Косів: форум міста та району
15:17, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Бий москалiв!??  (Прочитано 204678 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #255 : 10:23, 14 Липня 2011 »

Назва теми з двома знаками питання.
А ми тут пробуємо дати відповідь на них.
Крім того,любий,хто прочитав тему від початку до кінця,не побачить ніякої  злоби і ненависті по відношенню до росіян.
Є певне відношення нас,як громадян суверенної країни,до деяких недружніх вчинків сусідньї держави по відношенню до сусідів.
Можливий інший варіант - запхати,як страуси,голову в пісок.Ні до чого доброго це не приводить.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #256 : 11:25, 14 Липня 2011 »

Крім того,любий ...

Так мене тільки дружина називає але небудемо придиратись до слів ... )


Далі цитуючи ваші слова
ТОлько скажите ,много ли нормальных осталось?В частности  в России,где отношение власти к Украине можно увидеть через пол-часа просмотра "Вести" или какого-нибудь другого орт.
Пиплзу постоянно скармливают сказки о бандеровцах,неуважении к могилам русских(!,а не советских,в т.ч. украинских солдат),о нашем неправильном выборе,который стимулировали "пиндосы", о исконно-русском Крыме,о притиснении РПЦ, и т.д. и т.п.
И это даёт результат.Погуглите статистические данные о отношении россиян к Укаине и украинцев к России.Будете неприятно удивлены.

Там є багато нормальних і в тому числі наших українців яких вивозили в Сибір і їхні нащадки думаю ставлення до України незмінили. Російській владі вигідно закидувати такі інформаційні "бомби" а потім чекати реакції наших "націоналістів" які кидаються на таке, як деякі тварини кидаються на шматок червоної матерії в Памплоні. І після складають промови зі словом "москаль" в різних відмінках. І знову ж таки Рос. офіційна влада коментує ці промови і показує наших "націоналістів" не в найкращому світлі. Питання хто всерйоз в повному обсязі сприймає інфу з провладних каналів чи в Україні  чи в Росії пенсіонери і підлітки ?
Росії непотрібна Єдина Україна вона постійно буде старатись її розєднати по ідейних чи інших признаках. А підтримування таких тем буде в цьому допомагає.
В мене слово "москаль" (не той шо в Шевченка) так само як і "хохол" асоціюютьс з прибиванням ярликів і розпалюванням ворожнечі. В Першу чергу між нашими Сходом і Заходом.

А вище описані особи Затулін, Жириновський, припишу ше нашого Тягнибока з Фаріон є політичними клоунами які просто роблять епатажні новини і розділяють народ

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #257 : 11:27, 14 Липня 2011 »

припишу ше нашого Тягнибока....

 Indeed

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #258 : 12:05, 14 Липня 2011 »

В кожного своє відношення до оточуючого світу...
Хтось,коли його пробують нагнути,дає в писок,а хтось стає послушно в позу,бо йому промили мозги псевдоцінностями по типу толерантності...
Війни,які прокотилися по нашій землі,знищили  Воїнів,залишились в основному овочі...


Крім того Ви навели мою цитату.Очевидно як приклад поганого відношення до росіян?І які слова Вас наштовхнули на таку думку?
Крім того,мене не цікавить,як Вас називає Ваша дружина,попробуйте просто перенести наголос на інший склад.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #259 : 12:17, 14 Липня 2011 »

В кожного своє відношення до оточуючого світу...
Повністю погоджуюсь

Шоб "дати в писок" багато "потуг" нетреба. але "даючи в писок" в відповідь на крики блазнів людина сама за деякий час опуститься до їх рівня, тай людини на довго невистачить. Краще дати викричатись, "блазні" вони ж нічого крім кричати і "показувати цирк" неможуть.

Війни,які прокотилися по нашій землі,знищили  Воїнів,залишились в основному овочі...
також багато людей залишилось які ярлики ліплять

Радикали як показує світова практика мало добились (або ненадовго)

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #260 : 12:33, 14 Липня 2011 »

Крім того,мене не цікавить,як Вас називає Ваша дружина,попробуйте просто перенести наголос на інший склад.
Перепрошую неправильно наголос поставив, можливо через те шо сам би вживав інше слово

Крім того Ви навели мою цитату.Очевидно як приклад поганого відношення до росіян?І які слова Вас наштовхнули на таку думку?

Ні я навів Вашу цитату як приклад що Ви близько до серця сприймаєте вислови офіційної рос. влади. Вислови які напряму зорієнтовані щоб спровокувати вище згаданих "блазнів" і "націоналістів".

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #261 : 12:46, 14 Липня 2011 »


Радикали як показує світова практика мало добились (або ненадовго)

Зятямте собі назавжди,що всі великі люди,які щось поміняли на цій планеті,були радикалами.Навіть такі як Ганді,Мандела,Валенса,діяли радикальними методаим,йшли до кінця.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #262 : 12:52, 14 Липня 2011 »



Ні я навів Вашу цитату як приклад що Ви близько до серця сприймаєте вислови офіційної рос. влади. Вислови які напряму зорієнтовані щоб спровокувати вище згаданих "блазнів" і "націоналістів".

Так ,сприймаю близько до серця,бо певні вислови російських високопосадовців ображають мою країну.
При всьому тому,що які б не були мудаки українські високопосадовці,по відношенню до інших країн такого вони собі не позволяють.Тобто наші мудаки кращі за їхніх мудаків))
Звідси й причини виникнення подібних тем.
Асиметричне відношення.
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #263 : 13:00, 14 Липня 2011 »

З радикалами в мене більше такі особистості як Гітлер і вище згадана асоціюються. А Ганді, Манделла, Валенса, до зовсім інших речей прагнули і добивались

Якщо би добились до влади Жириновський, Затулін, Тягнибок, Фаріон. Яку би тоді їхні держави могли вести зовнішню політику ? Як би керовану ними державу сприймали в світі.

Думаю ми вже починаємо розвивати іншу тему

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #264 : 13:09, 14 Липня 2011 »

Так ,сприймаю близько до серця,бо певні вислови російських високопосадовців ображають мою країну.


Як варіант перемкнутись на інший канал і нереагувати на їхні закиди. Вас же ніхто незаставляє слухати те що ображає честь і гідність Вас як українця. А їм же якраз потрібно щоб розвивались теми де вживалось слово "москаль" у всіх відмінках. Яке думаю когось ображає так само як і мене слово "хохол"

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #265 : 13:24, 14 Липня 2011 »

Я Вам ще раз пояснюю:є дві протилежності:радикалізм і толерантність.
Є філософський закон про єдність і боротьбу протилежностей.
Крайній радикалізм приводить до війн,де винищується більша частина радикально налаштованих індивідумів(і нерадикальноналаштованих теж).
Ті що залишаються починають сповідувати принципи толерантності,терпимості,не відповідають на образи,ховають голову в пісок.Що приводить до внутрішнього накопичення обурення,яке в свою чергу приводить до прояву радикалізму і до воєн.Все рухається по кругу.
Завдання розумної людини, нормального уряду нормальної країни  балансувати десь посередині.
А те,що роблять російські державні "мужі" дуже часто не вписується в золоту середину.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #266 : 14:36, 14 Липня 2011 »

і весь цей срач поновився після месаги про сходку злодіїв в законі десь в еміратах  crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #267 : 16:51, 14 Липня 2011 »

Я Вам ще раз пояснюю:є дві протилежності:радикалізм і толерантність.
Є філософський закон про єдність і боротьбу протилежностей.
Крайній радикалізм приводить до війн,де винищується більша частина радикально налаштованих індивідумів(і нерадикальноналаштованих теж).
Ті що залишаються починають сповідувати принципи толерантності,терпимості,не відповідають на образи,ховають голову в пісок.Що приводить до внутрішнього накопичення обурення,яке в свою чергу приводить до прояву радикалізму і до воєн.Все рухається по кругу.


Я це зрозумів з першого разу, розумів і до того.

Завдання розумної людини, нормального уряду нормальної країни  балансувати десь посередині.
А те,що роблять російські державні "мужі" дуже часто не вписується в золоту середину.


Ну так от і давайте балансувати десь посередині як нормальні розумні люди,  а не обговорювати кожен наступний висер випуск програми "Время". Будем розумніші від рос держ мужів і нереагуватимемо на їхні загравання .


P. S. Ховання голови в пісок то страх. Толерантність то трохи інше http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #268 : 17:05, 14 Липня 2011 »

Закрили би ви цю тему панове. Так як форум себе називає форумом Косова і району, і написане на ньому формує думку людей які цікавляться краєм планують приїхати відпочити. Хай Косів для них асоціюється з містом в якому живуть самобутні цікаві люди з багатим духовним світом і кальтурою. А не шовіністи і москвофоби.
в мєня склалось таке мнєніє, шо цю тему нєзя закривати бо вона нєабхідна для Вас, це ж чудовий повід причіпити декільком форумчанам ярлик москофоба  Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #269 : 18:08, 14 Липня 2011 »

.... та навіть якби хотів чіпляти то нетреба, все і без ярликів зрозуміло Smiley

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Сторінок: 1 ... 16 17 [18] 19 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF