Косів: форум міста та району
19:27, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 10 11 [12] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кримінальні новини КОСОВА  (Прочитано 152196 раз)
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #165 : 17:06, 16 Грудня 2013 »

Працівники сектору державної служби боротьби із економічною злочинністю Косівського РВ УМВС затримали громадянку, коли вона саме отримала жадане. З місця події було вилучено предмет незаконної винагороди - продукти харчування (оливкову олію, сир, ковбасу, макарони, каву, морепродукти іноземного виробництва, інші продукти харчування) на суму близько 3000 грн.
http://versii.if.ua/novunu/produktovogo-habarnika-zatrimano-na-prikarpatti/

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #166 : 12:10, 30 Грудня 2013 »

То правда? https://www.facebook.com/y.paliychuk/posts/574834395926649

Born stupied? Try again!
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #167 : 12:28, 30 Грудня 2013 »

так, здається уродів вже закрили
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #168 : 13:00, 30 Грудня 2013 »

дайте інфу, щоб могли зайти прості смертні(без фейсбука)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #169 : 13:02, 30 Грудня 2013 »

Юрій Палійчук

Мене просто трусить від злості!

У моєу рідному селі (Кути Косівського району Ів-Франківської області) троє ублюдків, сільських мажорів убили хлопця-сироту, учня Кутського ПТУ. Це сталося у сільському барі, на скільки я зрозумів, у ніч з п'ятниці на суботу. Кажуть, ніби ці ублюдки пробували замести сліди і підкинути тіло хлопця у будинок, де він знімав кімнату.

Міліція уже ніби веде розслідування, але кажуть, що ці троє уже мали проблеми з законом, але тоді їх відмазали батьки.

Поки це всі подробиці. Ще є інформація, ніби покійний в день вбивства отримав матеріальну допомогу, яку виплачують сиротам до досягнення повноліття. Але це все зі слів людей. Завтра буду телефонувати начальнику Косівської міліції і розпитаю максимум подробиць - чи порушили справу, за якою статтею і чи обрали запобіжний захід. Далі буду просити депутатів писати звернення, шоб ні в кого не було навіть думки спустити все на тормозах.

Дуже прошу журналістів, усіх, хто може про це написати, сказати, показати, зробити цю справу публічною. Почати можна з дзвінка в Косівський райвідділок міліції:(03478)2-12-31, 2-14-95

Якшо хлопець сирота, за його справу навіть не має кому постояти. Якшо цього не зробимо ми, цих ублюдків знову можуть відмазати!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #170 : 13:05, 30 Грудня 2013 »

Дякую! Я вірний нашому форуму, а з всякими вкантахтє і тд часу немає
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #171 : 14:29, 04 Січня 2014 »

"Врадіївка" на Прикарпатті: через убитого сироту селяни погрожують штурмувати райвідділ міліції

З ФБ Юрія Палійчука

Цитувати
1. Спілкувався сьогодні зі слідчим. Справа порушена. Але за статтею 121 «Нанесення тілесних ушкодження». Слідчий Косівського РВ УМВС, прізвище якого я не розчув, бо був поганий зв'язок, - хам ще той. Інформацію надавати відмовився. Посилається на «таємницю слідства». Сказав йому шоб навіть не думав рішати питання з батьками мажорів. Бо все під контролем депутатів і журналістів.

2. Попросив Віктора Балогу направити депутатські звернення. Листи пішли уже сьогодні.

3. Дізнався деякі подробиці. Хлопця, напівживого спочатку віднесли в будинок, де він знімав кімнату. Коли побачили, що він помирає – викликали швидку. На півдорозі він помер і його відвезли назад додому. Тобто лікарі – мудаки ще ті.

4. Говорив з директором ПТУ, де вчився небіжка. Каже – у хлопця зі здоров’ям усе було добре. Є медичні довідки, які підтверджують, що проблем з серцем у нього не було - як про це говорять слідчі і експерти.

5. Шокований позицією Франківських журналістів. Вони є у мене у френдах, і я хочу сказати, що усі вони – франківські і коломийські «журналісти» - такі ж мудаки як і лікарі і мєнти. Вони вміють писати лише про те, що скине прес-служба губернатора області. І немає значення яке у нього прізвище. Я так розумію, без «мотивації» або вказівки вони свої жопи не піднімуть. Знайте, френди, я вас зневажаю. Ви такі самі «мєнти» і «лікарі». І більше ніколи ні за чим до мене не звертайтеся. Ви – мудаки.

Тому дуже прошу київських журналістів включитися в процес. Допоможу всім, чим зможу. Пишіть – надам допомогу.

І останнє: всі, хто може, у кого є час, і кому не впадло, Богом молю вас, зробіть телефонний дзвінок на номер (03478) 2-14-95. Просто задайте черговому Косівського райвідділку питання: за якою статтею порушена справа, кого взяли під арешт і попередьте, шо не можна рішати питання за гроші. Вам за це нічого не буде. Але це дуже допоможе. Раз журналісти бухають – маймо хоч ми громадянську позицію.

І якщо ви з якихось причин не може подзвонити мєнтам – зробіть репост цього тексту. Це також дуже допоможе.

Дякую всім, кому вистачає сміливості щось робити в цій країні. Вся надія на вас. Чесно.

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #172 : 22:57, 16 Січня 2014 »

Тільки-шо дізнався шо пару годин назад побили жінку (кажуть працівницю музею) біля підвісної кладки, зірвали золото і навіть забрали пакети з їжею.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #173 : 12:08, 11 Червня 2014 »

Коротка відео-хронологія розвитку подій щодо Косівського суду


KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #174 : 12:10, 11 Червня 2014 »

Ще


KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #175 : 12:11, 11 Червня 2014 »

І ще


KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #176 : 11:49, 12 Липня 2014 »

аварія біля сирзаводу: не розминулись дві легкові, трохи потовкли машини
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #177 : 22:33, 20 Липня 2014 »

Казали шо вчора біля 2 школи на пішохідному мості знайшли тіло молодого хлопця, хто шо чув ?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #178 : 00:05, 21 Липня 2014 »

завтра прокурор пообіцяв дати інформацію

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #179 : 21:05, 09 Жовтня 2014 »

особливості "косівської політики")

* Новый рисунок.jpg (306.21 Кб - завантажено 1330 раз.)
Сторінок: 1 ... 10 11 [12] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF