради В. СКРИПНИЧУК.
Голова обласної державної адміністрації, голова Ради оборони області А.ТРОЦЕНКО.


Реквізити рахунка:
  • Рахунок №31513931700001.
  • Отримувач: ГУК в Івано-Франківській області/Івано-Франківська область/50110000
  • ЄДРПОУ: 37951998
  • МФО: 836014.
  • Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #31 : 11:59, 23 Березня 2014 »

Самооборона майдану Косівського району ініціює створення громадянського руху «Активна громада».

Основні завдання: контроль за владою, боротьба з хабарництвом та корупцією, боротьба за чисте довкілля, соціальна справедливість, люстрація.

Не будьте байдужі, приєднуйтесь! Телефон (097) 1360919.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #32 : 12:18, 24 Березня 2014 »

До речі, цього року багато людей, які звикли відпочивати в Криму поїдуть в Карпати. Багато хто вперше, тому було б добре, щоб їх перше враження було не річки з пластиковими берегами. Хоча у вас ще все досить непогано на фоні інших. На травневі, традиційно, багато туристів їздило в Крим, тому, думаю, що вже за півтора місяці ми побачим ефект

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #33 : 15:38, 26 Березня 2014 »

думаю найближчим часом про туризм можна забути
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #34 : 22:42, 26 Березня 2014 »

та ні. якраз навпаки - зараз у людей досить потужний приплив патріотизму і багато хто хоче нарешті зрозуміти, які ж вони ті страшні бєндєровци насправді. ну й багато хто їздив відпочивати до криму, а тепер поїде в карпати. принаймні туристи-пішоходи та велосипедисти на травневі в більшості своїй їхали до криму, а тепер, як не встиг в перший день купити квиток на 43 поїзд, то сиди й кури, коли додаткові вагони відкриють Smiley
+ іноземці почули про існування україни на карті. мені вже прийшла пропозиція організувати велотур для іноземців по карпатам.

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #35 : 10:33, 27 Березня 2014 »

це все вірно за умови що по нашій території не будуть бігати зелені чоловічки
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #36 : 12:38, 27 Березня 2014 »

ну до вас вони не сунуться я думаю. думаю, що навіть до нас не думають - їх максимум схід та південь. але й то навряд. але, якщо вони сунуться, то взагалі будемо розмовляти на зовсім інші теми, бо, як у криму, тут не пройде. недавно спілкувався з товаришем, що зараз по всій країні їздить, то каже ще такі путінофанати в луганську і донецьку. і то їх там набагато менше. в інших регіонах, в тому числі південь та харків, народ дуже патріотичнонастроєний. я з сумчанами та дніпропетровцями спілкуюсь багато, так вони там мало не рішучіше за нас настроєні.
але давай цю тему не перетворювати в те політінформацію.
якщо матиму час, то я особисто в косів привезу туристів кілька разів. і багато. минулого року. в мене на косів бажаючих було завжди вдвічі більше, ніж я міг взяти. це при тому, що завжди були не дуже зручні дати. цього року зацікавлення карпатами сильно виросло. як мінімум в києві, бо про інші регіони я все-таки інфу отриму з других рук і не можу бути певен, хоча настрої такі ж самі, судячи з того, що я бачу

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #37 : 22:48, 27 Березня 2014 »

Спілкуюсь з багатьма людьми,які ведуть активний спосіб життя,багато з них планують цього року в Карпати замість Криму,Буркут правИй.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #38 : 13:09, 28 Березня 2014 »

а ти як думаєш, пукін сунеться далі на материк?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #39 : 12:13, 29 Березня 2014 »

Не знаю.
Чисто моя думка:проблема диктаторів в тому ,що вони не володіють об"єктивною інформацією.Тобто,вони чують те,що хочуть,а до того  що не вкладається в їхні поняття - вони глухі.На цьому погорів Янукович,на цьому погорить й Путін.Але якщо глухість Януковича обійшлася нашому народу в кілька сот життів,то глухість Путіна може обійтись в значно більше.
Ясно,що Путін не дурак,але ,плануючи свої дії на викривленій інформації, може принести багато зла і нам і Росії.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #40 : 10:50, 26 Квітня 2014 »

Петиція до адміністрації президента США щодо визнання Росії державою, які підтримує тероризм:

Designate Russia as "State Sponsor of Terrorism"
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM

В разі набрання 100 000 підписів до 23 травня (а вже є 15 тис.) петиція має бути розглянута.

Прохання поширити.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #41 : 11:19, 05 Травня 2014 »

на травневі трохи було туристів — на машинах і на роверах
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #42 : 11:38, 10 Травня 2014 »

Петиція до адміністрації президента США щодо визнання Росії державою, які підтримує тероризм:

Designate Russia as "State Sponsor of Terrorism"
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM

Ше треба зібрати 50 тис.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #43 : 10:07, 15 Травня 2014 »

Запоріжжя всьо завішано прапорами (магазини, балкони). Також в кольори прапору поразмальовували паркани й лавки. СБУ забарикадувалось конкретно.
Призвали до армії багатьох. Більшість залишилась в області, але одного знайомого відправили в Донецьку обл (він не доброволець).
"путін - х##ло" - народний хіт  good
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #44 : 15:32, 20 Травня 2014 »

минулого тижня проходив медкомісію у військкоматі, було десь 60 офіцерів з косівського і верховинського районів

Петиція до адміністрації президента США щодо визнання Росії державою, які підтримує тероризм:

Designate Russia as "State Sponsor of Terrorism"
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM

В разі набрання 100 000 підписів до 23 травня (а вже є 15 тис.) петиція має бути розглянута.

Прохання поширити.

лишилось зібрати менше 4 тисяч за 3 дні!

* petition.jpg (14.42 Кб - завантажено 713 раз.)
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF