Враження від новорічного відпочинку в Косові
Косів: форум міста та району
15:04, 23 Жовтня 2018 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Враження від новорічного відпочинку в Косові  (Прочитано 6847 раз)
Irchik
Новачок

Репутація: 0

« : 00:52, 06 Січня 2009 »

Только приехали с Косова. Отдых суперовский (смотрите прив.садиба "Клен"). Есть все что нужно, камин - загляденье. Хозяин классный! По поводу еды: питались в ресторанчике "Старий Косів", рекомендую. Готовят вкусняче, особенно грибную юшку и деруны с мясом, Пальчики оближешь! Нам все понравилось. Подальше от людей, чистый воздух. Вообщем - удачного отдыха!
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 99

89565139
« Відповідь #1 : 14:01, 06 Січня 2009 »

А як вам сам Косів, природа, люди?
jennet
Новачок

Репутація: 2

« Відповідь #2 : 11:47, 09 Січня 2009 »

для мене відпочинок у Косові став яскравим та незабутнім.
Мені також сподобалось у ресторані - кафе "Старий КОСІВ". добре готують і страви подають зі щирою посмішкою.
Найбільш нашій маленькій компанії припала до душі "Колиба" у Соколівці (якраз навпроти дерев*яного знаку "ЯВОРІВ"). Таких приємних людей+смачних гуцульських страв +помірних цін   я у Києві не зустрічала! Вразило не тільки сама "Колиба", а ставлення до кожного клієнта. Ми замовляли пирогі на парі, які були прикрашені малиною, суницями та ожиною, та іншими ягодами, які навіть не знаю як називаються.
А на наше прохання, нам (лише!!! за 20 грн.) подали цілу велику склянку тих різномінітних ягід. Ну, чесно, за смішні гроші отримали літо серед зими!!!!

Також дуже сподабалось у "Гражді". Може трохи забагато дизайну, але все одно гарно. Я не знала, що створення цієї краси це дипломна робота випускників Косівського інституту.

А от "Гуцул Експресс" розчарували....
З відгуків, розміщених на даному форумі, склалось враження, що це приємний демократичний заклад, де місцеві страви поєднуються з смачною піцою.
Тому "Гуцул Експресс" було одним з пунктів обовязкового відвідування. Але...
Об одинадцятій годині ранку це "кафе" заповнено людьми, які лише випивають.
Крім того, каву дають лише розчинну :-(((((
а піца, але  то не піца.... То шмат несвіжого тіста, а поверх сиру налито кетчуп зі звичайного пакетика. Ну, не хочеться писати погане...

jennet
Новачок

Репутація: 2

« Відповідь #3 : 13:48, 09 Січня 2009 »

Вважаю, що найбільше багатство Косова це люди.
Веселі, приємні, щирі і дивно-дивно небайдужі. Приведу приклад, якщо у столиці спитати як знайти потрібний будинок, або вулицю, тобі 9 з 10 дають  відповідь - не знаю і спокійно рушать далі. В Косові такого не зустрінеш... і справа не кількості вулиць або місцевого населення, які знають у місті просто все. Якщо спитати у продавця, прибиральниці, офіціантки, або просто зустрічного куди краще їхати кататися на лижах, де добре попаритись у сауні, поїсти, найняти житло, тобі обов*язково допоможуть. А у більшості випадків проведуть або перетелефонують, щоб вас вже зустріли...
таксі взагалі окрема тема.
Познайомились з таксістом, який постійно повертав частину грошей за проїзд зі словами "то забагато".
Мені за 15 років у Києві жодного разу не сказали такого. навпаки возили за 30 грн, а з 50 випадково не знайшли решту...
Справа не у гривнах, а у ставленні до людей.
всім, хто бажає відпочивати у Косові, хочу сказати, приїздіть обов*язково, оскільки Косів не лише природа, але й люди...
Irchik
Новачок

Репутація: 0

« Відповідь #4 : 00:03, 23 Січня 2009 »

Природа в Косове изумительная, учитывая то, что мы жили практически на горе,видно горы - загляденье! Люди - приветливые, приятные. Если все люди в Косове такие, какой наш хозяин дома, тогда все очень прекрасные, отзывчивые. Одним словом, впечатлений море. Мне все очень понравилось, надеюсь еще туда съездить!!! yahoo
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2018 KosivArt | Працює на SMF