Косів: форум міста та району
22:25, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Ресторан «Колиба»  (Прочитано 40787 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 12:19, 27 Серпня 2007 »

Смачні страви, гуцульська музика, хороший настрій та приємні враження!

На вихідних колиба постійно замовлена - банкети, дні народження, хрестини і т. д.
А в будні можна гарно посидіти та скуштувати страви гуцульської кухні.

Ресторан «Колиба»

* DSCN3247.jpg (49.24 Кб - завантажено 2057 раз.)
TweaXL
Постійний відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 163


« Відповідь #1 : 01:08, 23 Вересня 2007 »

Приємний заклад з помірними цінами. Приємно туди ходити, особливо коли знаєш що йдеш до родичів. Smiley
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 01:10, 23 Вересня 2007 »

Навіть так Smiley
Reality
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 143


« Відповідь #3 : 14:02, 31 Травня 2008 »

Так, Колиба  не втрачає репутацію, смачно та недорого, непоганий краєвид на гори , коли виходиш на перекур. Я там родинні свята завжди замовляю  drinks

Нема життя без звуків мрії... http://www.santaproperty.com
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #4 : 09:42, 02 Червня 2008 »

В "Колибі" завжди така файна забава виходить, як ні в одному іншому місці в Косові. Просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ми там завжди стараємося зустрічі з однокласниками організовувати, головне, щоб місце було вільне.....
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #5 : 16:29, 19 Січня 2011 »

А де там поблизу краще (окрім Водограю)?

колиба біля турбази 

Born stupied? Try again!
Весна
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #6 : 16:54, 19 Січня 2011 »

колиба біля турбази 
       
Ми дуже хотіли в колибу, але нам сказали, що у Косові немає справжньої колиби, (що справжня сгоріла чи спалили)
Але влітку збираємося знову приїхати, тоді ще туди навідуємося. Дякую за відповідь
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #7 : 19:23, 19 Січня 2011 »

Справжні колиби були колись в горах,у чабанів.А всі ресторани,стилізовані під колиби,звичайно,є несправжніми,і та  що  в Косові,і та ,що згоріла в Соколівці.і всі інші.
Що стосується косівської - мені особисто подобається,як і всім моїм гостям,яких туди привозив.Повний набір страв гуцульської кухні,всі ці невід"ємні бануші,гриби і т.д.
Файний заклад.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #8 : 22:06, 19 Січня 2011 »

Справжні колиби були колись в горах,у чабанів.А всі ресторани,стилізовані під колиби,звичайно,є несправжніми,і та  що  в Косові,і та ,що згоріла в Соколівці.і всі інші.
Що стосується косівської - мені особисто подобається,як і всім моїм гостям,яких туди привозив.Повний набір страв гуцульської кухні,всі ці невід"ємні бануші,гриби і т.д.
Файний заклад.
та в колибі кухня люкс Ням-ням, але я також хотів би бачити ті старіші інтер"єри і ватру посередині. якшо крива Американської мрії нармально поверне я таку десь побудую і відкрию, і буду там шеф-поваром. під Буковельом була така, але вже усрали новим ремонтом bad.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #9 : 22:22, 19 Січня 2011 »

Це так,якщо критерієм "справжності" є ватра посередині і старий інтер"єр - то  в Соколівці була справжня.Але кухня мені більше в косівській подобається.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #10 : 22:34, 19 Січня 2011 »

Це так,якщо критерієм "справжності" є ватра посередині і старий інтер"єр - то  в Соколівці була справжня.Але кухня мені більше в косівській подобається.
під Буковелем крутіша була, там ше "дехтєрь" з "шмайсеом" висіли,купа кугелів, каски різні...., двері поклеєні шишками, підлога в торець з колотого брусу, столи і крісла - пиньки і дим стоїть хоть сокиру вішай, оце по моїх кретеріях модна колиба.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #11 : 13:06, 20 Січня 2011 »

під Буковелем крутіша була, там ше "дехтєрь" з "шмайсеом" висіли,купа кугелів, каски різні...., двері поклеєні шишками, підлога в торець з колотого брусу, столи і крісла - пиньки і дим стоїть хоть сокиру вішай, оце по моїх кретеріях модна колиба.
Колиба коло турбази в косові - файний заклад - сало з часником, шашлик, гриби, банош, бринза там ВАХ...
... я теж за те аби ватра в середині була тоді атмосфера така класна, вогонь потріскує Smiley і плюс виходиш а все пахне димком - ото для туристів супер приїхали додому а спогади ще "пахнуть" від куртки або светра Smiley
Весна
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #12 : 14:36, 20 Січня 2011 »

 Будуйте СПРАВЖНЮ колибу!! Цим Ви привабите багато туристів, бо такого ніде не побачиш, не відчуєшь, не з'їш. Smiley
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #13 : 18:05, 20 Січня 2011 »

не правильно. як буде багато туристів, то буде й колиба.
колиби є, ми от були здається в лазещині. але домовлялись за день, бо просто вона працює під замовлення. місцевим воно не так цікаво, а туристів там мало(вони все-таки трішки в стороні від курортів. а туристи-пішоходи не зупиняються в колибах, бо йти треба). зате в тій же яремчі колиб з мангалом посередині чимало, щоправда всі вони якісь не такі - просто гендель.

попит породжує пропозицію, а не навпаки

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #14 : 18:19, 20 Січня 2011 »

попит породжує пропозицію, а не навпаки

за пірамідою потреб маслоу тут це правило не зовсім доречне  blush2

Born stupied? Try again!
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF