Косів: форум міста та району
20:37, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Дешевий тариф  (Прочитано 43977 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« : 15:27, 14 Серпня 2008 »

Наразi в недiлю вже приiду, то вiдповiдно питання: яку карточку взяти (я певно вже у Львовi куплю), аби було дешево i сердито? В тата Киiвстар, в сестри УМС, коротше я на перепуттi. Е Сiм-сiм карта, там ще 2 гривнi лишалося на рахунку, але сумнiваюся, що вона за два роки лишилася жива (а я в Косовi два роки не був, хз що там з тарифами i чи ту карту зовсiм не забанили) Поможiть порадою хто компетентний (Бiлайн не пропонувати, вiн кажись в Великому Рiжнi не бере зовсiм, а жаль, в мене якраз росiйський Бiлайн)

Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #1 : 16:47, 14 Серпня 2008 »

Ну з Київстаром в Косові кажись краще за все. По крайній мірі всі мої знайомі на Київстарі. Так що можна шукати якийсь тарифний план від Київстару напр. - DJUICE, ACE&BASE , економ-клас "Мобілич". Ось...

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #2 : 16:57, 14 Серпня 2008 »

З Київстара дзвінки на Київстар і на Діджус по 10 коп. а з Діджуса на Київстар десь 75 коп. Щодо ЮМС він якось в Косові не має популярності. Хоча є.
_wanted_g
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 42


« Відповідь #3 : 17:50, 14 Серпня 2008 »

Дуже жаль,що в Косові Лайфу не має.Там тарифи дуже вигідні,але це,напевне,до пори до часу.Збільшиться покриття,стане більше користувачів і тоді з халявою можна буде попрощатись.Можливо покриття було б і в Косові,та розміщення самого міста цьому заважає.Косів же знаходиться в оточенні гір і остання точка,де ще Лайф ловив-це біля таблички "Косів"(коли їхати з Пістиня).

Ти і я, разом проти кретинів!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 18:10, 14 Серпня 2008 »

Так i не зрозумiв... Дiджус краще брати? Я до речi про покриття майже не сказав, Пiстинь i Великий Рожен треба, Косiв i так судячи по картах на сайтах майже все бере (ну крiм Лайфу схоже)iiiiiii

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 18:13, 14 Серпня 2008 »

Вам однозначно треба або Київстар, або Діджус. Ви подивіться, які сімки у Ваших найближчих людей. Гарні акції є і там, і там.
Між Київстаром по 10 коп, за хвилину + з'єднання, між діджусом - по 5 коп+з'єднання. Але зато з Київстара на діджус також по 10 коп. А з ДіДжуса на Київстар, як на інший тарифний покет, десь в районі 75коп.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 18:20, 14 Серпня 2008 »

Тато- консерватор.., схоже менi треба Киiвстар.. Але який же там сайт безтолковий став (ранiше здаеться було краще)
P.S. А Сiм-Сiм що вмер вже?

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 18:25, 14 Серпня 2008 »

Там вона рік дійсна від останнього дзвінка. Відновити можна легко (сама недавно відновлювала), принаймі мені було просто,бо треба знати три номера, на які найбільше дзвонила, і приблизний залишок на рахунку. Ще можуть запитатися, коли приблизно підключилися. Приблизно - мається на увазі пора року і рік. Коштує воно, або 20, або 25 грн. Треба з собою принести карточку, зразу поповнити рахунок. Тобто гроші там в якусь в касу не платяться. Ось така процедура в Києві, в сервісному центрі Київстар. Чи можна це зробити в Косові я не знаю. Може хтось ще підскаже.
_wanted_g
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 42


« Відповідь #8 : 18:33, 14 Серпня 2008 »

Я зараз сиджу на джусі,але зараз для мене не дуже вигідно(в друзів різні стартові).Тому думаю переходити на Білайн.

Ти і я, разом проти кретинів!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #9 : 18:39, 14 Серпня 2008 »

Там вона рік дійсна від останнього дзвінка. Відновити можна легко (сама недавно відновлювала), принаймі мені було просто,бо треба знати три номера, на які найбільше дзвонила, і приблизний залишок на рахунку. Ще можуть запитатися, коли приблизно підключилися. Приблизно - мається на увазі пора року і рік. Коштує воно, або 20, або 25 грн. Треба з собою принести карточку, зразу поповнити рахунок. Тобто гроші там в якусь в касу не платяться. Ось така процедура в Києві, в сервісному центрі Київстар. Чи можна це зробити в Косові я не знаю. Може хтось ще підскаже.
Дякую, значить мою с1мку точно викидати сл1д :-((

Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #10 : 12:04, 20 Жовтня 2008 »

Я коли була в Косові, то була змушена купити собі стартовий пакет "Київстар"!
Це мегапопулярний оператор!
І ходила з двома телефонами, як чучело  blush2

Тепер придивляюся до телефону "Флай", для двох сім-карток!
180 баксів - то є недорого...

 
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #11 : 15:31, 14 Серпня 2009 »

Блін,коли вже той Лайф буде в Косові? Люди тисячі крутять на білайн підчас шари.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #12 : 16:29, 14 Серпня 2009 »

Блін,коли вже той Лайф буде в Косові? Люди тисячі крутять на білайн підчас шари.


 та вже є
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #13 : 10:28, 15 Серпня 2009 »

А чого тоді на Вербовці нетяне?
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #14 : 10:38, 15 Серпня 2009 »

Покриття ще слабе,в приміщеннях тягне погано,напевне,ще не поставили ретранслятори.
Але,думаю,це питання швидко вирішиться
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF