Відпочинок та туризм

http://www.tourism-carpathian.com.ua/
Сайт Ради з туризму Карпатського регіону.

http://www.terraincognita.info/
TERRA INCOGNITA — Справжні пригоди, активний, екологічний та екскурсійний туризм в Україні.

http://sadyba.org.ua/
Сайт «Яблунівська садиба» — це запрошення на відпочинок в Карпати. Зовсім недалеко від селища Яблунів знамениті місця паломництва туристів, проте саме тут ви можете насолоджуватись величними краєвидами, походами в гори, водоспадами, гуцульською екзотикою, не потерпаючи від натовпу, тобто сповна. На сайті міститься багато матеріалів про Прикарпаття, гуцульську архітектуру, фото та музеї Карпат, а також вперше про український свищик.

http://www.dyvosvit.com/
Незабутні мандрівки природою України — пішохідні та лижні походи, веломандрівки, сплави річками, відвідування печер, скаутські зимові та літні табори для дітей.

http://www.mandrivka.net/
Допоможе вам швидко і якісно підібрати місце Вашого відпочинку — гостинний двір, санаторій, котедж, садибу, базу відпочинку або пансіонат. Тут є пропозиції на будь-який смак і гаманець. Найголовніше — це достовірна інформація, велика кількість фото закладів, відгуки туристів і прямі телефони, до власників. Чекаємо всіх шанувальників активного, спокійного і просто красивого відпочинку в Карпатах.

http://www.tourclub.com.ua/
Активний відпочинок в Західній Україні: сплави рівнинними і гірськими річками, пішохідні та лижні походи у Карпати, спелео-тури у гіпсові печери, екскурсійні програми, екстремальні ігри та семінари.

http://www.medeya.com.ua/
Готельно-туристичний комплекс «Медея» запрошує вас на незабутній літній та зимовий відпочинок в Карпати.


Ваш сайт Розміщаємо тематичні сайти з цікавим контентом в каталозі KosivArt — добавити сайт.
Косів, Гуцульщина та Карпати
Цікавинки
KosivArtЦікавинкиКаталог сайтів ‹ Відпочинок та туризм
ENG УКР
 
 
© 2004—2024 KosivArt