Косів: форум міста та району
14:30, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: І все таки ІНТЕРНЕТ  (Прочитано 161870 раз)
GlazunOFF
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #195 : 03:13, 22 Грудня 2011 »

Скоро приїзжджаю на відпочинок до Косіва, по роботі потрібен Інтернет. Скажіть, будь ласка, чи ловить там "Ого" від переносного модему або лайф мобільний інтернет (бажано, щоб можна було підключити мобілу до ноуту)?
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #196 : 03:49, 22 Грудня 2011 »

Ого в роумінгу від київстару. Лайф невкурсі але рік два тому в них були проблеми з голосовим трафіком той інтернет думаю буде неособливо (якшо хтось користується поправте). Київстар, перевірено, буде "ловити"

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #197 : 11:36, 22 Грудня 2011 »

Можу скати одне - що в Косові ( Косівський район, в подальшому Верховина, Верховинський р-н) нарешті буде ЯКІСНИЙ і доступний Інтернет абсолютно для всіх!!!
ну та підключка 1200 грн, обладнання MikroTik, ціни там хз, вроді би 100 грн за 1 чи 2 мБ/с для приватних будинків і точно 80 грн / 2 мб/с. Покриття більша частина Косова, Кути, Старі Кути,  Кобаки, Вижниця, Тюдів і решту тих країв. То проще сказати де ти живеш і точно будеш знати чи в тебе таке буде працювати...
Ну щось чути нарахунок цього усього чуда? Бо хтось так розпинався, а пройшло купа часу і...
sv
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 139


« Відповідь #198 : 13:13, 22 Грудня 2011 »

Ну щось чути нарахунок цього усього чуда? Бо хтось так розпинався, а пройшло купа часу і...

угу. теж цікаво.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #199 : 18:18, 22 Грудня 2011 »

Тема заглохла, лiниво всi 14 cторiнок гортати, 100% не дiзнаюся що з нетом в Пiстинi. Хотiв взяти з собою нетбук, схоже лиш Киiвстар убогий, бiда Sad, нема сенсу брати бук Sad

s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #200 : 22:05, 22 Грудня 2011 »

Ну щось чути нарахунок цього усього чуда? Бо хтось так розпинався, а пройшло купа часу і...

... то був жирний троль  crazy

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #201 : 13:04, 19 Квітня 2012 »

а хтось має той і-нет через кабельне тб?
Які ціни? Якість?

Time is not on your side.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #202 : 10:09, 10 Березня 2017 »

Чекаємо 3джі-інтернет Утел (Укртелеком) - він усіх порве. Правда до Косова, я думаю, дійде на раніше 2009 року...

Ось "Інтернету від Укртелекому Dial-UP" я б поклав балів 6. Плюси: з обладнання потрібен тільки звичайний модем, недорогий безлімітний пакет, а якщо лінія цифрова - то й швидкість нормальна.


Не пройшло і 10 років з моменту створення цього поста і мого першого як скільки всякого змінилося ) навіть швидше за 10 років у Косів провели 3G і з'явилася оптоволоконна мережа http://pronet.pp.ua з можливістю тарифу до 100 мегабіт! Прогрес ))))))
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #203 : 11:25, 11 Березня 2017 »

_____________ АКТУАЛЬНИЙ UPDATE ВІД 2017 РОКУ ВІД РІЗДВА ХРИСТОВОГО __________

Напишу це для наших нащадків, як мінялися технолгії. У 2016 році стало жити простіше, прогрес пішов в перед і цікаво читати як ми страждали у 2008 році Smiley Недосяжні на той момент 10-20 мегабіт, та такі омріяні 1-2 мегабіта безліміту зараз це шось просто смішне.

3G від Київстару Літом 2016 року у Косів провели 3G від Київстару: + (дуже велике покриття, висока швидкість до 10 мегабіт! Є безлімітні сервіси типу ВК, ФБ, Вайбер, Твітер) - (не безліміт, дають 1,4,6 гігабайт на місяць.) співвідношення якість - ціна 7 балів з 10

kyivstar.ua

Результати спідтесту:


Інтернет від Укртелеком старічок який доживає своє разом зі своєю "тугою" техпідтримкою, обслуговуванням, гнилими слупами і обдертими мідними лініями на тих слупах + (особисто для мене плюсів у них нема, хіба шо плюс у порівнянні з 3G це безлімітність) - (мінусів море, всі і не перерахуєш, недолуге обслуговування клієнтів, малі швидкості, часті обриви, якшо починається дощ, сніг, вітер, хуртовина - про Інтернет забудьте - йдіть читайте книжки або сидіть через 3G, швидкості у деяких людей настільки мізерні шо шкодуєш шо 3G у нас не безліміт, час від часу сидиш собі такий, дивишся на ту лампочку DSL яка мигає і не може підключитися і чекаєш поки дощ пройде шоб попустило, а ше бувають раз на пару місяців "не твій день" це коли без причини швидкість обрізується до 0,8-2 мегабіт і ти мусиш чекати 00:20 коли перезагрузяться порти, постійно треба платити за інтернет якшо навіть не користуєшся + телефон, тому зараз набігає сума за їх "вільний" типу безліміт до 11 мегабіт 206 грн. в міс.) співвідношення якість - ціна 3 балів з 10

ukrtelecom.ua

Результат спідтесту:


Інтернет-провайдер ProNET нарешті у нашому місті з'явилася сучасна оптоволоконна мережа + (базується на самій популярній і надійній в світі технології оптичного волокна і GPON шо дає надійний і стабільний інтернет зв'язок, тарифи від 120 грн. і швидкість до 100 мегабіт, що ше до недавна було привілегією тільки великих міст, низький пінг, на інтернет не впливають погода, температура, дощі, сніги і сильні вітри, стабільна швидкість, хороша техпідтримка, доступне підключення, покриття у більшості населених пунктів району) - (покишо мінусів для себе я не зайшов, хіба шо даєш гігабітний тарифний план) співвідношення якість - ціна 9 балів з 10

Можу ше сказати щодо підключення у приватному секторі, підключення у них від 800 грн. Мені обійшлося якраз у тих 800 грн. але хочу сказати шо ці гроші дійсно обгрунтовані, тому шо вам надається GPON термінал для перетворення сигналу з оптичного кабеля в цифровий (вартість такого терміналу в інтернеті 500-700 гривень) плюс ше оптоволоконного кабелю від "муфти" хлопці протягнули метрів 20-30 (в інтернеті ціна на такий кабель в середньому 10 грн. метр) і тут получається шо робота була безкоштовною, це ціна фактично розхідних матеріалів або частина їх ціни.

pronet.pp.ua

Результати спідтесту:
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #204 : 11:34, 11 Березня 2017 »

йо, після того як ахмєтовтелеком підняв вартість тарифів — стаціонарний номер з інтернетом можна відключати, бо шкура не вартує вичинки.

мені особисто швидкості 2Мбіт вистачає, але не за 120 грн. + плата за телефон, яким вже давно не користуєшся  
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #205 : 11:47, 11 Березня 2017 »

йо, після того як ахмєтовтелеком підняв вартість тарифів — стаціонарний номер з інтернетом можна відключати, бо шкура не вартує вичинки.

мені особисто швидкості 2Мбіт вистачає, але не за 120 грн. + плата за телефон, яким вже давно не користуєшся 

Ти ше на Укртел сидиш ?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #206 : 11:51, 11 Березня 2017 »

досижую Smiley
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #207 : 12:05, 11 Березня 2017 »

досижую Smiley

ну пошвидше звалюй звідти, я інтернет відключив, телефон на паузу поставив. Такі знущання як у них терпіти не можна уже.

Розкажу один прикол, телефон мій зареєстрований на бабу мою, тай я дзвонив до них шоб на паузу інтернет поставити бо їхав десь на довго, оператор каже шоб поставити на паузу йдіть у відділення і пишіть заяву, або у телефон має представитися і назватися власник телефону, я кажу і як ви ідентифікуєте того хто вам представиться, я кажу баба стара, глуха з апаратом не може трубку прикласти бо буде у телефоні пищати, а оператор вперлася шо мусить власник представитися, і шо ти думаєш йду я кличу бабу, кажу шо треба в трубку сказати то і то, вона так смішно то говорила в трубку шо вона власниця того телефону, короче то ппц. Хай  УТ суне в одне місце свої послуги і йде подальше.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #208 : 10:09, 16 Березня 2017 »

Шкода, що тут лайки не поставиш! А відписувати вручну - ліньки плюс один! плюс один! плюс один!

Time is not on your side.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #209 : 18:25, 17 Січня 2019 »

У Косові з'явився 4G від Vodafone i LifeCell
Сторінок: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF