Косів: форум міста та району
02:07, 29 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Розвиток дитячого футболу в Україні  (Прочитано 16403 раз)
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« : 11:25, 03 Жовтня 2009 »

та негри і будуть грати але а у нас буде підростати достойна зміна для них. правило заявляти не більше  3-х легіонерів на сезон яке існувало ранше було найкращим стимулюванням розвитку вітчизняного футболу!

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #1 : 11:34, 03 Жовтня 2009 »

А чому ж тоді вітчизняні клуби жодного разу не вигравали Лігу чемпіонів  А  Якщо вони так шикарно грали в футбол 
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #2 : 12:13, 03 Жовтня 2009 »

я не говорю шо наші клуби шикарно грали. я просто хочу щоб талановиті УКРАЇНСЬКІ мали перспективу грати в своїй країні.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 12:17, 03 Жовтня 2009 »

...fan, я в принципі не знаю всіх українських футболістів. Але  якщо десь якась зірочка засвітиться її тут же купляють і вона тут же починає грати. Я не думаю, що Ахметову чи Суркісу по-приколу викидати мільйони на легіонерів, якщо б у нас появлялися достойні, можна сказати, Кадри. Але можливо і ти в чомусь правий. Бо в нас є гравці яким треба сидіти на лавочці, але за їх репутації вони грають (я не про Шевченка, він мені зараз дуже подобається).
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #4 : 12:54, 03 Жовтня 2009 »

Juha я взагалі в захваті шо серед дівчат я такі палкі фани футболу як ти! то моя дума, але я просто трохи нервуюсь, коли не негрів гроші є, а на Наших дітей які здебільшого голі-босі але фанатично люблять і файно грають - бабла голяк.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 16:12, 03 Жовтня 2009 »

В нас на Україні є тільки одна єдина дитяча школа футболу повністю безкоштовна. Просто кілька років назад цікавилися цим питанням. Ця школа існує при клубі Динамо Київ. Туди беруть дітей в основному з 6-річного віку, ще у 8 років можна якось дитину просунути, але це якщо вона подає величезну надію.
Всі інші футбольні школи платні, тобто батьки самі проплачують участь дітей у змаганнях, табори, виїзди тощо... Тобто все те, де діти набираються досвіду.  Sad
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 19:56, 03 Жовтня 2009 »

IMHO- негри та iншi бразiльцi най наразi будуть. Якщо вони будуть вигравати кубки- то буде й iнтерес дiтлахiв до футболу. А от тодi (коли iнтерес буде)- дуже необхiднi тi самi безплатнi футбольнi школи. I головне слово тут мае бути за державою. То не обов"язкова пряма фiнансова допомога, можуть бути податковi пiльги клубам, тощо. Просто з цього приводу згадую розповiдь Абрамовича на якомусь iнет-ресурсi прочитану. На *-надцяте питання "чого ви купили "Челсi", а не "Торпедо" вiн розказав повчальну iсторiю як вiн зiбрався в Москвi побудувати дитячу футбольну школу. I як його в процесi влада "нагинала" замiсть допомоги, або хоча би не заважаючи.  Вiн так прямо й сказав: "фанати "Челсi" мене готовi на руках носити, а тут люба дрiбненька чиновнича рожа хабар за пiдпис вимагае, за школу, в якiй можливо ii дитина вчитися би мрiяла.

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #7 : 20:42, 03 Жовтня 2009 »

Smiley
Ще трохи,і я б заплакав,так шкода стало Абрамовича.Олігарха,тодішнього губернатора Чукотки,який був на "ти" з президентом Путіним,нагинав любий чиновник))Ну-ну.
Просто легше зробити переможця з "Челсі",ніж з "Торпедо".А все решта - лапша на вуха.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #8 : 22:17, 03 Жовтня 2009 »

Smiley
Ще трохи,і я б заплакав,так шкода стало Абрамовича.Олігарха,тодішнього губернатора Чукотки,який був на "ти" з президентом Путіним,нагинав любий чиновник))Ну-ну.
Просто легше зробити переможця з "Челсі",ніж з "Торпедо".А все решта - лапша на вуха.
Повністю згоден. Я би в це може й повірив, але коли таке каже Абрамович щось слабо віриться. Я ще можу повірити що він просто не захотів вкладувати бабки в Російський клуб бо там вони відкуплятись будуть в рази довше. Стадіон треба европейського рівня в будь-якому випадку, гравці також подрібні дорогі - але в Росії квитки на стадіон коштують набагато дешевше ніж в Європі, за рекляму також платитимуть набага-то менше. Він взяв готову команду яка може вигравати, а над Торпедо ще роки працювати...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #9 : 02:50, 04 Жовтня 2009 »

2 Юра & Влад Ви про що? Я про вiдношення ДЕРЖАВНЕ, а ви про "...Просто легше зробити переможця з "Челсі",ніж з "Торпедо"..."  "Челсi", якщо хто не в курсi, був в ТАААКИХ довгах до приходу Абрамовича.... Задумайтесь примiтивно: Приходить наприклад в "Буковину" олiгарх+ держава й "Буковина" через 5 рокiв в Лiзi Чемпiонiв. Але "+держава". I "на ти" з президентом тут не актуально в даному випадку.

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #10 : 11:53, 04 Жовтня 2009 »

Smiley
Ще трохи,і я б заплакав,так шкода стало Абрамовича.Олігарха,тодішнього губернатора Чукотки,який був на "ти" з президентом Путіним,нагинав любий чиновник))Ну-ну.
Просто легше зробити переможця з "Челсі",ніж з "Торпедо".А все решта - лапша на вуха.
йоо...хтів би вздріти як деректора Чукотки влада нагинає І по попі, по попі. на мій погляд і Абрамович і Ахметов і т.д.
пішли простішим шляхом заради банальних пантів, бо як ж тратити чесно зарблені міліарди. а розвитком нашого дитячого футболу най займаются затяті фанатики які зазвичай троха голі-босі. купивши декілька негрів - результат є зразу, а талановитих дітей підтримува - то довго і нудно.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #11 : 12:04, 04 Жовтня 2009 »

Ні, ну стоп-стоп-стоп. Ахметов купив свій рідний клуб. Ви ще скажіть, що йому треба було купити ФК "Львів" і що це було б найсправедливіше. Взагалі мені здається, що він не сильно там і заробляє. А просто купив його для задоволення. Нормальний заробіток тільки із Ліги Чемпіонів...
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #12 : 12:21, 04 Жовтня 2009 »

Ні, ну стоп-стоп-стоп. Ахметов купив свій рідний клуб. Ви ще скажіть, що йому треба було купити ФК "Львів" і що це було б найсправедливіше. Взагалі мені здається, що він не сильно там і заробляє. А просто купив його для задоволення. Нормальний заробіток тільки із Ліги Чемпіонів...
Ахметов та інші най купують шо хочуть і кого хочуть, але як на мене розвивиючи НАШИХ юних талантів ми зможемо обходитись без негрів. Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF