Косів: форум міста та району
02:30, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Курять! Коло вас! Ваше ставлення?  (Прочитано 33562 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« : 19:55, 05 Жовтня 2008 »

 Тема пiднiмалася опосередковано в смiжних, але я, як курець зi стажем (23 роки), зацiкавився- а шо про то думае молодiж? Просто в мiстi, де я живу- поширюються тендендцii заборони курiння в окремих мiсцях. Що мене насторожуе.., вважаю то замахом на моi права.

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 19:58, 05 Жовтня 2008 »

Замах на права? Тобто начхати на те шо твій дим вдихать інші люди?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 20:34, 05 Жовтня 2008 »

Замах на права? Тобто начхати на те шо твій дим вдихать інші люди?
Нi, зовсiм не начхати, схоже я неправильно сформулював.. Я проти дискримiнацii курцiв- от що мав на увазi. В кафе мае бути зона курцi/некурцi, так само у всiх присутнiх мiсцях. Замiсть того- заборона гамузом. Вентиляцiя примуосова i мiсцева- не так вже дорого коштуе (повiрте будiвельнику), було би бажання/добра воля. Заборонити курiння на дитячих площадках (гм.. там самi мами з колясками палять)- ото правильно... А от коли я кави прийшов випити... "Кофе пить вредно.., а без сигареты- еще и противно" (вiльний копiрайт Масянi).

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 09:27, 06 Жовтня 2008 »

Куріть скільки хочете, але у дозволених для того місцях, і це ні в якому разі не місця, в яких знаходяться люди, що не курять. Тобто це не можуть бути зупинки, під'їзди, і взагалі, просто на вулиці цього робити не можна. Пояснюю чому: ми живемо в демократичних республіках. Що це означає? Ми можемо робити все, що не заборонено, І ЩО НЕ ПОРУШУЄ ПРАВ ІНШИХ ЛЮДЕЙ. І в нас всі курці думають, що вони мають право курити. звичайно, але я маю право не дихати димом. Звідси випливає, що всі курці порушують мої права, захищаючи при цьому свої. Тому куріть скільки хочете, але тільки у відведених для цього місцях.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 10:53, 06 Жовтня 2008 »

 Моi права порушуе запах гнилого м*яса та згiрклоi олii з кiоску на зупинцi. Шаверма взагалi моi права порушуе... Коли сусiди жарять цибулю- вбив би (але ж не йду вбивати, в них також права любити жарену цибулю, яку я ненавижу). I так можно довго... Елементарна повага до iнакодумцiв повинна бути (нiхто ж в метро не курить, хоча дехто митися забувае), в театрi та ще багато де. А от на вулицi- то вже перебiр.
 P.S. I дайте менi багато тих самих "дозволених мiсць", а не вiшайте де лиш можно таблички "не курити" (навiть в мiському туалетi з абсолютно неробочою вентиляцiею)

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 10:58, 06 Жовтня 2008 »

Wildperson, запах цибулі і поту тобі не подобається. А от дим від сигарет шкодить здоров'ю. А це трохи різні речі.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 11:01, 06 Жовтня 2008 »

 Запах цибулi мойому здоров*ю ДУЖЕ шкодить! Аби ти знала скiльки в мене нервових клiтин гине! nono

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #7 : 11:09, 06 Жовтня 2008 »

 pleasantry
Wildperson, та кури скільки хочеш (хотіла сказати на здоров'я). Просто людина повинна сама усвідомлювати де можна і з ким можна. В мене от мій хлопець, можна сказати чоловік "громадянський" курить завжди в компанії. Але дома ніколи цього не робить. Я ж не можу йому заборонити, але прошу щоб мене він уникав з сигаретою і не курив в громадських місцях. В принципі все ок. І в цьому плані у нас повне взаєморозуміння.
А щодо введення заборон, то я вважаю, що приватні підприємці, власники різних ресторанно-розважальних комплексів повинні робити курілки, які будуть не в туалетах Держава не змушена робити курилки. Держава ж не повинна робити пивні бар, для того щоб всі могли "побухати". Вона просто надає право приватникам відкривати такі заклади. Точно так же і з курінням. Це моя думка

До-речі, додатковий дохід: платні курилки
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #8 : 11:38, 06 Жовтня 2008 »

Ну я в принципі не проти, щоби у розважальному закладі - барі, пабі чи кафе курили. Тим більше, якщо справно працює витяжка, то взагалі ніяких проблем. Є у мене єдиний заскок - терпіти не можу запаху диму у себе в квартирі. Хоча я теж курю. Тільки на балконі призакритих дверях. Ось. В хаті має бути запах затишку а не прокуреноо генделя.
А в барах-кафе і т.д на здоров`я;)))) Навіть атмосфера не та,якщо допустим зайти у блюз-бар а там не буде запаху сигар, сигарет...
А щодо того, що куріння вкорочує життя, чи провокує проблеми зі здоров`ям - в кожного це суто індивідуально. Мій дід дожив до 85 років і при цьму курив по 1-2 пачки Пріми в день. Спочатку без фільтру, а з віком з фільтром. wink3 І коли я до нього приїджала, йому було 84, то він мене вхопив на руки, підняв і крутив мої 50 кіло хвилини 4. І жив би певно до 100,як би не критична помилка лікарів при лікуванні бронхіту....
Так я до чого.... А! Робити в Києві (наприклад) заборону на куріння в місцях великого скупчення людей - нонсенс. Це просто курам на сміх! Чорнобильська зона (і що би там не казали, а Чорнобиль продовжує час від часу давати викиди. Хоч і мінімальні), купа-купезна заводів та підприємств, що кидають у повітря таку кількість бруду шо аж йой, вихлопи маши, якими місто переповнене у 1.5 рази. І в цьму всьму, куріння всіх курців одночасно і разом взятих - це капля в морі. Просто здається, що хтось хоче поживитися. Придумають систему індивідуальних дозволів на право куріння у закладі. І дозвіл буде коштувати грошей. І підприємцям прийдеться йти за тим дозволом, бо заборона курити спровокує скорочення контингенту клієтури. От що я з цього всього думаю.

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #9 : 11:49, 06 Жовтня 2008 »

А я наприклад, за спецально дозволені місця для куріння. Хтось заробить, комусь може стане і не покишені курити, буде галочка для Міністерства охорони здоров'я, хтось буде продовжувати. А некурящі зможуть вибирати куди піти.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #10 : 12:20, 06 Жовтня 2008 »

Marinka +5
А я наприклад, за спецально дозволені місця для куріння. Хтось заробить, комусь може стане і не покишені курити, буде галочка для Міністерства охорони здоров'я, хтось буде продовжувати. А некурящі зможуть вибирати куди піти.
   I де мають бути тi мiсця? А хто заробить?, знову на нас, ще раз?
  А некурцi i так можуть вибирати.. В СПб досить популярнi ресторани "Пiцца-Хат", або кав*янi "Iдеальна чашка"- зал курцiв/некурцiв, питають "куди?" при входi, вибирай на здоров*я. I Косовi так само (в окремих кафе) i в Коломиi.

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #11 : 14:50, 06 Жовтня 2008 »

Ви тут мене розбили в пух і прах. icon_fight1 pleasantry
Я ще раз повторюю, це справа кожного. Просто ніколи прості обмеження до доброго не приводять. Люди починають слухатися тільки тоді, коли строга заборона і дисципліна.
Це справа кожного: де курити і як? І я впевнена, що ні Wildperson, ні Marinka курити не позволять собі, коли будуть в одному приміщенні з дітками і т.д. Але ж не у всіх така культура. І її треба виховувати. А тому треба приймати жорстко все.
Ну не розумію я і не зрозумію, коли час пік, на зупинці чоловік 100, і найдеться якийсь "моральний урод" (вибачте), який стане і буде курити. Ще й залізе під дашок, де найбільше стоїть людей. І що що це на вулиці Це неправильно І як такій людині вбити в голову, що так не добре поводтися Тільки якщо вона буде знати, що до нього підійде дядя міліціонер і оштрафує чи там за хуліганство забере. І тому я буду підтримувати будь-які обмеження по курінню.
І ще раз повторюю держава не повинна робити курилки. Вона може надати право на їх розташування і все.


 I де мають бути тi мiсця? А хто заробить?, знову на нас, ще раз?
Так не кури, і ніхто на тобі не заробить. А місця будуть там де захочуть ПП: у власних приміщеннях, арендованих. Чи навіть поставлять якісь будки, типу курилки. Заплатив 50коп, покурив, це якщо гуляєш і закортіло. а якщо в ресторанах, то тільки два зали: курящий і некурящий.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #12 : 12:59, 08 Жовтня 2008 »

Заклади харчування, які не мають відведених місць для курців або не мають хорошої витяжки-вентиляції потроху втрачатимуть клієнтуру, тому що не всім приємно обідати і вдихати дими сусіда.

Так шо в їх же інтересах зробити такі місця. До речі, так як в літаках.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #13 : 16:33, 19 Січня 2009 »

http://zhanna1984.livejournal.com/13372.html?page=1#comments
Коменти варто почитати, в тему. Стаття так собi IMHO

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #14 : 18:24, 20 Січня 2009 »

в мене вся родина курить:брат,сестра,мама і тато,а  я - ні.Якимось дивом добилася того,щоб в моїй присутності не курили.А от в кафе на то нема ради...І скільки ви не говоріть про активно-пасивне куріння, воно було,є і буде.Не люблю курців,хоча стою на промо-акціях по сигатретах.
Куріння свідомий вибір-і не інакше,як неспроможність людини боротися зі своїми негараздами.
Психологічна хвороба.В рідкісних випадках-виліковна.
І невідомо чи краще втікати від проблеми курінням чи пияцтвом?!
Починають курити переважно з "понтів".Старт куріння в майже кожного курця бере початок з юності...

Time is not on your side.
Сторінок: [1] 2 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF