Косів: форум міста та району
16:12, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вибір цифрового дзеркального фотоапарата  (Прочитано 36962 раз)
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« : 16:42, 03 Липня 2008 »

о,до речі,Стасе,вибач,шо не в тему,але шо порадиш,брати ЕОС ребел 8,1 мп за 500 баків?
бо ніби вони потужні.....
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 16:54, 03 Липня 2008 »

Раджу Nikon d40 Kit (6 mp) або Nikon d40x Kit (якшо женешся за мегапікселами, в нього їх 10). Kit - це в комплекті з лінзою.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #2 : 19:39, 03 Липня 2008 »

Так Д40 фанйна річ, десь за 400 - 600 у.е.
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #3 : 03:00, 04 Липня 2008 »

ну просто так пофотав з того і з іншого,фоти якісь на кеноні яскравіші...
а нікон - 500 баків з кітовим обєктивом.Плюс 80 баків - шось покраще....
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 08:38, 04 Липня 2008 »

Ну значить ти зробив свій вибір Smiley
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #5 : 14:06, 04 Липня 2008 »

))) ну а шо ТИ про нього скажеш?це жвсе може просто заводські настройки...хз.....ти ж краще розбираєшся)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 14:16, 04 Липня 2008 »

Та не скажу, бо навіть в руках його не тримав.
Прикидай зразу ціни на об'єктиви, купуючи камеру ти зразу "підсідаєш" на систему тієї фірми.
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #7 : 15:31, 04 Липня 2008 »

ну та мені ше до телескопічних чи макро як свині до неба)на початок 18-55 повинно вистачити по ходу....)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #8 : 15:45, 04 Липня 2008 »

Якщо 18-55 кенона, то цей об'єктив гівно. Краще бери окремо body і докупи інший об'єктив.
У нікона 18-55 кращий, але ше краще взяти 18-70 AF-S.
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #9 : 16:17, 04 Липня 2008 »

а от Соні альфа 200?в нього там кітовий - 18-70...це вже контрольне запитання))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #10 : 18:47, 04 Липня 2008 »

В дзеркальних камерах лідери Нікон і Кенон. Крапка.
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #11 : 19:47, 04 Липня 2008 »

спс)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #12 : 17:09, 08 Липня 2008 »

То шо взяв? Smiley
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #13 : 01:50, 10 Липня 2008 »

Ну, це тяжка стезя вибирати зеркалку за яку треба віддати свої кровно зароблені... сам довго мучився. дуже багато всіляких нюансів виявилось але купив і не жалкую.

Так ніби реклами всіх апаратів гарні і опис всіх наворотів великими буквами і порівняльних тестах описують їх в любому випадку шо вони кращі за всі що існують на ринку. ...але... по суті всі зеркалки непогані - пентакси, олімпуси, соні, кенони, нікони, фуджи і ще там все решту що забув. Але то десь так приблизно можна все порівняти для прикладу на хоча б на джипах - ото є серед фотоапаратів і паркетники з крутими написами і значками (просьюмери початкового рівня), ше є такі собі сільськогосподарські трудяги урізані по деяких понтах але такі що проїдуть майже скрізь (напівпрофесійні), понтові комфортні  хамери (з повнокадровими матрицями)  і військові танки (супер-дупер скорострільні машини з надзвичайними можливостями) якими навіть після попадання кулі ще можна фотографувати (читав за 1Дс марк).   
тому ступаючи на стезю зеркалки пам*ятайте що ми платимо за додаткові можливості - це якість фото, системи замірів, фокусування, очищення матриць, більша глибина кольорів (для дорожчих матриць КМОП перед ССD та ПЗС) швидкість роботи камери - залежить від буферу камери, ще купи всіляких "примочок" яким нашпиговані апарати (типу live wieve) - тому приходиться потратити певну суму ну хоча б на апарат початкового рівня де вже є дзеркало але побільшості можливостей апарат "урізаний" (ну там десь баків 600-900) (там кенон 350-400 нікон 50-40-40х (краще брати б/у 50 або кеноновську 350 як нову д40х або 400д(мегапіксели ніц не вирішують) тому давайте відштовхнемось від того - чи потрібний Вам зеркальний фотоапарат - бо ... в ньому є багато мінусів
 - ресурс дзеркала (ну в середньому фірми дають гарантію на 100 000 спрацювань (кадрів) а для активного фото це десь рік і все.
 - лінзи (в любому випадку кітова лінза це просто затичка за 100 баків) - файне скло коштує огого але все одно різні компанії грішать по різному хто абераціями, хто "бочками" і "подушками", швидкістю фокусування та недосконалістю конструкцій.
 - ще один мінус щоб покрити фокусну відстань хоча б 17-200мм + ше би якийсь портретник (50 мм) Вам треба буде десь зо 4 обєктиви а це по любій "системі" баків як мінімум на 2000 тягне а ще б не забути про світосилу скла, а там ціни  crazy
- а навіщо тоді світосила якщо у Вас просюмерська зеркалка - тут треба вже починати говорити про середняків на сенсорах яких скло показує неповністю але відкриває дуже багато своїх можливостей - ну, (кенони 20-40д, Нікони д70-70с-80) а там ціни тепер від 900-1000 і  до 1600-1900, а ще пилюка на матриці, вага, розміри і тп.тд....
 ...ото моя порада подумайте добре для чого ви будете використовувати апарат зважте всі за і проти - і якщо для Вас переваг зеркала замало а недоліків забагато то придбайте краще якийсь ультразум або псевдозеркалку і фотографуйте на здоров*я  ...відео знімайте.

так до слова про відео - одного разу мене спитали скільки коштує апарат  ну я нехотячи сказав скільки,  тай питають ше - то напевне має файно відео знімати - а я кажу ж шо то зеркалка там такого нема - то мені сказали що це тоді якийсь ацтой і шо любий мобільний рулез порівняно з таким апаратом.
ще один варіант - попросив  мене раз сфотографувати один пан його 400д, я клацнув - дивлюсь а фото на екрані чорно-біле (був включений ч/б режим), виявилось відколи він його купив (3 міс) він думав що то так має бути.

Зеркало не дає гарантії того що Ваші фотографії стануть зразу ж шедеврами і тд. і тп сам ще привикнути не можу а вже скоро рік в руках. коли мав ультразум все виходило само собою і тепер жалію деколи бо по деяких можливостях він перепльовував то шо маю тепер але результат і можливості зеркалки деколи того таки вартий аби відвалити пару лишніх соток мертвих президентів.
Ще нюанс про б/у зеркалки - хто зна скільки вона відклацала і коли вона Вам скаже арівідерчі (ну хіба захочете купити у свого колеги і знаєте що то за апарат, де і в яких умовах він експлуатувався)
І ще одна цінна порада Всезнайко - якщо таки купите зеркало то переважно в комплекті з фотоапаратом є мануалка (така книжечка де описується що де що у ньому і для чого всілякі пимпочки на ньому) - тож звертайте увагу деколи на ту книжечку.
ну це я так коротко лиш зачепив цю тему що краще що гірше
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #14 : 10:23, 10 Липня 2008 »

Ну ти Роман цілу статтю написав, повага good, тепер borowed налякається і точно купить цифро-мильницю wink3

Якшо коротко, то потрібно знати для чого потрібна дзеркальна камера і чи потрібні вам її переваги перед простою цифровою

Раніше в мене був фотоапарат nikon 5700 (5 мп та з 8-х зум), який попри багато плюсів мав великі мінуси: довго включався, довго писав на карточку і взагалі робив все повільно, також знімати вечором без спалаха з його "шумами" було нереально.  Незнаю

В сучасних цифрових мильницях з цим всім набагато краще, але шуми, через невеликий розмір матриці, залишаються, та й фотографія всерівно виглядає пластмасовою. Зате можна знімати відео Smiley

В дзеркальних камерах наразі лиш один суттєвий мінус - це розмір і вага Smiley Зате фотографії получаються файніші, та й сам процес приносить задоволення, особливо якшо це камера нікон з його продуманою ергономікою (цеголка в город кенона wink3 ).

Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF