Косів: форум міста та району
23:17, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Ярмарка товарів народних ремесел у Косові (Косівський (Смоднянський) базар)  (Прочитано 165871 раз)
Катруся
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 5


« Відповідь #30 : 08:16, 24 Березня 2010 »

Важко сказати, бо я зовсім не орінтуюсь скільки може коштувати вишиванка... Тому перед тим як їхати у Косів хотіла б дізнатися на що мені розраховувати.
я попробую Вам надати інформацію, мені необхідно десь 2-3 дні.
Добре, дякую Вам. Напишіть будь ласка відповідь на e-mail kmosenko@gmail.com
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #31 : 14:05, 25 Березня 2010 »

Важко сказати, бо я зовсім не орінтуюсь скільки може коштувати вишиванка... Тому перед тим як їхати у Косів хотіла б дізнатися на що мені розраховувати.
я попробую Вам надати інформацію, мені необхідно десь 2-3 дні.
Добре, дякую Вам. Напишіть будь ласка відповідь на e-mail kmosenko@gmail.com
перепрошую а забув спитати, то мають бути чоловічі чи жіночі сорочки, чи скидати всю інформацію?

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Ромко
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #32 : 16:38, 10 Травня 2010 »

Начуваний про нічний базар вишиванок у Коломиї, чи то Яблунові. В когось є якась інформація про це? Дякую.
До речі, Жирна_Бойова_Панда, а можна і мені контакти майстрів Косівської кераміки?
З повагою до всіх.
Гордій Людмила
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #33 : 08:44, 13 Травня 2010 »

Шановні добродії! Можливо зможете допомогти мені адресами та контактами майстрів по питанню придбання жіночої спідниці-запаски і поясу. Вишиванки косівські вже маю, але хотілося би доповнити наряд у єдиному стилі до свята вишиванки. Моя пошта gordiyl@bigmir.net
Ben
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 5


« Відповідь #34 : 18:11, 01 Липня 2010 »

Добрий день!
Підкажіть будь ласка, на  Косівському-Смоднянському ринку є вироби із вовни, хутра, шкіри. А також, що є в Куті (це місто, чи селище) і де воно знаходиться?

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #35 : 19:52, 01 Липня 2010 »

Є такі вироби, а в Кутах теж є базар, нічний.
http://kosiv.org.ua/index.cfm/do/villages.kuty
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #36 : 13:26, 02 Липня 2010 »

Є такі вироби, а в Кутах теж є базар, нічний.
http://kosiv.org.ua/index.cfm/do/villages.kuty


кути оптовий ринок, де можна купити гуцульський сувенір ширпотреб, китайське і тому подібне масовий попарт і вироби.
Косівсько-Смоднянський ринок - сувеніри не такого масового виробництва, кераміка. Зазвичай можна знайти досить унікальні речі. Один мінус - деякі Косівські майстри не виходять на базар вже давно - вони або замовлені на перед або просто забирають все з дому, і таких дуже багато.
Ben
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 5


« Відповідь #37 : 15:54, 02 Липня 2010 »

Дякую за відповідь!
Є бажання придбати вироби із вовни. Скільки буде коштувати хутро вівці, вироби із вовни (кофти, хустки и т.и.).
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #38 : 20:22, 02 Липня 2010 »

Ціни різні, це як сказати середню температуру по лікарні.

Навідайте Косівський-Смоднянський базар в суботу та виберіть вироби до смаку до гаманця.
Ben
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 5


« Відповідь #39 : 15:24, 06 Липня 2010 »

Дякую.
Nibos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 8


« Відповідь #40 : 17:22, 13 Вересня 2010 »

Підкажіть, будь ласка, з котрої до котрої години на Смоднянському базарі в суботу продають вироби? В котрій годині майстри вже збираються додому?  drinks
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #41 : 11:27, 14 Вересня 2010 »

Підкажіть, будь ласка, з котрої до котрої години на Смоднянському базарі в суботу продають вироби? В котрій годині майстри вже збираються додому?  drinks
... в залежності від базару, стартує 4-5 ранку або і раніше,  якщо людей багато то і до 12-1 год можуть бути, якщо базар "малий" то вже і в 11 можна мало кого застати.
Nibos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 8


« Відповідь #42 : 19:53, 14 Вересня 2010 »

vyluzja Franka
Дуже дякую!
yuriulviv
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 1


« Відповідь #43 : 15:03, 04 Жовтня 2010 »

ДОБРИЙ ДЕНЬ!!!!Можливо зможете допомогти мені адресами та контактами майстрів по питанню придбання сувенірної продукції,вишиванок...і  контакти майстрів кераміки.Напишіть будь ласка відповідь на e-mail yuriulviv@ukr.net
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #44 : 15:36, 04 Жовтня 2010 »

ДОБРИЙ ДЕНЬ!!!!Можливо зможете допомогти мені адресами та контактами майстрів по питанню придбання сувенірної продукції,вишиванок...і  контакти майстрів кераміки.Напишіть будь ласка відповідь на e-mail yuriulviv@ukr.net

не так все просто... ви думаєте 1 постом на форумі собі налагодити вигідні поставки?  Indeed там уже все давно "схвачено"... го на базар

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 9 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF