Косів: форум міста та району
00:59, 02 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чи вірите ви новинам, телебаченню...  (Прочитано 10209 раз)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« : 14:46, 02 Грудня 2009 »

цікава ваша, думка на цю тему.
я покишу скажу, шо я не вірю ні новинам ні тому шо по телеку розказують, дивлюсь там лише музичні канали, дискавері і т.п.

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #1 : 15:20, 02 Грудня 2009 »

Коли дивлюсь новини(а зара це роблю рідко),то тільки цікавлять події.Коментарі продажних українських  журналюг не слухаю.
В основному ж дивлюсь пізнавальні передачі.
Спостерігати за тим політичним мапет-шоу,що його згодовують нашим лохам - себе не поважати.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #2 : 15:25, 02 Грудня 2009 »

Спостерігати за тим політичним мапет-шоу,що його згодовують нашим лохам - себе не поважати.

та це взагалі брєд

Born stupied? Try again!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 11:51, 03 Грудня 2009 »

я дивлюсь новини, вірю переважно відерепортажам десь на 80%, але і джинсу дивлюся для поржати. хоча є табу на перегляд багатьох каналів: інтер, нтв і т.д.... крім спортивних передач шо по них транслюються.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #4 : 17:05, 03 Грудня 2009 »

по ТБ я дивлюся лиш футбол, а от для новин- краше IНет. Рекомендую: вiдкриваете любий пошуковик типу Яндекса, вiдкриваете там новину..., 4-5 радикальних лiнкiв на неi...., через 3 хвилини включаете голову й маете бiльш-менш об"ективний комент.

vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #5 : 13:28, 07 Грудня 2009 »

...я так розумію питання стосується політичних новин та аналітичних програм - тоді можу сказати що не вірю.
Тут краще довіряти більше передачі Катерини Осадчої "Світське життя" - там показують ху із ху але тоже не без вигоди для каналу.

А що стосується новин, сюжетів, розслідувань і тп. тд. то теж не довіряю. Після того як на організацію де я працюю звели десь зо 5 наклепів по центральному ТВ і в газетах - висновок один - більшість сюжетів куплені. Тому коли я дивлюсь новини такого типу зразу аналізую - кому би це мало бути вигідно.
До того не треба забувати що існує така штука як Паблік Рілейшнз - так званий Піар з якого користають недоброчесні журналісти.
Поки не буде нормального законодавства яке би заставляло масс медія нести певну відповідальність за новини - доти буде бардак в достовірності інформації.
Аля
Відвідувач


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 75


« Відповідь #6 : 13:36, 07 Грудня 2009 »

Люблю дивитись новини по різних каналах в один і той самий час, час від часу клацаючи з одного на  другий. Розважає, скажу вам, такий прикольний капусняк виходить... Вірити все одно нема чому, то хоч посміюсь sarcastic_hand

Просте все-мудре, мудре-вічне...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 17:39, 08 Грудня 2009 »

то шо ніхто шустера не дивиться або «свободу» на «інтері»? Smiley
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #8 : 21:27, 08 Грудня 2009 »

Я новини перестала дивитися від підняття долара. Раніше постійно слідкувала за "Українською правдою" в інтернеті. Але зараз і це перестала.
В новинах завжди показують якісь крайнощі і подають вже так ту новину вишліфовану та оброблену (я розумію, що це має бути цікаво глядачам), але воно геть не натурально.

то шо ніхто шустера не дивиться або «свободу» на «інтері»? Smiley
Один раз точно дивилася всю передачу, коли брали участь поряд із політиками діти з усієї України. А так який сенс їх дивитися?
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 13:13, 09 Грудня 2009 »

Один раз точно дивилася всю передачу, коли брали участь поряд із політиками діти з усієї України. А так який сенс їх дивитися?
Деколи цікаво послухати тих клоунів. Як червоненко з шустером розказував про Голодомор — шо не треба піднімати минуле, ніхто не виноватий...

Цікаво би як сприйняли таку пиридачу, наприклад, в Ізраїлі — виступив би українець і сказав про холокост — не треба підінімати минуле, зараз ніхто не виноватий Smiley
А у нас народ мовчить, все терплять, як барани...

До речі, на каналі History chanel теж пургу пускають заточену під історичні події, то шо чорне показують як біле.

Так шо по тв дивитись можна хіба спорт, музику і подорожі Smiley
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF