Косів: форум міста та району
18:13, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Відпочинок на Косівщині  (Прочитано 9778 раз)
Юльця
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« : 00:06, 23 Червня 2009 »

Вирішили з чоловіком в цьому році відпочити на Франківщині. У мене завдання знайти і замовити оселю + продумати програму відпочинку. Після довгих пошуків вірішила таки зупинитися на Косівщині. Але тепер я, як той осел, не можу обрати щось конкретне, бо хочеться і те, і туди, і сюди, і не  знаю, де і що краще.
Буду вдячна, якщо допоможете визначитеся з місцем нашої діслокації.   Будь-ласка
Я хочу в гори, де меньше цивілізації, щоб поруч був ліс, річка.
Чоловік хоче оглянути Косів, ліс, річку і... наявність цивілізації.
Точно хочемо потрапити у Музей визвольних змагань Карпатського краю та на сувенірний ринок.
Я думала, що ми можемо зупинитися в Космачі і звідти вже декілька раз виїхати у Косів (ми без машини), але, вивчаючи карту беруть мене сумніви, що доїхати легко... Я ще й садибу сподобала не в самому селі, а на присілку...
Зараз думаю про с. Вербовець, може там зупинитися... А може в самому Косові є такі райони, де ліс поруч (вибачаюсь, якщо це запитання дурне, просто для мене місто це все ж таки місто)?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 08:54, 23 Червня 2009 »

Садиби зеленого туризму на Косівщині — вибирайте до смаку та телефонуйте-домовляйтесь напряму з ґаздами.

Музеї Гуцульщини.

Ринок працює щосуботи, приходити добре зранку Smiley
Юльця
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #2 : 13:19, 23 Червня 2009 »

Дякую! Тільки я все це вже сто разів передивилася і не лише це. Справа в тому, що коли не знаєш місцевість планованого відпочинку важко зупинитись на чомусь конкретному. Написано, що садиба поруч з лісом, а чи відповідає це дійсності дізнаєшся лише після приїзду. Сподівалася, що мені зможуть порадити щось конкретне щодо вибору села...
І ще є запитання: "Як можна добратися з Космача до Косіва?" Відстань наче невелика, але після розмови з хазяйкою з'явилися сумніви щодо простоти того добирання. Якщо замовляти таксі, скільки це може коштувати?
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #3 : 14:13, 23 Червня 2009 »

Юля, а Вам обовязково потрібна садиба, щоб поблизу знаходився ліс? Та вже як відпочивати, то хочеться щоб умови проживання відповідали бажанням.
Просто я можу запропонувати одне тихе місце, та до найближчого лісу далеченько. Але власники пропонуть автоекскурсії та пішохідні маршрути по всіх куточках Косівщини. В тому числі і круіз Прикарпатським кільцем. Тай сполучення з Косовом дуже просте, щопівгодини маршрутні автобуси та газельки. Таксі, приблизно, 60грн. в одну сторону. Якщо зацікавило, то детальна інформація http://www.sadyba.org.ua/index.html
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #4 : 17:03, 23 Червня 2009 »

Також знаю ще один маленький будиночок, сполучення з Косовом погане, і умови проживання недуже. Та природа - супер, саме те що Ви хочете: ліс, водоспад, два великих ставки рядом. Тишина і затишок і майже ніякої цивілізації Smiley  Та наголошую, на щось дуже не розраховуйте, тому що власники не завжди приймають туристів, тільки на літо, і то лише бажаючі.  Ціна, відповідно буде не високою. Можу розпитати детальніше, якщо маєте бежання.
Юльця
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #5 : 09:12, 24 Червня 2009 »

Галю, красно дякую за інформацію щодо Яблунівської садиби! Наше загальне бажання знайти садибу поза містом, але таку щоб зручно було кудись поїхати і ще щось подивитися. Ліс, річка, озеро, ескурсії - це вже окремі пазли картинки. Ми так вже декілька років відпочиваємо.  Smiley Хочеш залишаєшся в садибі, хочеш щось подивитися - їдеш.  Умови проживання (крута кімната, зручності в номері, гаряча вода постійно не є головними  Smiley
Щодо будиночка - цікаво, але чоловік забракує через відсутність цивілізації. Боюсь, що тоді наш ноутбук також поїде в дорогу.  Smiley
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #6 : 09:27, 24 Червня 2009 »

Ну на рахунок будиночка і відсутності цивілізації, то не так вже й страшно. Будиночок дійсно знаходиться за містом, сполучення погане, та миритися можна, рейсовий автобух їде, приблизно, по два рази на день. Також є місцеві таксисти. Плюс власник своєю машиною виконуєх різні забаганки відпочиваючих, принаймі, так було попередніх років, наскільки я знаю. Обстановка класна, та не євро. Супутникове телебачення, душ, газова плита та холодильник Smiley Ага, і ніякого зв'язку, телефони можна залишити дома, або лізти на смереку Smiley
А скажіть мені Юлія, чим Вам не підходить Яблунівська садиба? На мою думку, саме те що Ви шукаєте, чи я помиляюся?))))
Юльця
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 4


« Відповідь #7 : 11:57, 24 Червня 2009 »

А я туди вже зателефонувала і з паном Володимиром вже поговорила.  Smiley
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF