Косів: форум міста та району
00:26, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Якби я став мером...  (Прочитано 84705 раз)
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #75 : 00:59, 06 Квітня 2008 »

Нам потрібно зробити косівське радіо або тв, можна зробити канал і договоритися на показ його по кабельним мережам м. Косів. Цілий день йде ретрансляція якогось каналу, а ввечері чи пару раз на тиждень шось НАШЕ і новини...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #76 : 11:02, 06 Квітня 2008 »

Нам потрібно зробити косівське радіо або тв, можна зробити канал і договоритися на показ його по кабельним мережам м. Косів. Цілий день йде ретрансляція якогось каналу, а ввечері чи пару раз на тиждень шось НАШЕ і новини...
Дорого, а закупати триста раз бачений матеріал у інших каналів - не цікаво. Глядача таким не спокусити. А канал повинен "тримати" глядача. Про радіо - це вже ближче до істини. там можна було б і музику, і новини, і гостей до студії запрошувати. Як у радіо Ера наприклад. І всякі звіти нашої ради і всякі укази мера... В цьому щось є.

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #77 : 10:12, 07 Квітня 2008 »

А ніхто не знає, чого закрили Косів ТБ? По-моєму кожної неділі новини всі дивилися. Тай робив він не один рік.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #78 : 17:38, 11 Квітня 2008 »

Цікаво, раніше паркінг в центрі робили платним, зараз здається ні, а чому?
RomanR
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #79 : 14:07, 03 Липня 2008 »

Цікаво, раніше паркінг в центрі робили платним, зараз здається ні, а чому?
ПАркинг Huh?Huh? ОГО и где  это был паркинг? Или ты имел в виду стоянки?
Платить, да риди бога можно и заплатить только за что? Вон частный предприниматель сделал доброе дело открыл на автостанции платный МЖ туалет и правильно сделал, люди платят за сервис. А то что у нас  пытаются продать, это не сервис а непонятно что. Парковщики не отвечают за твой транспорт они просто собирают деньги за то что ты оставил-занял место у обочины. Пройдется какой то шкодник с гвоздиком, или с балоном краски,  и тогда кто будет в ответе за твое авто??? Чтоб сделать стоянки,  надо во первых их как то отгородить от проезжей части, хотя бы тем же  тросиком и столбиками, расчертить места, и смотреть за тем чтоб никто не перекрывал  эти места своим автотранспортом.
Ситуация на  Смоднянском рынке,  оставил машинку под присмотром, поставил правильно как все чтоб никому не мешала,  ушел, буквально через 15 минут,  вплотную к моей стоят две одна сзади  вторая сбоку, пришлось залазить в автомобиль через пассажирское сиденье. Преждевременно найдя владельца перегородившего  мне выезд.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #80 : 14:37, 03 Липня 2008 »

Точно, платні зупинки Smiley
Все правильно пишеш, але проблеми немає, просто комусь потрібно цим зайнятись. В центрі це реально зробити (розмітку, стовбці), а на ринку вже не дуже - місця взагалі немає.
Як зробили платний туалет, так і зроблять зупинки-паркінги. Все буде, лиш не зразу Smiley
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #81 : 14:54, 03 Липня 2008 »

Я вважаю, що центральну площу не можна взагалі для транспорту відкривати, навіть для стоянки, навіть платної!!!!!!!!!! Там діти катаються на роликах, на велосипедах, жінки з колясками гуляють. Для цього лишиться тільки півплощі. Стоянку треба десь зі сторони Нашого краю робити.
Тепер щодо Смоднянського ринку, то я б розширила базар, і перенесла ряди від входу туди, а тут зробити асфальт і стоянки. Тоді і заїхати буде легше туди, де є ті стоянки. А от з продуктовим базаром треба гарно подумати. Бо там дійсно нема місця!!!
RomanR
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #82 : 15:46, 03 Липня 2008 »

Стас,  но это все не по теме, так как  тема про султана, точнее про мера..
"Если б я был султан"  все эти вопросы, нужно выносить  на  рассмотрение городской радой  депутатов.
Для этого  нужен человечек от форума, который будет представлять интересы форумцев,  тоесть депутат виртуального косовского округа.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #83 : 15:56, 03 Липня 2008 »

Та ні, якраз по темі, тут обговорюються актуальні проблеми міста та висовуються різні шляхи їх вирішення. І наш мер також (інколи) бере участь в обговорюванні Smiley

Суто для нього є окрема тема: "Запитання до мера Косова

"депутат виртуального косовского округу" - це ти модно придумав  good
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #84 : 21:26, 03 Липня 2008 »

Ну раз пішла така гулянка, тоді давайте створимо свою віртуальну раду, з віртуальним мером, депутатами, і мандатами та партіями

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #85 : 09:29, 04 Липня 2008 »

Висуваю свою кандитатуру на посаду Секретаря віртуальної міської ради.  Всезнайко
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #86 : 10:13, 04 Липня 2008 »

А я буду мером Ви мені будете давати хабарі, а я буду віртуально працювати  yahoo
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #87 : 10:16, 04 Липня 2008 »

Хіба віртуальні хабарі у вигляді плюсів до карми wink3
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #88 : 10:22, 04 Липня 2008 »

Та ні я напридумую різні членські внески, добровільні пожертви рахуночок відкрию в банку, щоб було куди "бамбулєт" скинути. crazy
А то на кармі я в мінуси зайду   
RomanR
Новачок


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 11


« Відповідь #89 : 10:27, 04 Липня 2008 »

Juha
ну тут как бы надо будет быть активным секретарем, придется не только виртуально исполнять свои обязаности секретаря, но и учавствовать в ежедневных реалиях. В Одессе, есть "Одесский союз молодежи" со своим мером своими депутатами  и представителями в горсовете. И иногда к ним прислушиваются. Ведь молодеж двигает жизнь к тому  как они это хотят видить, к тому, в какой  среде они  хотят жить
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF