Високі перемоги гірськолижників

27 лютого

Вдруге на Косівщині проводилася першість області з лижних перегонів серед спортивних шкіл. Команда нашого району зайняла перше місце і презентувала область на Всеукраїнській першості з лижних перегонів серед школярів, де завоювала 15 місце (в естафеті — п’яте).

Високі перемоги здобули гірськолижники Косівщини на Кубку України, який проводився у Києві 20-24 січня: Богдана Мацьоцька була непереможною і в перший, і в другий день змагань; Сергій Чміль і Віталій Мицкан здобули треті місця.

Косів’янка Марина Дяк зайняла перше місце на Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу (м. Чернівці, 25-27 січня). Збірні команди району удостоїлись другого місця у Кубку області з важкої атлетики (м. Калуш, 25-26 січня), на чемпіонаті області з лижних перегонів (смт. Ворохта, 4 січня) та третього — на відкритому чемпіонаті з пауерліфтингу.

Перемогами уславили Косівщину юні спортсмени на чемпіонаті області з боксу, що відбувся 25-27 січня в м. Надвірній.

У рамках новорічно-різдвяних свят було проведено традиційні юніорські турніри: з боксу (смт. Кути, 4-5 січня), за участю представників Молдови; з греко-римської боротьби, де основними суперниками юних борців Косівщини були їхні ровесники з Києва (Косівська ДЮСШ «Гірське орлятко», 12 січня) та міні-футболу між школярами і дорослими. Турнір між дорослими гравцями футбольних команд відбувся 28 грудня - 4 січня в с. Рожнові. Його переможці — футболісти с. Пістиня (перше місце), смт. Кутів (друге місце), с. Рожнова (третє місце) — нагороджені грошовими преміями сектора молоді і спорту райдержадміні-страції та організатора турніру — ФСТ «Колос». Турніри з міні-футболу серед школярів проводились 10 січня. У Рожнові — між хлопцями, в Нижньому Березові — між футбольними командами дівчат.