Косів: форум міста та району
23:34, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Організовуємо мандрівки Карпатами  (Прочитано 10874 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« : 15:47, 09 Грудня 2009 »

ну якщо вже про те, що можна займатись тим, що подобається, то кращої справи ніж мандрівки для мене нема, я дуже люблю лазати горами і вивчати краєвиди нашої карпатської природи, тай взагалі мене тягне до нових місць, подобається бувати на різних фестевалях і все таке Smiley  В мене чудові організаторські здібності. З цього виходить, що мені підійшло б проводити різні екскурсії, бути гідом. Плюс я можу на кількох мовах вести екскурсії Smiley  Але де таку роботу знайти!? Якщо б ще пару людей з такими ж інтересами то ми б туристичне агенство відкрили, або почали займатись зеленим туризмом (що на мою думку дуже прикольно).

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #1 : 16:38, 09 Грудня 2009 »

ну якщо вже про те, що можна займатись тим, що подобається, то кращої справи ніж мандрівки для мене нема, я дуже люблю лазати горами і вивчати краєвиди нашої карпатської природи, тай взагалі мене тягне до нових місць, подобається бувати на різних фестевалях і все таке Smiley  В мене чудові організаторські здібності. З цього виходить, що мені підійшло б проводити різні екскурсії, бути гідом. Плюс я можу на кількох мовах вести екскурсії Smiley  Але де таку роботу знайти!? Якщо б ще пару людей з такими ж інтересами то ми б туристичне агенство відкрили, або почали займатись зеленим туризмом (що на мою думку дуже прикольно).

Мене це також цікавить, робити екскурсії, але я поки-що вчуся і роботи ще непотрібно, ну а якщо щось то можем організувати, тільки думаю воно у нас дорого буде але якісно... )) хД
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #2 : 19:48, 09 Грудня 2009 »

оооо! та то ЛЮКС ідея! good
 я з вами)) drinks
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #3 : 19:57, 09 Грудня 2009 »


Мене це також цікавить, робити екскурсії, але я поки-що вчуся і роботи ще непотрібно, ну а якщо щось то можем організувати, тільки думаю воно у нас дорого буде але якісно... )) хД

Я бачила твій сайт і блог, багато цікавої інфи і кльові фотки Smiley Починати можемо влітку.


оооо! та то ЛЮКС ідея! good
 я з вами)) drinks

Чим нас більше тим краще! Кожен окремо буде за щось відповідати.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #4 : 12:45, 13 Грудня 2009 »

Мене це також цікавить, робити екскурсії, але я поки-що вчуся і роботи ще непотрібно, ну а якщо щось то можем організувати, тільки думаю воно у нас дорого буде але якісно... )) хД

Цікаво почути подробиці Smiley
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #5 : 13:04, 13 Грудня 2009 »

Мене це також цікавить, робити екскурсії, але я поки-що вчуся і роботи ще непотрібно, ну а якщо щось то можем організувати, тільки думаю воно у нас дорого буде але якісно... )) хД

Цікаво почути подробиці Smiley


Значить нам потрібно:

-сайт (мій в Карпати, непоганий слоган "разом в Карпатах цікавіше")
-офіс (Стас, у тебе норм. офіс)
- 1 автобус (спринтер на 18 місць)

тай всьо, катати за гроші по цікавих місцях продуманим маршрутом.

А також проводити цікаві навчання, лекції по виживанню в горах, пошуку їжі і т.д.  Всезнайко
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #6 : 13:09, 13 Грудня 2009 »

А який прикол катати на бусі? Краще пішкарусом туристів водити
З автостанції марштруткою можна доїхати до любого села — а звідти вже топати по маршруту.

А поки зима придумуй «цікаві навчання, лекції по виживанню в горах, пошуку їжі» Smiley
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #7 : 16:26, 13 Грудня 2009 »

зимою народ хоче в гори щоб на лижах та санках покататися. А ми можемо це їм організувати. Весною можна почат піші походи в гори + пропонувати фото та сувеніри. На рахунок лекцій, то це запросто, я ж вчителька, маю практику роботи з аудиторією. Вмію доступно викладити матеріал. wink3

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #8 : 14:07, 15 Грудня 2009 »

зимою народ хоче в гори щоб на лижах та санках покататися. А ми можемо це їм організувати. Весною можна почат піші походи в гори + пропонувати фото та сувеніри. На рахунок лекцій, то це запросто, я ж вчителька, маю практику роботи з аудиторією. Вмію доступно викладити матеріал. wink3
Лекції і сувеніри, безумовно, цікаво,але... ви у своєму плані забули головне 1) людей треба десь розмістити(спальні місця, гаряча вода, як мінімум), і 2) треба людей годувати В сумі,скажу вам, виходить дуже багато роботи, бо прийняти навіть 3-4 людей на пару днів  із східної чи центральної України-великий труд(з власного досвіду знаю).  Всезнайко
Бажаю удачі! sunny

Просте все-мудре, мудре-вічне...
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« Відповідь #9 : 10:33, 09 Червня 2010 »

треба щось оригінальне придумати вам. Просто ходити водити по горам туристів це кльово але я наприклад не став би платити за це.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #10 : 23:02, 09 Червня 2010 »

треба щось оригінальне придумати вам. Просто ходити водити по горам туристів це кльово але я наприклад не став би платити за це.
треба добавити програму: баран на вертилі, кега пива, слойчик первака і на вкчір стриптизерок в національних костюмах crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Xristos
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 15


« Відповідь #11 : 10:25, 15 Червня 2010 »

і циган з медведями
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF