Косів: форум міста та району
05:55, 19 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 ... 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чим привабити туриста в Косів?  (Прочитано 123732 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« : 09:02, 05 Липня 2008 »

Звичайно, в нас є базар, музеї, гук і купа закладів відпочинку, але з чим асоціюється Косів в туриста?
Для прикладу, Коломия має музей писанки (до речі, він якраз мав бути в Косові, в Коломиї писанки зроду не водились).
Читайте статтю по темі "Пам'ятник ручці"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #1 : 10:32, 07 Липня 2008 »

Нам потрібно окультурювати те, що в нас є. І поширювати про це інформацію: Гук, Скали, Кринчиста, Сірководневе джерело на Сопці. Просто треба там постійно відновлювати те, що руйнють (а це будуть завжди робити). Випустити брошуру із фотографіями цих місць. А також звичайно поширити інфо про наш музей. В нас також там є на що подитися, просто чомусь туди не модно ходити.

Щодо музею Писанки, я повністю згідна з тим, що він не вписується в Коломиї. Коломию навіть не можна назвати гуцульською. Але вже побудували музей, так що тепер нема що говорити. Це просто переливання води з пустого в порожнє. Треба було зразу піднімати це питання. А зараз музей стоїть, він дуже відомий в Україні, ну й добре.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« Відповідь #2 : 16:20, 07 Липня 2008 »

Та добре, хай собі мають той музей, я просто навів приклад Smiley
Потрібне шось одне - але потужне, як Ейфелева вежа у Парижі Smiley
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« Відповідь #3 : 09:25, 08 Липня 2008 »

Канатна дорога від Міської Гори до Михалкової Smiley

* rope-way-kosiv.jpg (49.64 Кб - завантажено 1360 раз.)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #4 : 09:58, 08 Липня 2008 »

Це би було круто, але.......не реально!!!!!!!!! Не можуть нормальну канатку на Михалковій. Але це не беремо до уваги. Треба ж опори по місту ставити, а у нас все приватизовано!!!!!! Якщо робити щось накшталт канатної дороги у Ворохті на П'ятихатках, то можна провести по Голиці на Михалкову. Це вже буде реальніше. Але проблема в тому, що держава це не зробить, а приватники будуть робити тільки якщо викуплять землю, а продавати хребет Голиця в приватні руки зі здоровим глуздом ніхто не буде (принаймі я на це сподіваюся).
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« Відповідь #5 : 10:03, 08 Липня 2008 »

Опори потрібні тільки 2: на Міській і на Михалковій, дивись на фото  acute
Їздити будуть 2 скляні будки, взимку і літом возитимуть туристів на Михалкову.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #6 : 10:27, 08 Липня 2008 »

Стас, те фото показує трохи не такий кут, який буде. Визнаю помилку. Я не такий спец у будівництві. Сказала те, що вважала. Але Міська гора також в приватній власності. А встановлювати опору на могилці євреїв я вважаю, що до доброго не приведе! тим більше, що там треба досить велику територію.

Я признаю, що це було б дуже круто, але це на жаль, неможливо!!! Я думаю треба щось реальніше придумати.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 10:35, 08 Липня 2008 »

Потрібне шось одне - але потужне, як Ейфелева вежа у Парижі Smiley

Пропоную знайти печеру в Міській горі. І попрацювати над нею. А раптом вона дуже довга і десь там глибоко під землею є широкою.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« Відповідь #8 : 10:53, 08 Липня 2008 »

Хороша ідея!  good
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #9 : 12:17, 08 Липня 2008 »

Давайте поставим пам"ятник "флєшці" і салу на міській заввишки з 20 метрів і з неоновою підсвіткою )) Шоб у ночі файно було ))
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #10 : 12:22, 08 Липня 2008 »

Ой, це також прикольно Smiley, уявіть собі паломництво до "Флєшки з салом" із спеціальним обрядом  drinks.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #11 : 12:29, 08 Липня 2008 »

Спочатку треба побудувати норм. міські туалети і забезпечити (бажано шаровий) Wi-Fi. А також нормальне транспортне сполучення для тих, хто не на своєму авто. А розміщувати туристів де? На турбазі чи в гот. Косів? Ну це хіба щоб відбити бажання раз і назавжди приїзджати;))) Ну і звичайно  - багатострадальні косівські дороги - їх теж бажано привести у порядок.  А цілодобові банківські автомати в Косові є? (бо щось давненько вже не була тут)... теж немаловажно... А то вже яку приманку зробити  - це вже десяте діло. Народ при правильному підході і так поїде. Про Косів багато хто знає, але думають що то забите село десь у горах і там з вигод тільки вікно;))))

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #12 : 12:32, 08 Липня 2008 »

 good
І тут ми сходимося до тих самих проблем, про які говоримо в більшості тем розділу "Балачка про місто".
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #13 : 12:39, 08 Липня 2008 »

2 Marinka

Є в нас цих банкоматів і автопеїв дох**, на автостанції цілодобово є 1 банкомат і автопей і по цілому Косові....
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6508


« Відповідь #14 : 12:45, 08 Липня 2008 »

Та все так, але не треба знову повертатись до старих тем і проблем. Все буде - і дороги зроблять і інтернет бездротовий буде, а банкоматів і готелів вже й так багато 

В цій темі треба прошу заглянути в завтрашній день і придумати шось цікаве для міста і туриста Smiley
Сторінок: [1] 2 3 ... 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF