Косівщина

Косів: телефонно-інформаційний довідник міста та району
Перший електронний телефонно-інформаційний довідник міста Косова та Косівського району Івано-Франківської області.

Алкос
Літературно-мистецький альманах. Редактор Іван Бойчук.

Гурт «Гуцули»
Офіційний сайт фолк-рок гурту з міста Косова.

Проект «ВелоКосів» — мандрівки Карпатами
Метою проекту є популяризація велосипедних поїздок горами та населеними пунктами Косівського району серед українських та іноземних туристів. На сайті ви знайдете інформацію по туристичних об’ектах району: музеї, пам’ятки природи, велопрокати, велосадиби зеленого туризму, описи, відео та фотографії веломаршрутів.

Кафедра Дизайну
Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Іванна Ділета
Косівська майстриня традиційної гуцульської кераміки.

Фотограф Роман Печижак
Не різко, не в фокусі, не зрозуміло, не в кольорі — не мають великого значення, але відношення до робіт самокритичне.

Туристичний картографічний бізнес-довідник Гуцульщини
На сайті «Гуцулія» можна отримати вичерпну інформацію по фірмах, організаціях, державних та навчальних установах району: опис діяльності, контакти, розпорядок роботи, фото та розташування на карті.

Яблунівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Основне завдання школи-інтернату: спрямування навчально-виховного процесу на подолання вад розумово відсталих дітей, забезпечення їхньої повноцінної життєдіяльності та соціальної адаптації.

Село Баня-Березів
Сайт надасть багато цікавої інформації про село, його історію та сьогодення, людей котрі жили або живуть у нашому селі та багато іншого.

Карти, походи та маршрути Косівщиною і Карпатами

Фестиваль «Лудинє»
Захід покликаний продемонструвати розмаїття народного строю в селах Гуцульщини, багатогранні вміння майстрів народної творчості, які працюють у цій царині, привернути увагу молоді до автентичного одягу, вкотре довести туристам та гостям краю, що Косів — найбільший центр прикладного мистецтва в Карпатах.

Національний природний парк «Гуцульщина»
Гуцульщина — це і унікальна, мальовнича перлина нашої країни, і самобутня, яскрава, колоритна етнічна гілка української нації, це і Національний природний парк, це і ціла низка творчих об’єднань, спілок, колективів, видань тощо.

Косівська районна рада
Новітні технології та всесвітня мережа інтернет дають можливість повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування району.

Косівська дитяча школа мистецтв
Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (школа естетичного виховання), яка здійснює навчання і виховання громадян у позаурочний та поза навчальний час.

Косівська міська рада
На сайті можна отримати інформацію по керівному складу міськради, регламенту роботи та графіках прийому, завантажити документи, розпорядженян, прийняті рішення та PDF-версію газети «Косівський передзвін».

Туристично-мистецький комплекс «Маєток Святого Миколая»
У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».

Інтер'єри, екслюзивні меблі, вироби з дерева та сакрального призначення Богдана Ділети
Майстер працює в галузі виготовлення інтер’єрів, екслюзивних меблів та виробів з дерева та виробів сакрального призначення: іконостас, тетрапод, престіл, аналой.

Літературно-мистецький і громадсько-суспільний часопис «Гуцули і Гуцульщина»
В журналі-часописі висвітлюються події, що відбулися останнім часом у культурному, мистецькому житті на теренах регіону, розповіді про кращих людей, короткі повідомлення про пам’ятні й ювілейні дати, поради, проза і поезія.

Яворів мистецький
Село Яворів — це мальовниче гуцульське село з славною історією та відомими мистецькими традиціями. Тут збереглися здорові корені самобутнього народного мистецтва, історична спадщина, гуцульський побут, словесний і музичний фольклор, звичаї і традиції.

Косівська центральна районна бібліотека
ЦРБ є головною бібліотекою району, організаційно-методичним центром для бібліотек централізованої системи, яка об’єднує 50 бібліотек.

Газета «Гуцульський край»
Косівська районна газета, яка пише про і для жителів району, і вже багато десятиліть веде інформаційний літопис краю.

Погода Косів
Прогноз погоди у місті Косові Івано-Франківської області з погодних сайтів України.

Видавництво «Писаний камінь»
Видавництво стало справжнім форпостом української духовності.

Мій Космач
Сайт гуцульского села Космач на Івано-Франківщині: історія села, давні обряди, звичаї, ремесла, відпочинок, Карпати, приватні садиби, фото.


Ваш сайт Розміщуємо тематичні сайти з цікавим контентом в каталозі KosivArt — добавити сайт.
Косів, Гуцульщина та Карпати
Цікавинки
KosivArtЦікавинкиКаталог сайтів ‹ Косівщина
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt