Збірна солянка спаму
Косів: форум міста та району
19:18, 20 Вересня 2017 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація Чат WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Збірна солянка спаму  (Прочитано 60819 раз)
KosivArt
Адміністратор

Репутація: 99

89565139
« Відповідь #60 : 20:52, 19 Листопада 2010 »

кульмінацією цього діла має бути якась ссилка на вечірку від Шейка crazy
чекаємо наступний «ход каньом» лелеки Smiley
KVITKA♥
Абориген

Репутація: 43

Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...

253992098
« Відповідь #61 : 21:55, 19 Листопада 2010 »

а як класифікувати таких дописувачів,які
!створюють теми,пов*язані з їхнім бізнесом і тупо тільки в тих темах
!дописують,а в інших-зась?

Не розумію на чию прихильність вфони розрахофують,будучи байдужими до інших питань-тем?!

Time is not on your side.
julio
Абориген

Репутація: 38

« Відповідь #62 : 01:20, 21 Листопада 2010 »

Мені чомусь пригадалися деякі пацани з общаги, які "раптом" ставали "класними і цікавими співрозмовниками"... коли їм це було рентабельно.
Інтернет - таке саме життя, як і все решта.

...
Не розумію на чию прихильність вфони розрахофують,будучи байдужими до інших питань-тем?!

Саме на це вони і НЕ розраховують  sarcastic_hand
KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #63 : 17:16, 15 Травня 2011 »

Прийшло сьогодні. Церква виходить в інтернет-простір з простягнутою рукою:

Украинская Православная Церковь,
Одесский Свято-Иверский мужской монастырь

Христос Воскресе!

Дорогой(ая) соотечественник(ца), заранее просим прощения, что отнимаем у Вас драгоценное время,
но, к сожалению, имеем нужды, которые не в состоянии решить своими силами. В нашей обители
строится братский корпус с храмом святителя Игнатия Брянчанинова и расписывается храм преподобного
Серафима Саровского. Работы требуют глобальных  усилий и финансовых затрат. Понимаем, что время
обратиться за Вашей помощью, выбрано не лучшим образом и будем искренне благодарны за любую помощь,
а так же  надеемся на Ваше понимание и снисходительность. Св. апостол Павел нам завещал
"друг друга тяготы носите, и так вы исполните закон Христов_"       

Воистину Воскресе Христос!

65121, г. Одесса, пр-т Маршала Жукова, 10/10                                                                           
 тел. +38(048)729 51 30; (048) 743 93 30; (063) 773 00 01; (067) 754 38 28.                                                                                                     
АКБ _Финбанк_
Р/С 26005301616
МФО 328685
ОКПО 25427722
e-mail: za-very@yandex.ru
Burkut
Фахівець

Репутація: 12

« Відповідь #64 : 23:17, 15 Травня 2011 »

цікаво. це дійсно РПЦ хоче зрубити бабла(хоча їм фсб-кгб й так некисло платить), чи просто хтось хитрий вирішив нажитись на убогих, хворих православ'ям головного мозку?
в будь-якому випадку всім спамерам горєть в аду(тм), незалежно від конфесії, тому хай ставлять найтовщі свічки й б'ють лобом підлогу

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
Тарас Пасимок
Абориген

Репутація: 49

« Відповідь #65 : 23:45, 15 Травня 2011 »

ха і патріархат тонко не вказують)
KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #66 : 13:57, 06 Листопада 2011 »

Спамери розумнішають з кожним роком — листи щастя тепер українською!

Я доктор Пол Vancio З Harlsden, Північно-Західному Лондоні, тут в Англії. Я працюю в NatWest Bank Corporation Лондоні. Я пишу Вам з мого офісу, який буде мати величезну користь для нас обох. У моєму відділі, будучи помічником менеджера (Великого Лондона регіональне відділення), я виявив занедбаний суму 15 млн. фунтів стерлінгів Великий британський фунт стерлінгів (п'ятнадцять мільйонів Великий британський фунт стерлінгів) в рахунок, який належить одному з наших закордонних клієнтів Пізній Mr.Terry Райан американський громадянин, на жаль, загинув в авіакатастрофі на Алясці Airlines рейс 261, який зазнав катастрофу 31 січня 2000, в тому числі його дружина і єдина дочка.

Вибір звернувшись вас викликали з географічного характеру, де ви живете, зокрема через чутливість угоди. і конфіденційності в цьому документі. Зараз в нашому банку було чекати якого-небудь з родичів прийти-за претензії, але ніхто цього не зробила. Я особисто була невдалою в пошуку родичів протягом 2 років, я прошу вашої згоди вам уявити, як найближчих родичів / Буде одержувача з померлим, щоб доходи від цього рахунку на суму 15 мільйонів фунтів можуть бути виплачені до вас.

Це буде виплачено або спільно в цих відсотках, 60% мені і 40% для вас. Я забезпечений усіма необхідними правовими документами, які можна використовувати для резервного копіювання це твердження ми робимо. Все що мені потрібно, це заповнити у вашому назви документів та легалізувати його в суд тут, щоб довести вам, як законного одержувача. Все, що я зараз вимагають ваші чесні співробітництво, конфіденційність і довіра, які дозволять нам побачити цю угоду до кінця. Я гарантую вам, що це буде здійснюватися в рамках законного механізму, який захистить вас від будь-яких порушень
закону.

Прохання надати мені наступне: це дуже-дуже ТЕРМІНОВО БУДЬ ЛАСКА.

1. Повне ім'я
2. Ваш прямий номер мобільного
3. Ваш контактний адресу.
4. Ваш вік

Пройшовши через методичний пошук, я вирішив зв'язатися з вами сподіваючись, що ви знайдете цю пропозицію цікавою. Будь ласка, на підтвердження цього повідомлення, із зазначенням ваших інтересів буде надати Вам додаткову інформацію. Endeavor, дайте мені знати ваше рішення якомога швидше.

Будь ласка, зв'яжіться зі мною за моєю особистої електронної пошти: dr_paulvancio2 @ live.com
З повагою,
Д-р Пол Vancio
Приватна Телефон: +44-7011173605
s19or
Фахівець

Репутація: 6

328828488
« Відповідь #67 : 23:51, 06 Листопада 2011 »

"нігерійський лист" класика кагбє

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
IVP
Ст. модератор

Репутація: 58

Moskalowka

« Відповідь #68 : 11:11, 15 Січня 2012 »

І нарешті мені прийшов цікавий спам:

Цитувати
Dearest One,

I am writing this mail to you With due respect trust and humanity, i appeal to you to exercise a little patience and read through my letter i feel quite safe dealing with you in this important business having gone through your remarkable profile,honestly i am writing this email to you with pains,tears and sorrow from my heart, i will really like to have a good relationship with you and i have a special reason why i decided to contact you, i
decided to contact you due to the urgency of my situation.

My name is miss oyarsi justin yak , 23yrs old female and I from Sudan in  Africa. My father was
the former Minister for SPLA Affairs and Special Adviser to President Salva Kiir of South Sudan for Decentralization. My father Dr.Justin Yak, and my mother including other top Military officers and top government officials had been on board when the plane crashed on Frida  May 02, 2008.  I have chosen to contact you after my prayers and I believe that you will not betray  my trust. But rather take me as your own sister. Though you may wonder why I am so soon revealing myself to you without knowing you, well,  I will say that my
mind convinced me that you are the true person to help me.

More so, I will like to disclose much to you if you can help me to relocate to your country because my uncle have threaten to assassinate me. The amount is $5.6 Million and I have confirmed from the bank in Burkina Faso. You will also help me to place the money in a more profitable business venture in your Country.

However, you will help by recommending a nice University in your country so that I can complete my studies.  It is my intention to compensate you with 10% of the total money for your services and the balance shall be my capital in your establishment. As soon as I receive your interest in helping me, I will put things into action immediately.

In the light of the above, I shall appreciate an urgent message indicating your ability and
willingness to handle this transaction sincerely. Please do keep this only to your self. I beg you not to disclose it till i come over because I am affraid of my wicked uncle who has threatened to kill me.

Sincerely yours,

miss oyarsi justin yak

Переклад гугл траслітом

Цитувати
Дорогі Один з них,

Я пишу цей лист до вас з належною повагою і довірою людства, я закликаю вас проявляти трохи терпіння і прочитати мій лист я відчуваю себе досить безпечним справу з вами у цю важливу справу, пройшовши через ваш чудовий профіль, чесно кажучи, я пишу цей лист до вас з болю, сльози і печаль з мого серця, я дійсно хотів би мати хороші відносини з Вами, і в мене є особлива причина, чому я вирішив зв'язатися з вами, я
вирішив зв'язатися з вами через терміновість моїй ситуації.

Мене звуть міс oyarsi Джастін яка, 23yrs дівчинка, і я з Судану в Африці. Мій батько був
колишній міністр НОАС справ і спеціальний радник президента Сальва Кіір Південного Судану з децентралізації. Мій батько Dr.Justin Як, а мама в тому числі інших вищих військових офіцерів і вищі урядові чиновники були на борту, коли літак впав на Фріда 2 травня 2008. Я вирішив зв'язатися з вами після моєї молитви, і я вірю, що ви не зрадить мою довіру. Але замість мене як свою власну сестру. Хоча ви можете здивуватися, чому я так швидко виявити себе, щоб ви, не знаючи вас, добре, я скажу, що моя
розум переконав мене, що ви справжній чоловік, щоб допомогти мені.

Більше того, я хотів би розкривати багато для вас, якщо ви можете мені допомогти переїхати в вашу країну, тому що мій дядько мають погрожують вбити мене. Сума становить $ 5,6 млн., і я підтвердили в банку в Буркіна-Фасо. Ви також допомогти мені розмістити гроші в більш прибутковий бізнес підприємства у вашій країні.

Тим не менш, ви допоможете, рекомендуючи хороший університет у вашій країні, щоб я міг закінчити дослідження. Я маю намір компенсувати вам 10% від загальної суми грошей за свої послуги, а залишок буде моїм капіталу у вашому закладі. Як тільки я отримаю ваш інтерес, допомагаючи мені, я покладу речі в дію негайно.

У світлі вищевикладеного, я буду цінувати термінове повідомлення, що вказує Вашу здатність і
готовність впоратися з цією угоди щиро. Будь ласка, майте це тільки для себе. Я прошу вас не розголошувати його, поки я приїхати, бо я відступаєте перед моєю злий дядько, який погрожував вбити мене.

З повагою,

пропустите oyarsi Джастін Яка

wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #69 : 14:54, 15 Січня 2012 »

rofl Чи я з своiм Каспером вiдстав, чи це щось новеньке Гг Ранiше просили на адвоката, цiй хохмi два десятки рокiв вже. А тепер просять на унiвер (мабуть юридичний)

IVP
Ст. модератор

Репутація: 58

Moskalowka

« Відповідь #70 : 23:42, 15 Січня 2012 »

Цитувати
Здравствуйте.
Ваша фирма попала в список не добропорядочных.
Если вы не хотите, чтобы мы разместили информацию о Вас у себя на сайте: http://morton-real-estate.ru, просим внести 5000 рублей на Яндекс кошелек: 41001870084054

Шо за дурості пішли ? Хай краще Ахметова спамлять
Цитувати
Здравствуйте Ренат Леонидович.
Ваша фирма Сыстем Кэпитал Мэнэджмэнт попала в список не добропорядочных.
Если вы не хотите, чтобы мы разместили информацию о Вас у себя на сайте: http://morton-real-estate.ru, просим внести 5000000 евро на Яндекс кошелек: 41001870084054

wildperson
Модератор

Репутація: 83

8599599
« Відповідь #71 : 10:27, 04 Лютого 2012 »

Срочно! Нужна помощь! Разошлите всем, пожалуйста! Ребенку (23 года) срочно нужен BMW X6 и 3х комнатная квартира в центре! Это не спам!

KosivArt
Адміністратор

89565139
« Відповідь #72 : 18:11, 16 Травня 2012 »

У нас "рішають любі питання"

Добрый день!

Юридическая компания с 12-летним стажем быстро разрешит следующие проблемы:

Отменяем исполнительную надпись нотариуса!

Вывод имущества из- под залога (от 8000 у.е.)
Vlad
Абориген

Репутація: 37

46028
« Відповідь #73 : 13:56, 07 Квітня 2014 »

Пришло письмо от некоего Вити:
«Я законный правитель одной восточноевропейской республики. В результате незаконного государственного переворота, фашистская хунта захватила власть. Однако у меня на счету всё равно остаётся более 3 000 000 000 миллиардов долларов, но я не могу их снять, потому что нахожусь в бегах, в безвыходном положении. Поэтому мне нужна ваша помощь… всего 100 долларов — и я готов поделиться с вами половиной причитающейся мне суммы.»
Vlad
Абориген

Репутація: 37

46028
« Відповідь #74 : 20:01, 06 Квітня 2015 »

Сторінок: 1 ... 3 4 [5] |   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

© 2007—2017 KosivArt | Працює на SMF