База відпочинку «Байка»

На базі створено всі умови для індивідуального, сімейного та колективного відпочинку. В основному корпусі є 6 люксів та 10 напівлюксів, у дерев’яному котеджі по 2 люкси і напівлюкси, у сімейному дерев’яному котеджі є дві спальні та кімната з каміном. У кожному номері сучасні меблі з натурального дерева, кольоровий телевізор, холодильник, телефон, повний санітарний вузол.

На території бази є дерев’яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ігрові автомати, ставок для любителів риболовлі.

«Байка» має всі необхідні умови для проведення конференцій, семінарів, автотренінгів. Зокрема є конференц-зал, сучасне технічне забезпечення, інтернет зв’язок. Надаються унікальні можливості для проведення молодіжних вечірок, відзначення родинних, професійних та корпоративних свят, ювілеїв, днів народжень. Регулярно відбуваються фольклорні концерти та знайомства з надзвичайно цікавими гуцульськими звичаями і обрядами Різдвяних, Великодніх, Іванівських, Юріївських та інших релігійних свят.

Для відпочиваючих організовуються автомобільні, кінні та пішохідні маршрути по гуцульських Карпатах, а також — влітку купання у пінистих водоспадах річки Рибниці, взимку — катання на лижах.

Кухня бази задовольнить найвишуканіших гурманів, виконає будь-яке індивідуальне замовлення.

База відпочинку «Байка», готель та ресторан
База відпочинку «Байка»

Чудові умови, цікава культурна програма, смачні страви, неповторна краса природи, привітні та гостинні господарі зроблять ваш відпочинок незабутнім!


Контакти:

вул. Над Гуком 150, м. Косів
Івано-Франківська область, Україна, 78600

тел./факс: +380 3478 23658, 23633


Фотоальбом База відпочинку «Байка»
На замітку
Косів, Гуцульщина та Карпати
Туристичні стежини
KosivArtТуристичні стежиниТуристичні заклади відпочинку ‹ База відпочинку «Байка»
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt