Добавити сайт

Перед добавленням в каталог ми перевіримо ваш сайт, тому не варто витрачати свій час, добавляючи нетематичні, нецікаві або дорвейні сайти.

Для того щоб потрапити в наш каталог розмістіть на вашому сайті кнопку, або текстове посилання на сайт KosivArt:

Кнопка:

Код:
<a href="http://www.kosivart.com/"><img src="вашсайт/kosivart-88x31.gif" width="88" height="31" alt="Косів, Гуцульщина та Карпати"></a>
Вигляд:
Косів, Гуцульщина та Карпати

Текстове посилання:

Українською:
Код:
<a href="http://www.kosivart.com/">Косів, Гуцульщина та Карпати</a> Історія, легенди, традиції, фотоальбом та фольклор Гуцульщини. Гуцульський фестиваль та словник. Літній та зимовий відпочинок в горах. KosivArt адресується всім, хто цікавиться відомим гуцульським містом і Гуцульщиною взагалі.
Вигляд:
Косів, Гуцульщина та Карпати
Історія, легенди, традиції, фотоальбом та фольклор Гуцульщини. Гуцульський фестиваль та словник. Літній та зимовий відпочинок в горах. KosivArt адресується всім, хто цікавиться відомим гуцульським містом і Гуцульщиною взагалі.
Російською:
Код:
<a href="http://www.kosivart.com/">Косов, Гуцульщина и Карпаты</a> История, легенды, традиции, фотоальбом и фольклор Гуцульщины. Гуцульский фестиваль и словарь. Летний и зимний отдых в горах. KosivArt адресуется всем кто интересуется известным гуцульским городом и Гуцульщиной в целом.
Вигляд:
Косов, Гуцульщина и Карпаты
История, легенды, традиции, фотоальбом и фольклор Гуцульщины. Гуцульский фестиваль и словарь. Летний и зимний отдых в горах. KosivArt адресуется всем, кто интересуется известным гуцульским городом и Гуцульщиной в целом.

та заповніть форму:

Адреса вашого сайту.
Адреса: *
Адреса сторінки, на якій ви розмістили посилання на KosivArt
(не обов’язково на тому ж сайті).
KosivArt: *
Розділ:
Опис вашого сайту.
Опис:
Ваш e-mail.
E-mail:
Сума чисел 5 + 9 =

* — обов’язкові поля.

Косів, Гуцульщина та Карпати
Цікавинки
KosivArtЦікавинкиКаталог сайтів ‹ Добавити сайт
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt