Косів: форум міста та району
22:46, 28 Березня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Я - патріот  (Прочитано 20750 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« : 20:22, 02 Березня 2010 »

Хотіла Вам скинути почитати, але не знала в яку тему, тож вирішила нову створити. Може хтось щось і напише...

* x_9a8a2b15.jpg (93.34 Кб - завантажено 781 раз.)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 20:36, 02 Березня 2010 »

Це те саме, шо написати текст українською про Росію і сказати — я росіянин.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #2 : 21:06, 02 Березня 2010 »

Це те саме, шо написати текст українською про Росію і сказати — я росіянин.
Та лиш би не юсер. Я можу тут пiд кожним слово пiдписатися, хiба що сало я все таки люблю i син в мене вже народився тут, все решта- пiдписуюся.

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #3 : 22:49, 02 Березня 2010 »

мені та стаття швидше натякає про родинну приналежність до терен батьківщини.
А щодо слова "патріот",то давайте з*ясуйте,що воно точно означає?
І чи пов*язане воно зі словом націоналіст?!

Time is not on your side.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #4 : 23:05, 02 Березня 2010 »

мені та стаття швидше натякає про родинну приналежність до терен батьківщини.
А щодо слова "патріот",то давайте з*ясуйте,що воно точно означає?
І чи пов*язане воно зі словом націоналіст?!
і як будем з'ясовувати?))
Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #5 : 00:57, 03 Березня 2010 »

Стаття, земляки, може викликати досить багато критичних думок з нашого боку, з західного ракурсу. ми, на Заході, свідомі громадяни, патріоти своєї держави, ми вільні! і такими себе завжди почували, незважаючи на владарювання інших імперій на цій землі. ми сміливо піднімемо голову і скажемо, що ми - європейці, з повноцінним усвідомленням того, що наш прапор - синьожовтий, і мова одна - солов"їна, і рушники довкола Шевченка на стіні, і слова "Заповіту" в голові, і ми - українці. все, чого не вистачає нам - це відповідного рівня життя.
на жаль, дорогі мої, цих рис не вистачає жителям інших регіонів України, принаймні більшості. чому? історія така. у нас викорінили Україну! спалили до останнього пня Січ! нашу армію - одне з найсильніших військових угрупувань світу у той час. збройну силу, а відтак і дух козацький. а пізніше - голодомори. люди, це страшно! Україну винищили. продуктивних, здорових, працьовитих, багатих духовністю, щирістю, культурним надбанням українців ФІЗИЧНО знищили!!! це не 10 чоловік, а сотні-сотні тисяч. їх нема. нема їхніх нащадків. вижили сильніші. їх добивали репресіями. і тільки через те, що вони - прості українці. а ще, спитаймося, що сталося з нашою інтелігенцією! частина у Биківні. під кожним деревом! а засилили козацькі землі росіянами і т.п. Якщо є свідомі на тих землях, то їм дуже важко, їх менше і оточення проросійське.
підвела тепер до статті. це приклад типовий для сьогодення. ми можемо критикувати, розмахувати руками. але він - українець. ми не вмонтуємо у його мозок асоціацію з вишитими рушниками і не заставимо їсти сало. повинен пройти час. він - жертва політичного режиму попередньої влади. де працювали не тільки фізичні кати, а й розумні психологи, які знали, чим назавжди викорінити з свідомості українство і все, що з ним пов"язане.
щоб ця людина стала патріотом потрібене не день і не рік. але він стане! обов"язково. бо його батьківщина - це Україна, іпрапор блакитно-жовтий. просто зараз він про це ще не знає.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #6 : 01:43, 03 Березня 2010 »

ой-ёёёёёё!!!!!!!!!
Не збирався бiльше писати в цю гiлку, але Mercedes спровокувала...
 Ющенко-USA-ТАК!, своi роки президенства вiн у юсерiв вiдпрацював!
Судячи з таких постiв- на "5". "Раша=ворог, iнеебееет!!!"
P.S. А Mercedes не 15 рокiв, сформована особистiсть. Що говорити про мОлодiж? Яка рефреном бачить: "москалi у всьому виннi".
Гидко менi Sad  Й дуже образливо за долю моеi Батькiвщини.

Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #7 : 02:30, 03 Березня 2010 »

"москалi у всьому виннi" - це узагальнене висловлювання. не було б їхньої вини та без нашої. своїх яничарів вистачало завжди, щоб перекроїти, переділити землі, владу і нарешті запродатися. а якщо вже не продалися, то піддалися, аби могли нас обдурити. на жаль, як і раніше, так і тепер таких "доброчинців" вистачає.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #8 : 11:47, 03 Березня 2010 »

ой-ёёёёёё!!!!!!!!!
Не збирався бiльше писати в цю гiлку, але Mercedes спровокувала...
 Ющенко-USA-ТАК!, своi роки президенства вiн у юсерiв вiдпрацював!
Судячи з таких постiв- на "5". "Раша=ворог, iнеебееет!!!"
P.S. А Mercedes не 15 рокiв, сформована особистiсть. Що говорити про мОлодiж? Яка рефреном бачить: "москалi у всьому виннi".
Гидко менi Sad  Й дуже образливо за долю моеi Батькiвщини.


Чого нервуватись?Мерседес багато в чому правА.
Є наслідок - люди,яким рідні "стук каблучков по плитке Хрещатика" і їм начхати на покоління людей,які ходили у вишиванках,їли сало і під синє-жовтим прапором створювали цю країну.
А причина - у сотнях років викорінення національної свідомості,яке творили окупанти,в т.ч. й російські.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #9 : 17:08, 03 Березня 2010 »

...А причина - у сотнях років викорінення національної свідомості,яке творили окупанти,в т.ч. й російські.
Потрібний час на заживання ран,наявність яких надто відчутна...
А потім ще кажуть,чому ви,українці,1.не говорите російською,2. і проти двох державних?!?!?!?
Просто ніяка інша держава так відверто не впливає і не зазіхає на НЕ своє!
Для Росії ми-мале норовисте пиво,чи як там...
І не треба писати про якусь там упередженість...

Time is not on your side.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #10 : 22:14, 03 Березня 2010 »

Це так по нашому почали за здов'я, а скінчили за упокій... почалася дискусія з того - потріот я чи ні, а закінчилося тим, що знов всі дороги привели до Москви... Вей мір...
Патріотизм-це не бажання, щоб у сусіда корова здохла, не оселедець на голові і тризуб в с.аці, це невідвертий шовінізм і звичка звинувачувати всіх у своїх бідах, окрім себе. Патріотизм - це щире бажання підняти свою країну з колін і не дати їй склеїти ласти раніше, ніж це зробиш ти, це бажання не викидати сміття за хату  у річку, (а бо шо?), а на смітник, патріотизм це їхати на відпочинок у свої "каханиє, кохані, любі і т.д. Карпати" і довозити пластикові пляшки до смітника, а не кидати їх під крісельним підйомником, патріотизм - це ходити в церкву і вірити в Бога, а не буди прихильником конфесії, патріотизм - це почати ремонт в театрі, і не чекати поки прийде "дядя" дасть грошей та принесе все на підносі. Патріотизм - це стати хазяїном своєї землі. Але хазяїном привітним, який прийме та нагодує всіх, незалежно хто якою мовою розмовляє, хто у що вірить і як виглядає.
Мені здається що поняття патріотизму трасформується з часом. Міняється світ довколо нас і міняється світогляд. Що вчора було нормальним, сьогодні виглядає диким. Ну звичайно можна дискутувати про вічні цінності... проте, все в цьому світі відносно.
Дійсно, я відчула це на собі - тяжко виїхати за кордон, а потім вертатися додому. Разючий і деколи неприємний контраст, наче холодний душ. Таким, як правило, виглядає повернення на батьківщину. Особливо, якщо це подорож автомобілем... Однак, яким би не був дім - він рідний. І це багато чого означає.
Нам треба жити в мирі зі всіма сусідами, а особливо з Росією. Зрозумійте, зараз не 18 століття, і в країн та їх правителів інші пріоритети. Та ніхно не відбере у нас вишиванки, українську мову і Кобзаря. Ніхно не зацікавлений у рабстві цілого народу (цю араву тра буде годувати - фінансово не вигідно;)). Поки що Україна насправді - незалежна. Від нас абсолютно ніщо незалежить. Але якщо ми будемо, вибачайте, пір'я в дупу тикати, не думаю що на політичні арені ми матимемо хоч якусь вагу.
Спочатку україна хоч якось повинна стати економічно незалежною. Самі ми цього зробити не можемо. А за ментальністю - все таки, слов'яни ближче до нас, ніж Старенька Європа та Новий Світ....

Життя – то трояка ружа...
Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #11 : 23:09, 03 Березня 2010 »

справа не у Москві. аналізували статтю і її автора, власне, чи патріот він. всі зосередилися на національних його вподобаннях і відчутті спорідності з червоною кров"ю. тому всі дороги відповідно привели до наслідків, які залишила нам сусідня держава. це є факт. але ніхто не каже, що з Росією треба ножі гострити. навпаки, краще не ускладнювати то, що є.
наш герой ще зрозуміє колись і вишиванку, і т.д. хай час мине, Україна економічно розвинеться і ніхто не буде згадувати скільки коштував хліб чи проїзд у тролейбусі за часів СРСР. всі отримають доступного українського хліба і захочуть українського видовища.
а щодо псевдопатріотів, які вбирають на голову мазипинку, а закривають на колодку криницю, аби сусід не непився води в той час, поки він буде ходити викрикувати гасла про патріотизм, то це є також істиною.
добре, що подискутували ))
висновок мій такий: всі форумці на косіварт - патріоти )))
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #12 : 00:08, 04 Березня 2010 »

... аналізували статтю і її автора, власне, чи патріот він.  ...
наш герой ще зрозуміє колись і вишиванку, і т.д.
Вишиванка, Тарас, Кобзар, прапор, "Щеневмерла", тризуб - це такі дорогі серцю ... атрибути українства.
За якихось умов вони могли бути дещо, або абсолютно інакшими.
Справді смішно навіть про таке говорити.

Давайте зробимо припущення?

Відтак розпочалися військові дії. Чоловіки пішли воювати.
Наскільки точний прогноз ви можете зробити з такого приводу:
Серед кого буде більше зрадників та героїв: серед "свідомих західняків", чи серед "восточных пацанов"?

Коли мама буде плакати на труною сина - яка буде різниця чи любив він сало?
Коли батько піде вішатися через сина зрадника - яка буде різниця чи знав той син весь Кобзар напам'ять?

Ви хапаєтесь не за ті тростинки, які змогли б вас врятувати.

А сказати самому за себе патріот я, чи ні...
Не смішіть.
Почекайте років з 100.
Хтось може навіть і не дочекається і за 1000...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #13 : 00:32, 04 Березня 2010 »

2Marinka-словесний альтруїст,файно.
2julio,ближчий до реальності;по-суті,то так і є.

З майже всіх дописів я взяла собі щось.
Сократ був правий щодо діалектики,як способу народження істини.

Рада,що думаючих людей не бракує.

Time is not on your side.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #14 : 14:26, 04 Березня 2010 »

Дуже складне питання.
Не знаю прикладів з історії,коли б нація з високою національною свідомістю пасла  задніх.І навпаки,нації,в яких питання єдності і нац. свідомості неактуальні(взяти б хоча нас,українців) попри  багатющі ресурси і вигідне географічне положення -  в повній дупі.
Тобто,моя відповідь - що первинне - нац.єдність і свідомість,чи добробут - я вважаю,що перше.
Тобто без єдності важко добитися порядку і добробуту.
Цю єдність повинна пропагувати держава,повинна бути державна ідеологія.
Державна ідеологія в усіх країнах базується,зокрема,на історії.
Тому трипільці,скіфи,князі ,козаки,вишиванки і т.д. - це один з факторів,які повинні об"єднувати націю,вирізняти її з поміж інших.
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF